hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

kızlar bi yardım edin bana ne olur akşam eşimle yemek yedik çay içiyoduk 6 gibi falan. gayette mutluyuz. kapı çaldı bende genelde yanlış basılıyo diye umursamadım ısrarla çalmaya devam edince karşı komşudur bak bi dedi eşim. kalktım bi baktım eski alt komşum kapıda üstünde bi yelek öle kepımda ne oldu canım dedi .. girebilirmiyim dedi gel dedim. kayınvalidesi geliyo 4 aylık kızını sevmeye. sen ne biçimsin kadınsın 4 aylık cocuğu uyutamıyon. karşılıklı atışıyolar. kadını kapıya koyular. kocasıda bişi dememiş. kadın yürüyerek o soğukta bana gelmiş.ağladı. kocasını seviyo. ama tek sorun kayınvalidesi 2 saat sonra kocası aradı.
ben sana haksızsın demiyom ama ne annemin ne senin cenen durmuyo dedi. nerdeysen almaya gelcem dedi. geldi aldı.
şimdi bu kız cağız devlet destek veriyomu ailesini yuvasını kurtarmak için.
bende sonra kendimi kötü hissettim eşime dedimki biz şua mutluyuz huzurluyuz ama onlar kavga etmiş. çok kötü oldum dedim. bende cahilim ne yapılır bilemedim. polise gitseydik iş büyürdü ne bileyim.
ne yapmamız lazım.
polise falan gidilecek bir durum göremedim ben
eşi sahip çıkmıyorsa kvalidesi başta olmak üzere o aileden herkes ezer kadıncağızı
allah kocasına akıl versin ne diyelim

Yok cnm sagol ben kendiminkini okudum katreninkileri 1 okudum birimide artik yatsidan sonra okurum kayinvaledemlerdeyim cnm nasilsin nu arada
nasıl olayım canım moralim bozuk işte.sen adet olacam diye bekliyon bende adet olacam diye uzuluyom.yarın öbürsügün benim kırmızılar gelir.belim agrıyor zaten.hamile olsam hiçbir belirti yok.herkes psikolojik belirti yasıyor ben onu bile yasıyamıyorum.sen adet olmadın galiba ne zamana kadar bekliyecen

nasıl olayım canım moralim bozuk işte.sen adet olacam diye bekliyon bende adet olacam diye uzuluyom.yarın öbürsügün benim kırmızılar gelir.belim agrıyor zaten.hamile olsam hiçbir belirti yok.herkes psikolojik belirti yasıyor ben onu bile yasıyamıyorum.sen adet olmadın galiba ne zamana kadar bekliyecen
Olmadim yarin olurum heralde 5. Gun oluyo tarlusalin ama bi kere 7. Gununde olmustum belki pazartesi de olur farzediyorum ki adet oldum calismalara ara verdim oyle dusunuyorum artik

X