Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
OFLU yum evet Trabzonluyum ama İstanbul'da oturuyorum.yillik izinlerinde gezmeye gidebiliyorum ancak
Dogru ya oflu ayrı duymustum bunu bir arkadastan Dyablis anlama da bizde otaraftan yerleşmişiz. Bizi sülale oradan gelmiş ama oraya ait bişey kalmamış üzerlerinde babannemin tek tek dilinde kalan kelimeler dışında oda bilmiyor Ege de doğmuş büyümüş :))

Oooo kokler Bizim taraf yanii

Cok, çok gezmek istiyorum Ege yi insallah oda olur

Oooo kokler Bizim taraf yanii
Ama babaannem bile hatırlamıyor onun babası gelmiş oradan yani

Hatta memleketten gelirlerken bı kısmı Adapazarı tarafinda kalmış görüşmemisler irtibat kesilmiş ama baba tarafının bı tarafı Trabzon

Adapazarı Sakarya'da okudum ortaokulu 5 sene yaşadık orada ve Trabzonlu çok vardır Adapazarı nda

Adapazarı Sakarya'da okudum ortaokulu 5 sene yaşadık orada ve Trabzonlu çok vardır Adapazarı nda
Bizim burda da çok var eşimin en yakın arkadaşı da Trabzonlu sürekli gelir gideriz insanları çok iyi kendim de o topraktan diye demiyorum ama çok iyiyiz

Sigaciga gidebildim ancak hani Ege'nin hamsisi olan yer oralari gezdik inşallah daha detaylı gezeriz
Bende oraya gitmedim mesela Ege den başka yer bilmediğim için eşine her yaz Marmara ve Karadeniz e gidelim diyorum hep lafta kalıyor ins denk gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…