Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

canlarım kusura bakmayın nişan vardı yeni geldim o yüzden okuyamadım ama kalana yardım edeyim hemen başlıyorum okumaya nolur hakkını helal et canım

tamam canımcım... baslayayım ben ...cok cok sagolll:13:

Cnm asil sen saol.Agzina yuregine saglik .Beni cok mutlu ettin...Allah razi olsun..Rabbim gonlune gore versin INS cnm..

Sukurler olsun Ben bitirdim 125 taneyi.

Allah yardim etti gercekten..

Rabbim Kabul etsin INS..

Touch,goalk,Emeralda,elanur 84 kizlar sizleri ve tum kk daki herkesin hayirli niyeti diye okuduk..Allah Kabul etsin INS...

canlarım kusura bakmayın nişan vardı yeni geldim o yüzden okuyamadım ama kalana yardım edeyim hemen başlıyorum okumaya nolur hakkını helal et canım

Cnm saglik olsun..biz okuduk.Rabbim yardim etti cnm.Seni de niyet ettik..100 tane kalmıştı onuda touch okuyor simdi cnm..

Okudum canlarim 75 tane ALLAH kabul etsin canim, ALLAH herkesin niyetini kabul etsin. AMIN! INSALLAH! Canim lutfen hakkinizi bana helal edin bugün bu kadar okuyabildim.

Cnm saglik olsun..biz okuduk.Rabbim yardim etti cnm.Seni de niyet ettik..100 tane kalmıştı onuda touch okuyor simdi cnm..

canım kalan 100 taneyı okudum ben... Allah razı olsun senden anzlı esmam en cok sana yuklendık

Kızlar sizin de agzınıza iyi yuregınıze saglık..Rabbım dualarımızı kabuletsin , hayırlı kapıla acsın hepımıze... bız de hayırlı muradımıza erelım.... yarının planını yapabiliriz artık...

benim çok az kaldı siz plan yapana kadar bitirp gelirim

Allah razı olsun cnm...ağzına yüreğine saglık cnm.Şükürler olsun :)))

kızlar hepinizi niyet ettik canınız saolsun:))Hakimiz helal..Rabbim dualarımızı kabul etsin ins.Âmin:))

benim çok az kaldı siz plan yapana kadar bitirp gelirim

senden de Allah razı olsun cnm.Ağzına yüreğine saglık..

Emaralde sende okudun cnm.Allah razı olsun..

Elanur okumamıza vesile oldun senden de Allah razı olsun..

Rabbim hepimizden razı olsun ins..Âmin

Kızlar Yarin saat 24.00 a kadar 200 tane Salati Tuncina okuyabilirmisiniz kesin...

Ya da yarin isterseniz ezberimizde olan dualardan okuyalım..

1001 Fatiha veya başka birsey de olur..

Kızlar Yarin saat 24.00 a kadar 200 tane Salati Tuncina okuyabilirmisiniz kesin...

canım Allahdan bişey çıkmazsa ben okuyabilirim

seninle herseye varım nazlıesmam :)) ben okurum canım neyde anlasırsak benım ıcın farketmez

AMA kesin okursaniz tmm..200 er tane okuyalım Salati Tuncina

Ya da kizlar yarin herkes gönlünden gecen bişeyleri okusun.Yarın ara verelim dinlenelim..

Okuyabilenler 41 Salati Tefriciye okusun.

Son düzenleme:

Ya da kizlar yarin herkes gönlünden gecen bişeyleri okusun.Yarın ara verelim dinlenelim..

Ya bence söyle yapalim yarin senin icin Salaten Tüncina okuyalim 3 gün daha birbirimiz icin okuyalim sonra 1-2 gün ara verir baska dualara baslariz.Diger dualara baslamadan önce hep ara verelim.

Son düzenleme:
Canlarım karar verin .okuyalım ins..

Salati-Tuncinaya devam derseniz bana hersey uyar.. ....goalk gitmis galiba 4 kisi olduk galiba

tamam canım 41 Salati Tefriciye okuyacagım inşallah yarın kımın gunuyse oncelıkle onu ve hepımızı nıyet ederek

Hepinizden Allah razı olsun ..Canlarım karar verin .okuyalım ins..

Salati-Tuncinaya devam derseniz bana hersey uyar.. ....goalk gitmis galiba 4 kisi olduk galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…