Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Cnm neyin hakkimizda hayirli oldugunu bilmiyoruz.belki yasi buyuk ama seni daha cok mutlu eder.Degerini kiymetini bilir.Efendi biri mi saygilimi,sozunde duruyormu evlilige hazirmi ,karakteri nasil bunlar daha onemli cnm.Senden 3-4 yas buyuk olup saygisiz biri olmasindansa belki boylesi daha iyidir cnm.Hadi bakalim ins hakkinizda hayirlisi olur.Rabbim mutlu hayirli evlilik nasip etsin cnm. Bekar kalmasin ins

Son düzenleme:

çok anlayışlı ,seviyo beni biliyorum ,çevremdeki hiçbi erkekte görmediğim kadar kibar,çok iyi bi işi var,acayip yakışıklı biri maşallah aşkıma :) .benim işimde öyle aman aman değil,eğitimimde ,onun saçında hiç beyaz yok benim saçlarım dolu selülitimde var çatlakta var vücudumda ya ilerde beni beğenmezse diyorum korkuyorum anlayacağınız.cumartesi gelicek bitanemmm işallah hayırlı neyse o olur ama o benim hayatımda olsun istiyorum seviyorum onu ben galiba

cnm olumsuz dusunme.kendine guven.o problemler hepimizde var.acikcasi bende de oyle korkular var.25 yasindan sonra seluliti,catlagi ,beyazi olmayan kadin cok azdir.O da bu yasa kadar evlenememis.Aradigi sey belki senin terbiyeli olusun,ona Verdigin guvenindir.Bazi erkekler boyle seyleri hic takmazlar.Kadinin kilosunu,boyunu vs takmayan iyi aile babasi erkekler de oluyor.İns bu kisi de oyledir:)Cnm belki de dualarimiz kabul oldu:) .Rabbim gonlune gore verdi. O uzuldugun,bizim de dua ettigimiz gunler geldi aklima.Rabbim buyuk .ol deyince oluverir. cok sevindim cnm.cok mutlu oldum acikcasi cnm ya .demekki .zamani gelince hersey oluyormus cnm...Akisina birakalim.:13: Hayirlisi olur ins

canım benim işallah öyledir işallah öyle olur.herşey güzel olur umarım ben ondan hiçbişey istemiyorum sadece sevsin beni çünkü ben onu seviyorum galiba çok ağladığım zamanlar oldu gözlerimin ağlamaktan şiştiği günler oldu çok şükür halime.RABBİM isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın .Aşkımmmm yarın geliyo işallah herşey güzel olur

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr aşkım geldi bugün inanılmaz güzel vakit geçirdik ben onsuz yapamam herhalde çok seviyorum onu (sersem aşık oldum resmen) .Ben artık uzatmak istemiyorum evlenmek istiyorum onla,akşam ayrılırken o kadar zor ayrıldım ki kopamadım,ömrüm hep onun yanında geçsin istiyorum yarın gündüz de burada akşam gidecek ama

Touch duani okudum canim Allah kabul etsin insallah...

Cnm mutlulugun daim olsun yolun acik olsun insallah hem kendine hem bizlere dua etmeyi unutma:)) hayirli haberlerlerini almak mutlulugunu paylasmak nasip olsun amin :))

Cnm gozun aydinnnn :))) cok sevindim.:13: . Bundan sonra hakkinizda hayirlisi olur insallah :)) Rabbim hayirli mutlu evlilik nasip etsin ins54:

Cnm mutlulugun daim olsun yolun acik olsun insallah hem kendine hem bizlere dua etmeyi unutma:)) hayirli haberlerlerini almak mutlulugunu paylasmak nasip olsun amin :))

canım benim çok sağol .Dualarımda hepiniz varsınız,sizleri hiç unutmuycam ALLAH hepinizin gönlüne göre versin işallah,benim yaşadığım mutluluğun bin katını nasip etsin ALLAH'ım hepinize (duadan vazgeçmeyin kızlar dualarımız kabul oluyo biliyorum Rabbim görüyo biliyo herşeyi,açılan elleri boş çevirmiyo şükürler olsun).İşallah nişan haberimizide en kısa zamanda paylaşırım sizlerle DARISI BÜTÜN BEKARLARIN BAŞINA.......

