Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Deneme yapsana yarın akşam yemeği ile falan:)
Evet deniyim bir ama senin ki kadar iyi degil onu fark ettim. Senin fotolari sonuna kadar yakinlastirsamda kalite bozulmuyor. Idareten aldim bunu. Uc bes ay sonra degistiricem bunu pesinat olarak vericem, baya iyi bisey alicam o zaman:halay: insallah yani:confused:

Evet deniyim bir ama senin ki kadar iyi degil onu fark ettim. Senin fotolari sonuna kadar yakinlastirsamda kalite bozulmuyor. Idareten aldim bunu. Uc bes ay sonra degistiricem bunu pesinat olarak vericem, baya iyi bisey alicam o zaman:halay: insallah yani:confused:
Benim telefonda çok süper bir şey değil ama çekim dışarda iyi oluyor.Onu yeni yeni keşfediyorum:)

Napsam aceba camdan tabagi disari cikarip bi elimde tel bi elimde tabak ceksem. Konu komsu guler mi ki:KK70:
Vallahi bana gülen olabilir:KK70:Ama umrumda değil :KK70:
Tabi evler çok yakın değil ,senin durum ne bilmiyorum:)Benim mesela mutfak tezgahı L şeklinde o sebeple bir tarafı cam önünde oradada gündüzleri çekim iyi oluyor.Hem de orası kuzey cephe oluyor.
Bak mesela bunu öyle çektim ama net oldu.Yani azda olsa ışık alırsa iyi oluyor.
1.jpg

Tabi evler çok yakın değil ,senin durum ne bilmiyorum:)Benim mesela mutfak tezgahı L şeklinde o sebeple bir tarafı cam önünde oradada gündüzleri çekim iyi oluyor.Hem de orası kuzey cephe oluyor.
Eki Görüntüle 2210315

Ellerine sağlık canım :kk77:

Ben sende kusur bulamadım ama benimkini isteyen elestirebikir beni etiketlesin de bende göreyim yorumu :))
Ben senin tarifi de gorselide begendim. Ama farkli acilardan bir iki sunum daha istermis. Bide keske butun antep fistigi kullansaydin ustune mesela. Yanina da serpistirseydin kabuklu sekilde daha iyi gibi. Ama genel olarak bence guzel. detay aradigim icin yaptigim yorum bu:KK70: suan olsa hemen gomerim bir porsiyon :KK70:

Eki Görüntüle 2210315
Benimde cam onunde tezgah var kucuk bi alan. Bazen gunes cok guzel vuruyor yakalamam lazim. Tam mutfagin onune 11 katli apartman yaptilar sagolsunlar diger odalari saymiyorum zaten arka cephede kaliyo. Bi sekilde yakaliycam gunesi. :halay:Bu arada cok guzel gorunuyor afiyet olsun:kk77:

Benimde cam onunde tezgah var kucuk bi alan. Bazen gunes cok guzel vuruyor yakalamam lazim. Tam mutfagin onune 11 katli apartman yaptilar sagolsunlar diger odalari saymiyorum zaten arka cephede kaliyo. Bi sekilde yakaliycam gunesi. :halay:Bu arada cok guzel gorunuyor afiyet olsun:kk77:
Hayırlısı yakalarsın inşaallah:KK200:Sağol canım yapalı çok oldu göstermek amacı ekledim yoksa çoktan bitti:KK70:

İyi geceler kızlar meteoroloji genel müdürlüğünce yapılan açıklamada yeni haftaya güneşle başlayacakmışız yakalamışken kaçırmayın haaa :halay:malum kış ayındayız güneşi görmek her gün pek mümkün olmuyor hepinizi öpüyorum :KK15::anne::KK52::KK54:
Hayırlı geceler canım:KK200:

Daha önce yazdığım gibi sosun koyu idi ama yine de başarılıydı sunumun ,daha fazla oy bekliyordum içli köftelerden :olamaz:
Bir de derler yemeğin salçalısı karının kalçalısı :KK53:

Sıra geldi deynepnaz deynepnaz ın, dağlar bayırlar arasında uçan kuşlarına:KK17:

Daha fazla ot bulamadın mı sunuma yerleştirilebilecek?
Marullardan kuşlar dikkat çekmiyor, gözüm davşan gibi marullara kaydı:KK17:
Ve cam tabak hamsileri yok etmiş, uçup gitmiş hamsi kuşi.:KK17:
:KK70::KK70::KK70:
Ne güzel yorum böyle.Genelde hamsi yapınca bu tabağa koyduğumdan gözüm alışmış ,demek ki neymiş yarışmada cam tabak kullanmıyoruz:duduk:
Cam tabak olunca alttan yeşil yeşil kıvırcık çıkınca tabağa renk verir dedim ama yanıldım:duduk:

