Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Yoldan çıkarıcı kitap.

Neden moralin bozuktuu?

zor oluyor valla ama genelde iş yerinde okuyorum bugün 105. sayfaya geldim bende okumam başkasının kitabını okuduysam bile kendime gidip alırım aynısını wattpadde okuduklarımı da aldım manyaklık bendeki

Ben kitabımı bitirdiim. Kitaba puanım 10/10. Kesinlikle her kadının okumasını tavsiye ediyorum. Son görüşmeyi okurken ağladım. Şimdi dışarı çıkacağım akşam eve gelince yeni kitabımı seçerim.

Uzm.Psk.Didar Kantarcı Boğda- Kocamın Kenarı
Kitap aile terapisi görüşme kayıtlarından derlenmiş. Aldatma yaşayan kadınların olaylar karşısında neler yaptığını ve güçlü kadınları anlatan bir kitap. Tavsiyemdir.

Yeni kitabım P.C. Cast+Kristin Cast - Yanmış - 430 sayfa

Geve Evi Serisi'nin 7. kitabı bu seride bu kitapta kalmıştım şimdi okuma zamanı. Bir vampir olarak bana yakışanı yapıp vampir serisini bitirmek istiyorum bu günlere boşa gelmedim

Arka Kapak: Üç kız ateşle oynuyorlar... Eğer dikkatli olmazlarsa herkes yanacak!

Daha Önce Seride Okuduklarım:
*İşaret
*İhanet
*Seçilmiş
*Vahşi
*Av
*Baştan Çıkarılmış

çok severek bayıla bayıla okuduğum bir seri vardı 2010 senesinde başlayıp geçen sene son kitabını okuduğum cadı serisi yasmine galenorn fantastik ve biraz açık bir kitap
Hım açık kitaplar okumuyorum :)) tarihi romanlar en çok ilgimi çekenler, sonra kişisel gelişim kitapları.

Fantastiksever biriyimdir ben kaç serilik kitaptı eğer akıcı ise ben de ekleyim listeme
Ooo yaşasın fantastik sevenler varmış benden başka, ben çoluk çocuk kitabı derler diye okuduklarımı yazarken utanıyordum

Canım sana bir tavsiye,
Dune serisini okumadıysan muhakkak oku, ben 5 kere okudum keşke hatırlamasam da tekrar okuyabilsem
Bir de son çıkanlardan patrick rothfuss rüzgarın adı adlı kitabı tavsiye ederim. Üç kitaplık seri, iki kitabı yazıldı, ben baya sevdim

José maurio de vesconcelos
Kayığım rosinha
Ben bu kitabı 12 yaşındayken okumuştum, beni o kadar etkiledi ki hala en sevdiğim kitaplardandır..
Bu Brezilyalı yazar benim favori yazarlarımdan..tüm kitaplarını okudum ama en çok bu kitabı beni etkiledi (şeker portakalının yazarı)
Okumayan varsa tavsiye ederim

Hemen favorilerime ekledim :)

Konumuz çok güzel olduu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…