Cnm gozun aydinnnn :))) cok sevindim.:13: . Bundan sonra hakkinizda hayirlisi olur insallah :)) Rabbim hayirli mutlu evlilik nasip etsin ins54:

Teşekkür ederim kuzum,hayırlısıyla en kısa zamanda yuvamızı kurmayı nasip etsin işallah

kızlar moralim bozuldu ya bütün akrabalar duymuş elayı veriyolarmış diye ama ortada henüz bişey yok yaaa olmazsa nolacak herkese rezil olurum .Hiçbirşekilde karışmayan amcam bugün anneme sormuş naptınız diye oda heralde veriyoruz elayı demiş oğlan geldiğinde ben bi konuşayım oğlanla demiş.korkuyorum bozulacak diye korkuyorum onu kaybedicem diye nolursunuz kızlar bana dua edin ,ben onu çok sevdim oda beni sevdi diye düşünüyorum işallah hayırlı bir şekilde olur mutlu hayırlı bi yuvamız olur

hiç moralini bozma olmazsa da bi hayır vardır dersin bırak elalemin ne diyeceğini en hayırlısı olsun inşallah hakkında çok fazla düşünme
Cimcime89 duani okudum cnm allah kabul etsin

Allah razı olsun canım

kızlar bizimkiler biraz soruşturmuşlar iyi bi aile demişler aşkımıda çok övmüşler :) gelecek haftasonu gelicek işallah (evlenme teklif edecek heralde :)) ondan sonra isteme,nişan ve mutlu son düğün :) .ALLAH hrrkesin gönlüne göre versin (benim gönlüm onda artık :)).Ama nolur dualarınızda banada yer verin anlaşalım birbirimizi çok sevelim istiyorum :) ben onu seviyorum galiba :)

Cnm ne güzel haber....hakkında hayırlısı olur inş.Korkma Rabbim büyük. İnş mutlu huzurlu yuva kurman da nasip olur.olumlu düşün inş güzel olur herşey cnm.darısı da bize inş

Cnm ne güzel haber....hakkında hayırlısı olur inş.Korkma Rabbim büyük. İnş mutlu huzurlu yuva kurman da nasip olur.olumlu düşün inş güzel olur herşey cnm.darısı da bize inş

işallah canım hayırlısıyla olsun .Korkum şu ki;ben şuanda ailemle kalıyorum doğduğum büyüdüğüm şehirde çalışıyorum,evlenirsek(işallah) onun olduğu şehre nakil gitmem gerekiyo oldu da evlendik anlaşamazsak nolacak diyorum ben geri mi gelicem öleyim daha iyi böyle bir durumda (her ihtimali düşünüyorum ya beni burdayken beğeniyo orda beğenmezse diyorum nolacak o zaman)=işte böyle kafam çok karışık ÇOK SEVİYORUM ONU işallah herşey güzel olur hem o mutlu olur hemde ben.Kısmet olursa bu haftasonu gelicek bitanem evlenme teklif edecek öyle biliyorum (diyorum ki beni sevmese 2 günlüğüne 10 saatlik yol gelir mi )hemen kabul edecem bende .Darısı öncelikle senin,Goalk'ın ve bütün bekarların başına

Darısı burda beraber dualar okuduğumuz bütün arkadaşlarımın ve evlenmek isteyen herkesin başına

Darısı burda beraber dualar okuduğumuz bütün arkadaşlarımın ve evlenmek isteyen herkesin başına

Amin cnm.cok saol ins cnm hayirli mutlu yuva kurmak nasip olur.Cnm gonlunu ferah tut.ins hayirlisi olur. acaba aceleye geldi iyi tanimayadin diye mi boyle dusundun.Evlenecek olan kizlarin helsi boyle dusunur bence cnm once soz kesersiniz zaten,sonra ,nisan falan derken sen
de onun yasadigi ile gidersin bir kac kez daha iyi tanirsin .bence mutlaka sen de onun yasadigi ile git bir hafta sonu ,gor mutlaka orada ailesine yemege falan git hem onlarla kaynasirsin hem de daha iyi tanirsin.Hakkinda hayirlisi olur ins cnm.dualarimdasin .Rabbim hayirli mutlu son nasip eder ins54:

kızlar hepinize teşekkür ederim benim yanımda olduğunuz için dualarınızda banada yer verdiğiniz için .Aşkım bu haftasonu gelemiyormuş belki bi sonraki haftasonuda gelemeyebilirim dedi ama fırsat bulursam mutlaka gelicem dedi.Dün telefonda konuştuk bayağı bi kuracağımız yuvadan çocuklarımızdan bile konuştuk :) (ALLAH'ım hayırlısıyla tez vakitte nasip etsin işallah) onla konuşunca içimdeki şüpheler korkular kalkıyo.Geldiğimde sana evlenme teklif edicem dedi :) sonraki günde annemlerle gelir isteriz seni dedi :) .Kızlar ben çok mutluyum onla(maşallah) ALLAH bana yaşattığı mutluluğu sizleredeyaşatsın işallah.NOLUR KIZLAR DUA EDİN EN TEZ VAKİTTE YUVAMIZI KURALIM :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…