Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Belki de hediye ederim birine :KK70: çünkü ben çorap alsam bile farkeder eşim biz birbirimizden habersiz hiç bişey almayiz zaten hep birlikte çıkarız :)
Bizde öyleyiz, birbirimizden gizli iğne almayız.

Benim tüp bebek zamanından sürekli telefonla görüştüğüm arkadaşlarım var KK dan. Onları bile bilir ve yine tüpçülerle mi yazışıyorsun der.:KK70:

Nasıl yani 1. olursan hediyeyi eşin yüzünden almayacak mısın:skandal:
Birgün araba ile gezerken, tüp bebek topiğinden arkadaşım aradı. Kapattığımda yine KK mı dedi, evet dedim.

Biliyor musun dedi, erkekler klubü diye bir forum olsa, orası da kadından geçilmez dedi :KK70:
Bende, KK da böyle bir sıkıntı yok dedim. Erkekler girince hemen anlaşılıyor dedim, koptu.
Doğrudur, direk muhabbetin gideceği yol belli dedi.:KK70:

Birgün araba ile gezerken, tüp bebek topiğinden arkadaşım aradı. Kapattığımda yine KK mı dedi, evet dedim.

Biliyor musun dedi, erkekler klubü diye bir forum olsa, orası da kadından geçilmez dedi :KK70:
Bende, KK da böyle bir sıkıntı yok dedim. Erkekler girince hemen anlaşılıyor dedim, koptu.
Doğrudur, direk muhabbetin gideceği yol belli dedi.:KK70:
Ama aramızda erkekler olabilir:KK45:Bizim muhabbet gibi muhabbet edebildiklerine göre onlarda bizden sayılır:KK70:

Ama aramızda erkekler olabilir:KK45:Bizim muhabbet gibi muhabbet edebildiklerine göre onlarda bizden sayılır:KK70:
:KK70: Her muhabbete giriyoruz burada, erkeklerin yemek topiğinde böyle mevzuların döneceğini düşünebileceklerini sanmıyorum.:KK70:

Hadi Kazen emmi patron, senelerdir alışmış ve bıkmıştır kadın muhabbetlerinden :KK70:

Başka erkek gireceğini sanmıyorum. Tabii, +18 ve BDV’yi buna katmıyorum :KK70:

:KK70: Her muhabbete giriyoruz burada, erkeklerin yemek topiğinde böyle mevzuların döneceğini düşünebileceklerini sanmıyorum.:KK70:

Hadi Kazen emmi patron, senelerdir alışmış ve bıkmıştır kadın muhabbetlerinden :KK70:

Başka erkek gireceğini sanmıyorum. Tabii, +18 ve BDV’yi buna katmıyorum :KK70:
Orası hiç belli olmaz:deli:

C A N O C A N O , Allah kucağında görmeyi nasip etsin canım. Isteyen herkese nasip olsun inşallah
Sağol abla, amin. Allah razı olsun :)
C A N O C A N O
Hadi gozun aydin olsun ikisi de olmus gibi gorunuyor.. hayirlisiyla Rabbim tamamina erdirsin :dua: :KK200:
Sağol canım, amin. Rabbim sana ve tum isteyenlere de nasip etsin :)
Yapar birgün gösteririm inşallah canım meşakkatli bişey
yok yuvarlama Denir bizde kıyma soğan un yumurta tuz karabiber yoğurt şekil ver kızart sonra renkli et suyu yapıp pişer nohutla üstüne yoğurtla yenir
Bunu bilmiyordum :)
Bak biliyor yahuuuuuuuuuuu
anam geleyim nerdesin yetişeyim hemennnnn

anammmmmm takvime gellllll:halay::halay::halay::halay:
:halay::halay::halay:
:KK61: Oturur ağlarım ama şimdi deme böyle :KK61: çok duygusala bağladım:KK61:
:KK42::KK42::KK74:

X