Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
10 gün daha bekleyeceğiz o zaman
İyiyim canım çok şükür yine yoğun bir günün ardından buradayım:)
Evet bekleyeceğiz.

Allah iyilik versin canım :)
Geldi canım hatırlıyorum başarılar diliyordu

Yaaa ondan sonra jeton düştü birde pro uyeydi
Evet bazı kişilere foto atmış bı kadın fotosu çocuk fotosu atmış benim kızım diye bayağı sağlam oynamış yani ://
Sapık herif
Nasilsin etiket cok yakisti masallah
Iyiyim canım, akşam kan verdim 306.4 çıktı. 10 gün sonra kese kontrol. Sağol canım
Girmediği yer yoktu kk da kesin gelmiştir beğenmediği msj üye yoktu maşallah hala içimizde olabilir çünkü biranın müdavimi idi

Amin canım, inşallah

Benim eşimde bu hafta sonundan itibaren 7 gün izin alacakmış .8-9 olur :)Nasıl geçecek diye düşünüyorumAnasının evine mi yollasam
Benimkini anası ikinci gün yollar bekarken bile tahammül edemiyorlar Mis birbirlerine benimki biraz kıl kuyruktur

Benimkini anası ikinci gün yollar bekarken bile tahammül edemiyorlar Mis birbirlerine benimki biraz kıl kuyruktur
Yok benimki kabul eder:)Ama gidemez ben 2 gün kursa gidiyorum.2 gün kızlar gidiyor.Yani dışarıya çıkıyoruz başımıza bir şey gels yalnız oluruz:)Ev,okul olsa giderdi onda problem yok ama uzak mesafeye gidince sorun:)

Hadi yaa gecmis olsun .. ne is yapiyoki? Sag eli mi? Nasil kirildi : (
Madenci benim eşim tepeden kocaman çay tepsisi gibi bir taş düşmüş eline çarpması ile kırılmış elinin üzerine dusseydi ya eli kopardı ya parmakları şükür bugüne ://

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…