Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Konu siyasete donmesin canım boşver kimin terörist olduğu belli olmaz bosverelim benim her taraftan arkadaşım var her yörenin iyisi de var kötüsü de elbette :/
İşte ondan yasak dedim ya. Artık hiç umrumda değiller. Allah beni onlara muhtaç etmesin yeter.

1 aylik klomen tedavisiyle canim5 tane yumurtam vardi doktor catlatma ignesine gerek yok dedi iyi ki demis herhalde 5iz olurdu

Sagolasin hepimizin insallah
Ben az buçuk abkamdan biliyorum mesela o 3 kere tedavi oldu 3 ünde de 2 ser tane kondu tutmadı sen mi istedin 3 tane olsun :)

Kaç yaşındaoar şuan benim 3 farklı yaşta var çarşıda pazarda esimsiz çıkmıyorum en büyüğü laf söz anlıyor ortanci çok hareketli en küçüğü bilmiyor daha bişey zor oluyor

Eğer kucuklerse dışarı çıkmak bı hayli zor oluyor

Ben az buçuk abkamdan biliyorum mesela o 3 kere tedavi oldu 3 ünde de 2 ser tane kondu tutmadı sen mi istedin 3 tane olsun :)
Yok klomen tedavisi oyle bi sey degil
Klomen yumurta buyutmeye yardimci olan ilac
5gun kullandim sonra bi gittim 5 yumurtan var ama riskli olur diye catlama ignesi yapmayalim dedi doktor.yani 5de catlarsa 5iz olur diye:))ama 3 kendiliginden catladi ucuz oldu:))normalde bi tane yeterdi bana:)))))
Disariya cikmak iskence zaten
Bi de kresden eve gelince 5kata kucagimizda cikariyoruz asansor yok2si esimde 1i bende kolumuz kopuyor
Maşallah Allah bağışlasın zor olıyordur.
Hem de nasil tam gun krese gitmelerine ragmen aksamlari bbile yetiyolar sagolsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…