Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bu kadar üzülmemın tek sebebı doktorum .
O kdr sevmıştım onu .
Onun olumsuz konusması durmadan bebegın kalp atışını duymam gerektı demesı benı mahvettı .
Deseki çok normal bu evrede duyamabılırz.
Ağzında tek şey duymam lazımdı duymam lazımdı neyse 3-4 gun daha verelım dedi ve en son giderken herseye hazırlıklı ol dedi . O an yıkıldım zaten .

Ne kaç haftalık oldugumu söyledı ne bebegım kaç cm onu söyledı .
Sadece atan kalbı gösterdı .

Aklımda hep olumsuz bırsey gördude ondan mı hersey hazır dedı dıye dıye bıtırdım kendımı .
Kesem gayet güzeldi . Bebeğim geçen haftadan daha buyuktu . Geçen hafta resmen noktaydı şimdi gözle görülüyordu .
Ama işte of ne bilim moralimi bozdu :110:
Ama doktor bu olmasi gerekeni soylemis onlar her seyi dusunmek zorundalar 6+5te de duyulabilir. 9. Haftada duyanlar da olmus.. insallah guclensin atislari da bunlari unut insallah. Yine dedigimiz gibi sen guzel dusun hayirlisi ile dua et gerisini Allaha birak.
Ben kan sonucunu aldim gitmicem biraz buyusun oyle gitcem dedim ama duramadim keseyi dahi goremedi.. gebelik izlenmedi diye yazdirdi, ne yani hamile degil miyim dedim, degilsin diyemem hamilesin de diyemem dedi keseyi orda gormemiz gerek dedi bunun gibi yani.. Sen uzulme vazgecme. Nasibinde varsa oyle de boyle de gelecek canim.

Sen bu hafta kilo bildirmeyecekmisin daha yahu
Ooo ben onu unuttum,gerçi eksi de olamadım ki,soğan çorbası keşfettim onu yapıyorum arada,bir de kış kabağı katıyorum biraz,benim sindirim kötü yaa,ne oluyorsa ondan oluyor:KK51:

B1D195C6-5DF7-417C-8DDC-5B0CD97E04F4.jpeg

Az sonra ¡ servis :rolleyes:

X