Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

okudum arkadaşlar. Okumayacak olsam katılmazdım. Ama internete giremedim. Yoğundum.
Goalk unkunu bitirdim. 2. Sıradakine başladım 220 oldu onunki de...
Listeden çıkarmayın. Goalka fazla okumuş oldunuz

kızlar ben yarın başlıycam;çünkü bugün işyerinden bi arkadaşım var oda tefriciye başlamış yardım et dedi çarşamba gününden beri ona yardım ediyorum :) ama yarın işallah başlıycam.Kızlar birde bişey sormak istiyorum size, bu ara fazla mı okudum naptım tefriciyeyi bilmiyorum .dün gece bi ara uyandım ve baktım tefriciye okuyorum 2 tane mi 3 tane mi okudum sonra geri uyumuşum bi daha uyandım 2 tane daha okudum 5 tane mi okudum 6 mı okudum bilmiyorum .Yani bu rüya falan değildi gerçekti dilimde sürekli bu dua olduğu için gece uyandığımda bile okuduğumu rüyamda okuduğumu görüyorum sürekli .Bu gece uyandığımda okuduklarımı ekleyeyim mı sizce ?birde sayarsam kaç tane okuduğumu net hatırlamıyorum

okudum arkadaşlar. Okumayacak olsam katılmazdım. Ama internete giremedim. Yoğundum.
Goalk unkunu bitirdim. 2. Sıradakine başladım 220 oldu onunki de...
Listeden çıkarmayın. Goalka fazla okumuş oldunuz

Kurallarımız:

1-Kimse okuyacaklarını son gün ve son saatlere bırakmasın Lütfen.Eğer okuyamayacaksa aile veya arkadaşa okutacak..

2-Herkes mutlaka okumaya başladığını ve okuyup bitirdiği bilgisini buraya haber vericek...

canım kurallarımız bunlardı eğer hatırlıyosan senden 2 gündür haber bekledik, haber gelmeyince senin okuman gereken kısmı arkadaşlar burda paylaşıp okudu ve arkadaşlar ortak bir karar aldık ve okuyup okumadığını bildirmediğin için seni listeden çıkardık.Bizlere kızma hiç çünkü hata sende....

peki madem o 220 de benim olsun ben de kendi kendime okuyayım. Zaten bu yoğunlukta okursam 4444 ü bitiririm. En efdali insanın kendi okuması demişti hoca da. Birbirine dua da yer vermekte önemli. Hayırlı günler

Cnm bence okuduklarını Dilek için okuduysan say ...Dilegi dusunerek okuduysan say..

AMA dilek icin deil de gun icerisinde farkinda olmadan okuduysan sayma..

Cunku Ben de de oldu Tam hatirlayamadim AMA .Ayetel kursu mu baska bir sureyi mi ne okuyacaktim.Yanlislikla Salatan Tuncinayi okumustum.Onu saymadim :)

Hatta tv ye bakarken icimden okumustum bir kere onu da saymadim.Cunku dilek icin deilde oylesine okudugum icin

Son düzenleme:

Aaa :)) ne guzel yaaa

Yer gok duayla iste Rabbim tamamina erdirsin cnm bnm

15 senedir taniyoruz birbirimizi daha cooook kucukken tanistik ortaokuldaydik sanirsam ama ewleneli 4 sene oldu

Rabbim bizi birbirimize yazmis coook sukur ( bi kac yil da kustuk ayrilmistik ne yuzumu gostermistim ne de sesimi duyabildi ne inatmisim bende heee )

Kizlar bekar olan bacilarim;

ALLAH helal sut emmis kisilerle eş etsin sizleri insAllah ... merhameti bilen adaletli vicdanli ....

amın canım benim... amınnnnn

Allah razi olsun cnm.Duaya cok ihtiyacimiz var.Rabbim senin de ne muradın varsa versin ins en hayırlı tez zamanda

bana da çok ilginç geldi cnm..Biraz araştırdım 3 çeşit Ruya varmış..Bazen .Bazı rüyalar gercek olabiliyormuş...

Ama bilemeyiz hangi ruyamiz gercek...Bazi insanlar gorduklerI ruyanin gercek oldugunu soylerler dogru..

Bizim bir komsumyzda diyordu ruyamda gorduklerim oldu diye.

AMA bence Yusuf Suresini okuyup bu niyetle uyursak gelecegi ogrenmek için... Bu da gunah olur gibi geliyor..

Gelecegi sadece Allah bilir ..Merak etmek de pek doğru deil cnm bence

Zaten fal bakmak hocaya gitmek falan da çok gunah...

haklısın canım.. ben dun gece okuudm Yusuf suresını ve Allahım bana ilham et diye niyetlenip uyudum... bir sey görmedim...sabırla beklemek lazım ..gaybı ancak Allah bilir..

haklısın canım.. ben dun gece okuudm Yusuf suresını ve Allahım bana ilham et diye niyetlenip uyudum... bir sey görmedim...sabırla beklemek lazım ..gaybı ancak Allah bilir..

Hakkımızda hayırlısı olur inş cnm... okumak lazım güzel bir süre..

Bende biraz araştırdım..

Yusuf Süresi İzzet ve saadete nail olup, bahtın açılması için okunur.

Yûsuf Suresinin Fazileti Hakkında Hadisi Şerifler
1.Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) buyurdu ki: "Mühakkak herhangi bir Müslüman Yûsuf suresini okursa yahut evlatlarına, ehline veya hizmetçilerine öğretirse, Allahü Teala sekerât-ı mevtini (ruhunu teslim etme anını) kolaylaştırır ve ona o kadar iman kuvveti verir ki, o kişi hiçbir müslümana karşı haset etmez."(1)

Ben okudum kızlar.şukurler olsun bitirdim.. 744 tane

eğer okumakta zorlanan veya okuyamayan olursa saat erken saat 17.00 kadar falan haber verirseniz yardım ederim inş

canlar bizim üniversite yarın açılıyo bugünüm hep yolda geçti yine okumaya çalıştım ama daha 300 küsürlerdeyim bitiren varsa bana biraz yardım etseniz bende diğer dua da fazla alsam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…