Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
1,5 yıl nasıl anlaşılmamış :KK57:
Karışık duygularda mıydı acaba:KK70:
Olabilir. Benim üye olduğum zaman da aynı sorun vardı. Kadınlar aralarında konuşuyor, acaba gecenki kişi mi, korkuyorum falan:110: bidaha da yazmadım zaten. Üye tarihi ilerledikçe hersey oturdu:KK45: hemen yeni üye olunca dikkat çekiyorsun, profile bakıyorlar:KK53:

:KK70:

Belki takım değiştirmek istiyordu:KK70:
Bizim takima transfer olmak istiyordu:confused:
Olabilir. Benim üye olduğum zaman da aynı sorun vardı. Kadınlar aralarında konuşuyor, acaba gecenki kişi mi, korkuyorum falan:110: bidaha da yazmadım zaten. Üye tarihi ilerledikçe hersey oturdu:KK45: hemen yeni üye olunca dikkat çekiyorsun, profile bakıyorlar:KK53:
Ben direk tüp bebek topiği ile başladığım için, hiç böyle birşey yaşamadım sanırım :KK70:

:KK57: ben ilk üye olduğumda sohbet topiklerine selam diye giriş yapıyordum, erkek üye muamelesi görüyordum:KK30:
Yeni üye olunca öyle oluyor bende yeni üye iken dışlanmış gibi hissediyordum kendimi
1,5 yıl nasıl anlaşılmamış :KK57:
Karışık duygularda mıydı acaba:KK70:
Bı yöneticiler bı kendi biliyor kim neyin nesi ama kadın olmadığı kesindi o kadar iyi yazismis ki herkesle birde proı üye olmuştu ben ondan güvendim kadın olduğuna yoksa kiblemek uzereydim kendisini ben koblemeden kiblemisler :KK70:

Belki takım değiştirmek istiyordu:KK70:
Bizim takima transfer olmak istiyordu:confused:
Bende böyle düşünüyordum erkek ama kadın hissediyordu sanırım kendini çünkü bizzat kendisi ile yazistim kadına dair bilmediği şey yoktu :KK43:

X