Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Teşekkür ederim canım

Allah razi olsun canim,kizim iyi şükürler olsun.bazi sıkıntılı donemler atlatiyorum kendim,gececek insallah.onun haricinde iyiyiz.siz nasilsiniz ne var ne yok nasil gidiyor hersey

Oy taze anne yerim senin kızını nasıl gidiyor bebekli hayat iyimisiniz ikinizde?

Allah razi olsun canim,kizim iyi şükürler olsun.bazi sıkıntılı donemler atlatiyorum kendim,gececek insallah.onun haricinde iyiyiz.siz nasilsiniz ne var ne yok nasil gidiyor hersey
Allah iyilik versin canım, iyi olmanıza sevindim. Kaç günlük oldu prenses?
Sanada çok geçmiş olsun, inşallah biran önce atlatırsın.

Ben iyiyim çok şükür

Oy taze anne yerim senin kızını nasıl gidiyor bebekli hayat iyimisiniz ikinizde?
Sagol bonusum, bizde seni yeriz bebegimle şükürler olsun hersey iyi gidiyor,sadece benim biraz saglik sorunlarim çıktı onunla ugrasiyorum.rabbim isteyen herkese tattirsin cok guzel bi duyguymus

Allah iyilik versin canım, iyi olmanıza sevindim. Kaç günlük oldu prenses?
Sanada çok geçmiş olsun, inşallah biran önce atlatırsın.

Ben iyiyim çok şükür
Cok sagol,Takvimini simdi gördüm hayirli olsun canim,sag salim kucagina almayi nasip etsin Allah.tam 2 aylik olduk bizde.ama o 2 ay nasil gecti gel bana sor

Tesekkur ederim

Cok sagol,Takvimini simdi gördüm hayirli olsun canim,sag salim kucagina almayi nasip etsin Allah.tam 2 aylik olduk bizde.ama o 2 ay nasil gecti gel bana sor
Sagol canım darısı tüm isteyenlere

Maşallah büyümüş prenses. Bunlar en güzel günleri, bol bol öp kokla mis kokuluyu. Emme işini ne yaptınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…