Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Ben yikar yikamaz balkonda havalandiriyorum biraz...
Çocuklar için rahatsizlik vermesin diye...
Daha sonrasinda asıyorum canim...
Yinede kokusu kaliyor...

Direk asınca aşırı koku oluyor
Ben direk asarım :KK70: ıslakken kokusu odaya siniyor, bayılıyorum o kokuya :KK36:

Ben yikar yikamaz balkonda havalandiriyorum biraz...
Çocuklar için rahatsizlik vermesin diye...
Daha sonrasinda asıyorum canim...
Yinede kokusu kaliyor...

Direk asınca aşırı koku oluyor
havalandırınca da yumurta gibi bişiy kokuyor bilmem anlatabildim mi o kokusu da rahatsız ediyor canım..
saman nezlesi var ondan galiba onun teşhisi koyuldu :)

havalandırınca da yumurta gibi bişiy kokuyor bilmem anlatabildim mi o kokusu da rahatsız ediyor canım..
saman nezlesi var ondan galiba onun teşhisi koyuldu :)
Yumurta mı, ilk defa duydum.
Bulunduğun bölgenin suyunda ya da makinende koku sorunu olabilir. Çamaşırlarda da aynı sorun var mı bacım?
Şu marc’ın çamaşır makinesi temizleyicisi çok iyiymiş.

Bulunduğun bölgenin suyunda ya da makinende koku sorunu olabilir. Çamaşırlarda da aynı sorun var mı bacım?
Ayni koku benim tullerdede oluyor.

Yikayip asinca yada baska camasirda olmuyor ama tulleri disarda kurutursam kokuyor nedense. Hele utulerken baya yogunlasiyor o yumurta gibi koku. O yuzden ben mecbur evin icinde merdiven korkulugunda kurutuyorum sonra utuleyip asiyorum

bacım hepsinde olmuyor bir perdelerde.. yumurtamsı.. marcı kullandım evet 2 şişeyi de kullandım işe yarar inşallah perdede belli olacak..

Olmazzzzz katılacaksın tuttum yakandan bırakmam seni aslaaaaaaaaa

:mad::mad::mad: Ben onlara demedim mi bir dahaki kategoriye fazla katılım istemiyorum diyereee:KK35:
heee yimek gel sende katıl hadi burdada beraber olalım:KK73:
Ooy ben hiç anlamam o işlerden,ben anca her gün okul kıyafeti kurut ütüle,sofra kur kaldır,maydanoz haşla suyunu iç,öyle:işsiz:
Yapın da ağzımız açık seyredip oylayalım:KK70:

X