Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Canlarım ben 350 tane okudum .

Okumayi biraktim simdilik..Okuyunca yazin..okuyamaynlar olursa erken haber verin.okuyup bitirelim ins..

Canlarım ben 350 tane okudum .

Okumayi biraktim simdilik..Okuyunca yazin..okuyamaynlar olursa erken haber verin.okuyup bitirelim ins..

Canim diger uyede simdi okuyacagim yazdi, elanurdanda haberimiz yok.Bende 150 tane okucagim, fazla okumus olmayalim.

agzınıza saglık kızlar ben de 250 okudum ..haberdar edin... Rabbim dualarımızı kabul etsın ınsallahhh

Allah razı olsun kızlar...Rabbim kabul etsin ins..

Son durum

touch 250 okundu

nazliesma 350 okundu

emeralda 150

goalk 100

elanura 150 kaldı bilmiyoruz

Ya canlarim cok özür dilerim 150 taneyi okuyamicam.Annem haftanin hergün calisiyor bir tek pazarlari evde bir misafir geldi gitti simdi digeri geldi.VALLAH cok özür dilerim 75 taneyi ancak alabilirim.35ni okudum 40 okurum biter.Benim payima düsen diger 75i alabilirmi biri?

kızlar 50 tanesini okudum kalanını da tamamlayınca haber veririm bu arada hoş bulduk:)

Ya canlarim cok özür dilerim 150 taneyi okuyamicam.Annem haftanin hergün calisiyor bir tek pazarlari evde bir misafir geldi gitti simdi digeri geldi.VALLAH cok özür dilerim 75 taneyi ancak alabilirim.35ni okudum 40 okurum biter.Benim payima düsen diger 75i alabilirmi biri?

tmm cnm sağlık olsun..

75 i ben aldım. okuyunca yazarım...

kızlar 50 tanesini okudum kalanını da tamamlayınca haber veririm bu arada hoş bulduk:)

Allah razı olsun cnm...çok saol...

Son durum

touch 250 okundu

nazliesma 350 okundu

emeralda 75 okundu

goalk 50 okundu

toplam:725 okundu

Kalan
nazliesma: 75 okuyacam

goalk : 50 okuyacak

toplam 850 olacak....

150 Kalan

beraber okuyalım bitsin...

elanur da gelemedi galiba ... gelmiyecek galiba....

cnm 225 tane kaldı ...

ben 125 tane okurummm...

sen de 100 okursan bitiyor...saat
ben okuyunca yazarım cnm..saat 24.00 ye kadar bitirelim inş...

Son düzenleme:
beraber okuyalım bitsin...

elanur da gelemedi galiba ... gelmiyecek galiba....

cnm 225 tane kaldı ...

ben 125 tane okurummm...

sen de 100 okursan bitiyor...saat
ben okuyunca yazarım cnm..saat 24.00 ye kadar bitirelim inş...

tamam canımcım... baslayayım ben ...cok cok sagolll:13:

X