Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
1,5 yıl nasıl anlaşılmamış
Karışık duygularda mıydı acaba
Olabilir. Benim üye olduğum zaman da aynı sorun vardı. Kadınlar aralarında konuşuyor, acaba gecenki kişi mi, korkuyorum falan bidaha da yazmadım zaten. Üye tarihi ilerledikçe hersey oturdu hemen yeni üye olunca dikkat çekiyorsun, profile bakıyorlar

Belki takım değiştirmek istiyordu
Bizim takima transfer olmak istiyordu

Ben direk tüp bebek topiği ile başladığım için, hiç böyle birşey yaşamadım sanırım

ben ilk üye olduğumda sohbet topiklerine selam diye giriş yapıyordum, erkek üye muamelesi görüyordum
Yeni üye olunca öyle oluyor bende yeni üye iken dışlanmış gibi hissediyordum kendimi
1,5 yıl nasıl anlaşılmamış
Karışık duygularda mıydı acaba
Bı yöneticiler bı kendi biliyor kim neyin nesi ama kadın olmadığı kesindi o kadar iyi yazismis ki herkesle birde proı üye olmuştu ben ondan güvendim kadın olduğuna yoksa kiblemek uzereydim kendisini ben koblemeden kiblemisler

Belki takım değiştirmek istiyordu
Bizim takima transfer olmak istiyordu
Bende böyle düşünüyordum erkek ama kadın hissediyordu sanırım kendini çünkü bizzat kendisi ile yazistim kadına dair bilmediği şey yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…