Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben geldimmmmmmmmmmmm :KK31::KK31::KK31::KK31:

Hiç kambersiz düğün olurmu :KK70: tabiki olmaz dedim ve bende fırsat bulmuşken kendimi buraya attım :KK66:
Bende kitap kurdu olarak aranıza katılmak istiyorum :KK66:
Bayadır yoğunluklardan kitap okumaya fırsatım olmuyor diye kendime çok kızıyordum ve hemen daha evvel başlayıp bitmeyi bekleyen son kitabimi göz önüne çıkarayım :KK66:

Açılışı Ayeşimin :KK68::KK68::KK68::KK68: bana doğum günümde Hediye ettiği İclal Aydın'ın ÜÇ KIZ KARDEŞ kitabıyla yapayım :KK66: 57.ci sayfada kalmıştım bakalım kaç günde bitirebileceğim :KK66:

kitapzede kitapzede mor vampirsin sen resim diyorum çok tanıdık geliyor hatırladım :KK200:

Deli gibi spor yapan vampir :)) seni gördüğüme sevindim.

Ramazan yoğunluğu geçsin benide alın aranıza inşallah :KK200:
Evettt hatırladın yine başlayacak sporlarım aldım kiloları malum:-) 10.takımdayım şimdi. Ben de seni gördüğüme sevidnimm:KK200:

Hiç kambersiz düğün olurmu :KK70: tabiki olmaz dedim ve bende fırsat bulmuşken kendimi buraya attım :KK66:
Bayadır yoğunluklardan kitap okumaya fırsatım olmuyor diye kendime çok kızıyordum ve hemen daha evvel başlayıp bitmeyi bekleyen son kitabimi göz önüne çıkarayım :KK66:

Açılışı Ayeşimin :KK68::KK68::KK68::KK68: bana doğum günümde Hediye ettiği İclal Aydın'ın ÜÇ KIZ KARDEŞ kitabıyla yapayım :KK66: 57.ci sayfada kalmıştım bakalım kaç günde bitirebileceğim :KK66:
Hoşgeldiniz:) ekleyeceğim listemize:)

Hoşgeldiiinn

Selammmmmm:KK36: gördüğü Her şeyi okumayı seven ben de geldim araniza :KK24:yalnız okuma işini bu ara bırakmıştım sayenizde yeniden başlarım 3 kitap bitirdim ocaktan beri
Şuan Imam Gazali'den çevirme namazın sırları kitabini okuyorum 276 sayfa ve ben 30. Sayfadayım :KK3:

Floweroflife Floweroflife
ballikayfe ballikayfe
oynakbasi34 oynakbasi34
eceboce eceboce
Hepiniz hoşgeldiniz Ocak ayından beri kaç kitap okuduğunuzu söylerseniz sayı olarak liste başına ekleyeceğim :) Listedeki kitaplarını kontrol edin doğru mu yazdım :)
benim kitaplarımı bir kontrol etmem lazım tam olarak bitirdiğim kitap 1 tane diye hatırlıyorum. ama emin değilim bu kadar zaman roman okumadan durduğumdan :eek: kontrol eder etmez bildirim yaparım

ben şu an Sarah Jio'dan Yeşil Deniz Kabuğu okuyorum 31 mayısta başladım şu an 72. sayfadayım. hikaye düğümlenmeye başladı çok heyecanlı gidiyor :KK53:

Sarah Jio'yu çok severim kitaplarını yalayıp yutarım hep. Yeşil Deniz Kabuğu bende de var ama başlamak kısmet olmadı daha. :KK70:

X