Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Salati Tuncinaya herkes okuruz demiş.Goalk gelmiş:)

hadi 200 er tane okuyalım o zaman.İns tamamlarız ..

siz ayarlayin canlarim..Yarin da INS okuruz saat 24.00 kadar okunabilir ..iyi geceler.Yarin gorusuruz INS..

nazliesma için 1000 Salaten Tüncina okuyoruz

***Listemiz***

Nazliesma 200 tane

touch 200 tane

elanur84 200 tane

Emeralda001 200 tane

goalk 200 tane

***Dua edecegimiz tarihlerin listesi***

02.02.2014 touch için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

03.02.2014 nazliesma için 1000 Salaten Tüncina

04.02.2014 elanur84 için 1000 Salaten Tüncina

05.02.2014 Emeralda001 için 1000 Salaten Tüncina

06.02.2014 goalk için 1000 Salaten Tüncina

Son düzenleme:
Goalk canim biz hepimiz icin ilk önce Salaten Tüncina okuruz diye düsündük, sende istiyormusun yoksa gönlünden gecen baska bir dua mi var?

Ya ben yarin Salaten Tüncina okumak istiyorum.Sonra S.T bitirdigimizden sonra 4444 defa bir kac gün Salati Tefriciye okuruz.

Tmm cnm.İns okuyalım herkese

Bende 4444 S.T okumak istiyorum.Onun icin kac gunde bitiriceksek sure veririz herkes okur INS..

tamam kızlar yarın 200 er tane S.Tüncina okuyalım ınsallah... sonra 4444 S.Tefriciye okuruz... hafta içi ve işi de hesaba katarak belli bir zamana yayarız Alalh ıızin veririse.....

Goalk canim biz hepimiz icin ilk önce Salaten Tüncina okuruz diye düsündük, sende istiyormusun yoksa gönlünden gecen baska bir dua mi var?

S.T olsun cnm inşallah devam ettirebilirsek diğer dualarıda okuruz herbirimize inşallah

merhaba arkadaşlar bende okumak istiyorum ilk sıra kimde ve kim için ne okunacak beni bilgilendirirseniz bende katılmak isterim

merhaba arkadaşlar bende okumak istiyorum ilk sıra kimde ve kim için ne okunacak beni bilgilendirirseniz bende katılmak isterim

canım listemiz dün başladı salatı münciye okuyoruz 1000 tane bir daha ki listeye katılabilirsin

rabbimden tez zamanda hayırlısından evlat istiyorum

hoşgeldiniz kızlar...hergun 1000 tane Salatı_Tuncina okumaya çalışıyoruz..Bir gunde 1000 tane bitmesi gerekiyor..saat 24.00 a kadar okumaya çalışıcaz..

şuanda 5 kişiyiz bugun herkes 200 tane okuyacak inş ...Eğer okuyamayan bitiremeyen olursa bugun için de sizden yardım alabiliriz...

hergun aksatmadan kesin okurum diyorsanız..Yarın için katılmak isterseniz kesin okurum diyorsanız sayfaya uğrayın.Saat 22.00 23.00 arası diğer arkadaşlarla liste yapalım inş..Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inş....

Son düzenleme:
rabbimden tez zamanda hayırlısından evlat istiyorum

tamam ozaman diğer liste hazırlandığında benide ekleyip haber verirseniz çok mutlu olurum Allahım dualarınızı şimdiden kabul etsin

Allah kabul etsin cnm..

Ben de akşama doğru okuyucam inş..Okuyunca haber verirrimm

saat 20.00 21.00 e kadar haberleşelim.....

okuyamayacak olan varsa erkenden haber versin kızlar...

Hosgeldınız arkadaslar....
ben basladım kızlar aksam haberleşşiriz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…