Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben geldimmmmmmmmmmmm

Hiç kambersiz düğün olurmu tabiki olmaz dedim ve bende fırsat bulmuşken kendimi buraya attım
Bende kitap kurdu olarak aranıza katılmak istiyorum
Bayadır yoğunluklardan kitap okumaya fırsatım olmuyor diye kendime çok kızıyordum ve hemen daha evvel başlayıp bitmeyi bekleyen son kitabimi göz önüne çıkarayım

Açılışı Ayeşimin bana doğum günümde Hediye ettiği İclal Aydın'ın ÜÇ KIZ KARDEŞ kitabıyla yapayım 57.ci sayfada kalmıştım bakalım kaç günde bitirebileceğim

kitapzede mor vampirsin sen resim diyorum çok tanıdık geliyor hatırladım

Deli gibi spor yapan vampir :)) seni gördüğüme sevindim.

Ramazan yoğunluğu geçsin benide alın aranıza inşallah
Evettt hatırladın yine başlayacak sporlarım aldım kiloları malum 10.takımdayım şimdi. Ben de seni gördüğüme sevidnimm

Hoşgeldiniz:) ekleyeceğim listemize:)

Hoşgeldiiinn

Selammmmmm gördüğü Her şeyi okumayı seven ben de geldim araniza yalnız okuma işini bu ara bırakmıştım sayenizde yeniden başlarım 3 kitap bitirdim ocaktan beri
Şuan Imam Gazali'den çevirme namazın sırları kitabini okuyorum 276 sayfa ve ben 30. Sayfadayım

benim kitaplarımı bir kontrol etmem lazım tam olarak bitirdiğim kitap 1 tane diye hatırlıyorum. ama emin değilim bu kadar zaman roman okumadan durduğumdan kontrol eder etmez bildirim yaparım

ben şu an Sarah Jio'dan Yeşil Deniz Kabuğu okuyorum 31 mayısta başladım şu an 72. sayfadayım. hikaye düğümlenmeye başladı çok heyecanlı gidiyor

Sarah Jio'yu çok severim kitaplarını yalayıp yutarım hep. Yeşil Deniz Kabuğu bende de var ama başlamak kısmet olmadı daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…