Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

kuyucaklı yusufu okumuştum tam hatırlamıyorum nedense benim için kalıcı olan kürk mantolu madonna . içimizdeki şeytan kitabına başladım fena değildi o da ama yarım bıraktım tekrar başlıycam
ben okuyunca geri bildirim yaparım mutlaka Kuyucaklı Yusuf ile ilgili..

not aldım özge kuzum teşekkür ettim

Keyifli okumalar ekledim listeye :) Tess bende okumayı çok istiyorum Cerrah kitabına başlamıştım ama yarım kalmıştı
Ellerine sağlık.. cerrah en meşhur romanı sanırım.. cidden merak ediyorum.. hatta benim bu okuduğumda da bahsi geçiyordu.. sanırım romanların baş karakterleri aynı diye düşündüm.. okuyunca anlayacağım bugün alırım belki öğle arası
Anamm patır patır bitiriyorlar kitaplarını..
Hiii özendim vallahii topuklamam lazım.

çok yavaşsın miyav bas gaza
Kızzzzzzzzzzz yine mi yarışşşşşşşşş

ay evet napayım daha çok okumamı sağlayacak herşeye varım kendimi gaza getiriyorum işte napayım

bağımlısıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bal dillim banu teşekkür ederim kuzum.. hepimizin derdi kilo motivesi ne ise onu yapıp verelim gitsin kilolar

Benimde yazın kitap okumam azalıyor bu vesile ile artacak, geçecem sizi

motive için burası çok iyi oldu gerçekten
ama ben seni geçerim yolumdan çekil

Merhaba,
sabahın 5 te uyanıp kitap okudum. Ne zamandır fırsat bulamıyordum.
birazdan okumaya devam edeceğim.

moni sabah 5 te miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

valla helal olsun

Çok beğendiğiniz mutlaka okunması gereken kitap olarak düşündüğümüz kitapları yazalım mı kızlar? Yeni kitap sipariş edeceklere fikir olur :)

Arkadaşların da söylediği gibi:
Uçurtma Avcısı, Bin Muhteşem Güneş
Böğürtlen Kışı, Son Kamelya, Gündüzsefası (3'ü de Sarah Jio'nun)
Hakan Günday /Az
Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler / Jan-Philipp Sendker

Bunlar son zamanda okuduklarım aklımda kalanlar.

sarah jio ben okudum hepsini o kitapların hatun inanılmaz rahatlatıcı yazıyor ya :)

uçurtma avcısı deme bana başladım da bıraktım ağlamaktan okuyamadım ben

Aayy sorma cano.
Böyle bi anlatım yok. İzlesem bu kadar iyi anlamam o kadar diyorum.

hangi kitapmış o

sarah jio ben okudum hepsini o kitapların hatun inanılmaz rahatlatıcı yazıyor ya :)

uçurtma avcısı deme bana başladım da bıraktım ağlamaktan okuyamadım ben

hangi kitapmış o

Evetttt o kadın şahaneee. ❤❤❤

Kitap; Uzun Yağmurlardan Sonra / Bella Andre fenaaa fenaaaa

Bu arada bende 148. Sayfaya geldim kitabımda
Öğleden sonra tekrar kendime fırsat yaratıp okurum inşallah olmadı kesin gece cidden merakla okuyor okudukça daha da merak ediyorum hikayenin devamını

AYyyyy damla 16 kitap okumuş. Yılsonuna çoknvar rakibim damla oldu şuanda
yetişirsin tabi ki sende o azmi görüyorum bende 5,5 yaşında kız var birde kpss dersleri sen beni geçersin bile arada kızım içinde gelişim kitapları okuyorum sıkılıyorum yoksa çok daha fazla okurum benim ev kütüphane gibi

Benimde yazın kitap okumam azalıyor bu vesile ile artacak, geçecem sizi
seninle okuduklarımız arasından 2 kitap tutuyor ama listende görüp kendi alacaklarımın listesine eklediğim kitaplar oldu bende bir ara yazıp atarım buraya ama benimki sadece ocak ayından beri diğerlerini saysam daha çok olur sırf 12 kitaplık seri okudum 5 yılda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…