Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Katılımıycaz demeyelim hırs yapalım bı daha ki daha güzel olsun ben totem yaptım bı daha ki kategori basit bı yemek yapayım diyorum birde öyle deneyim
Zorlanmadığım sürece bende burdayım.
Biri yeni doğmuş bebişini hediyesinde yatırmış fotoğraf atmıştı. Bakarsın banada kısmet olur öyle bir fotoğraf

Ne yapayım 0 oy diye üzülüyorsunuz
Ya ben sutlu tatlilarda tartolet yapmistim. Acayip guveniyordum tarife de, malzemelerin hepsini yakinini da sirf o tarif icin almistim. Yani pastaneden gidip alsam yine o fiyatlara denk gelcekti. Katilmasam bile yarismaya,dunya kadar ugrastigim bir tarifti cidden kac asamadan gecmisti. Guvenmesem tarife asla o zahmete girmezdim neyse ,sonra ben oy alamiyorum bir iki oyda kaldim. Nasil uzuldum. Bildirim gitti ve sanirim 9 oyla kapattim yarismayi.
Kesin gozuyle baktigim tarif beni yerle bir etmisti. Bu da boyle bir animdir.
Simdi de bu kategori icin tarifi ilk yapmaya karar verdigimde hic umutlu degildim. Baktim guzel bisey cikti ortaya bir umutlandim. Ama yine bildirimden sonra bakarsin 10 oy yerinde sayar. Digerleri firlar gider. Normal geliyor yani bana artik bu topikte her sey, alistim. 7 oldu mu katilimim bilmem

Bu yarışma senin benden söylemesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…