Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hasta malesef hala yeniliyor bu hastalık kronik oldu galiba
Havalardan mı nedir cano,ben de öyleyim,dün büyük oğlanın cilt tedavisi için kontrole gittik.Sıra beklerken koltuklara yatasım geldi başağrısından.
Tahlil sonucu filan derken uzadı,eve zor düştüm,bir sürü de işim vardı,kaldı öyle

Hangi tarifle katılacağınızı çok merak ediyorum. NEden söylenmiyor ki akşama da ne yemek yapacağımı bulamadım sizlerin menüler de neler var ?
Eşim akşam işte olduğu için sadece kendime göre birşey seçtim.
Karnıbaharı buharda pişirdim, sarımsaklı yoğurtla yiyeceğim inşallah.

benimde temizliğim yarım kaldı deniz 3 oda bekliyor temiz olanlarda kirlenecek ben iyileşene kadar

Olmazzzzz katılacaksın tuttum yakandan bırakmam seni aslaaaaaaaaa

Ben onlara demedim mi bir dahaki kategoriye fazla katılım istemiyorum diyereee
heee yimek gel sende katıl hadi burdada beraber olalım
Siz artık az kişinin katıldığı kategorileri unutun

H E canım merhaba
Lekelenme veya kanama olabiliyor.Sakın korkmaBen iki hamileliğimde yaşadım.Hatta kızlarda 1 hafta ciddi kanama yaşadım.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Sağol nevoşum . Bugun doktorda kalp atışını duyamadık
Eşimde gün boyu aradı sesim iyi gelmedi heralde aslında okdr belli etmemeye çalışıyorum ama
19,40 a başka doktora randevu almış . diğer doktor senın moralını bozdu en azından güzel bişey söylerler dedi .
Umarım bu doktor olumsuz konuşmadan 6+5 te kalp atışının duyulamacagını söyler

Canım tedbir almak,araştırmak önemli haklısın:)
Ama her gebelik farklıdırBen 2. gebeliğimde 6-7 haftada kalp atışını duymayı bırak kese boştu.Ne üzülmüştüm.Kese 7. haftadan sonra dolduYani bebek göründü.Kalp atışını daha sonra duyduk:)

Erken olabilir canım birde bebeğin kaç mm olmuş yazıyordur ortalama 2 cm e yakın olması lazım duyulması için numarada ben 8. Haftaya yakın duymuştum oğlum da hatta doktor her yazın arkasında bir kış vardır demişti hiç unutmuyorum 6+3 te sadece kese vardı bebek bile yoktu bazen geç döllenmiş olabiliyorlar içini ferah tut kötü bişey yoktur

Aynı şeyi bizde yaşadık:)

Gönlünü ferah tut canım, vajinal usg ile duyarsınız büyük ihtimalle :) bizehaber vermeyi unutma

Gönlünü ferah tut canım, vajinal usg ile duyarsınız büyük ihtimalle :) bizehaber vermeyi unutma

Bu kadar üzülmemın tek sebebı doktorum .
O kdr sevmıştım onu .
Onun olumsuz konusması durmadan bebegın kalp atışını duymam gerektı demesı benı mahvettı .
Deseki çok normal bu evrede duyamabılırz.
Ağzında tek şey duymam lazımdı duymam lazımdı neyse 3-4 gun daha verelım dedi ve en son giderken herseye hazırlıklı ol dedi . O an yıkıldım zaten .

Ne kaç haftalık oldugumu söyledı ne bebegım kaç cm onu söyledı .
Sadece atan kalbı gösterdı .

Aklımda hep olumsuz bırsey gördude ondan mı hersey hazır dedı dıye dıye bıtırdım kendımı .
Kesem gayet güzeldi . Bebeğim geçen haftadan daha buyuktu . Geçen hafta resmen noktaydı şimdi gözle görülüyordu .
Ama işte of ne bilim moralimi bozdu

Tamam üzme canını, bak eşin randevu almış başka doktora gidersinizHer şeyde bir hayır vardır canımDoktorunu başta değiştirmen iyi olabilir

Sen doktorunu da değiştir bence. Resmen moralini yerle bir etmiş. Tamam doktor, herseyi söylemek zorunda ama bu kadarı bence fazla olmuş. Inşallah akşam duyarsınız minigin kalp atışlarını :)

Atatürk ne demiş, “Beni Türk hekimlerine emanet edin!”.

İyi bir dr bulun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…