Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

seninle okuduklarımız arasından 2 kitap tutuyor ama listende görüp kendi alacaklarımın listesine eklediğim kitaplar oldu bende bir ara yazıp atarım buraya ama benimki sadece ocak ayından beri diğerlerini saysam daha çok olur sırf 12 kitaplık seri okudum 5 yılda
Daha eski okuduklarından da varsa eklersen sevinirim. Yeni liste oluşturmaya başladım kendime :)

Daha eski okuduklarından da varsa eklersen sevinirim. Yeni liste oluşturmaya başladım kendime :)
çok severek bayıla bayıla okuduğum bir seri vardı 2010 senesinde başlayıp geçen sene son kitabını okuduğum cadı serisi yasmine galenorn fantastik ve biraz açık bir kitap :oops:

Evetttt o kadın şahaneee. ❤❤❤

Kitap; Uzun Yağmurlardan Sonra / Bella Andre :KK70: fenaaa fenaaaa :KK70:
not aldım bile :KK53:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: tamda ben aynı şeyi kelimesi kelimesine smileysi smileysine yazacaktım benden erken davrandın :KK70: :KK70: :KK70:
Öğrendim ama adını artık Ramazandan sonra alalım tübeeeeee bu günlerde okunmaz :KK70: :KK70: :KK70:
ay biz neden böyleyiz ayyyyyyy banu :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
yetişirsin tabi ki sende o azmi görüyorum bende 5,5 yaşında kız var birde kpss dersleri sen beni geçersin bile arada kızım içinde gelişim kitapları okuyorum sıkılıyorum yoksa çok daha fazla okurum benim ev kütüphane gibi
damla ne güzel hepsini bir arada götürüyorsun canım.. kocaman tebrikler.. kitap biriktirmeye bayılırım ben de kütüphane yapıyorum kendiime.. başkasının kitabımı asla okumam o yüzden.. ille kendi kitabım olacak okuyacağım ve kütüphaneye koyacağım onu..
Bu kitabı hiç sevemedimmm.
Kitap okumaktan soğuttu beni,hala sevişiyorlar yahu.. :KK70:

:KK53::KK53::KK53::KK53:miyavvvvvvvvvvvvvv yoldan çıkma bırak o kitabı.. ama şimdilik ramazandan sonra okursun:rolleyes:

Selam kızlar:KK37:

dün kitap okuyamadım moral sıfırdı eve gelince uyuyum da uyuyşayım modundaydım. bugün o açığı kapatacağım.

öğle arasında gidip tess geritsen-cerrah kitabını aldım. çok mutluyum:KK73:

X