1 oyunu ben verdim, geri ver :KK53::KK53:
Ben alıştım, artık komik geliyor gülüp geçiyorum :KK53:
nE GERİVERMESİ ELİMDE OLSA MANTIYA VERDİĞİM OYU DA GERİ ALACAĞIM:skandal:
Caps Lock açık kalmış ,bağırmadım sana:KK53:

Benim tarifimi eleştirmeyin küserim heee:KK53:
Aman köfte yapmışsın çok basit falan demeyin terkederim burayı :KK53:
:KK70:
Köfte deyip geçme herkes tutturamaz :rolleyes:Köftelerin de pidelerin de çok güzel duruyordu,sunumun da başarılıydı ,sosun az da sulu olabilirdi sadece:KK69:

Beni eleştirin, beniii:KK14:
Büyük şiş kullanıp ,parçalanmadan yapsaydın daha fazla olabilirdi oyun.Arka plandaki gerek pilavın gerek diğerleri gayet başarılı idi.:KK69:

Selamlar bu fikir guzelmis tebrikler.. :super:
Ama sonunda birbirinize girmeyin de:KK53:
Talebe göre yorum yapıyoruz :KK53:

Bekliyorum:)Hadi eleştir benim tarifimi:)
Bir cimri daha :KK53:
Antepte pirinç ,bulgur çok mu pahalı,biberlerin içi bomboş:skandal:Sunum süper :KK69:

Yalanci fistik da mi varmis:KK53:
Benim buzlukta ıspanaklı kekten yapıp rondoda toz haline gelmiş var:KK53:

Benim basmam garip kalmış, eleştiren yok :KK70:
Hadi darılmayacağummm :dondurma:
Senin sunum da her zaman ki gibi süper.Ama kadayıfın önde olsaymış ,daha yakın çekim olsaymış ,üstten gözüküyor sadece kadayıfın ,biraz daha aşağıdan çekseymişsin ,ve de düz tabak kullansaymışsın kadayıf daha ön plana çıkar ,kendini gösterirdi,çok güzeldi kadayıfın hakettiği oyu alamadı:olamaz:

Daha önce yazdığım gibi sosun koyu idi ama yine de başarılıydı sunumun ,daha fazla oy bekliyordum içli köftelerden :olamaz:
Bir de derler yemeğin salçalısı karının kalçalısı :KK53:

:KK70::KK70::KK70:
Ne güzel yorum böyle.Genelde hamsi yapınca bu tabağa koyduğumdan gözüm alışmış ,demek ki neymiş yarışmada cam tabak kullanmıyoruz:duduk:
Cam tabak olunca alttan yeşil yeşil kıvırcık çıkınca tabağa renk verir dedim ama yanıldım:duduk:

nE GERİVERMESİ ELİMDE OLSA MANTIYA VERDİĞİM OYU DA GERİ ALACAĞIM:skandal:
Caps Lock açık kalmış ,bağırmadım sana:KK53:

Köfte deyip geçme herkes tutturamaz :rolleyes:Köftelerin de pidelerin de çok güzel duruyordu,sunumun da başarılıydı ,sosun az da sulu olabilirdi sadece:KK69:

Büyük şiş kullanıp ,parçalanmadan yapsaydın daha fazla olabilirdi oyun.Arka plandaki gerek pilavın gerek diğerleri gayet başarılı idi.:KK69:

Talebe göre yorum yapıyoruz :KK53:

Bir cimri daha :KK53:
Antepte pirinç ,bulgur çok mu pahalı,biberlerin içi bomboş:skandal:Sunum süper :KK69:

Benim buzlukta ıspanaklı kekten yapıp rondoda toz haline gelmiş var:KK53:

Senin sunum da her zaman ki gibi süper.Ama kadayıfın önde olsaymış ,daha yakın çekim olsaymış ,üstten gözüküyor sadece kadayıfın ,biraz daha aşağıdan çekseymişsin ,ve de düz tabak kullansaymışsın kadayıf daha ön plana çıkar ,kendini gösterirdi,çok güzeldi kadayıfın hakettiği oyu alamadı:olamaz:
Kadın dediğin biraz tutumlu olacak öyle bol keseden doldurulur mu:KK45:

X