Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Bende de kitabı yarım bırakmama takıntısı var ördeğim. Bazen hiç beğenmediğim kitapları resmen zorla da olsa okuyorum. Çok uzun sürüp kitap okumamı da engelleyebiliyor ama takıntı işte.

Maalesef ancak iki kitap okudum
Biri Ahmet batmanın Sıcak kahve kitabı
Biride Katie Wall'in Aşkımız Şansa kaldı adli kitap ikisini de kesinlikle tavsiye ederim ben çok beğendim ♡♡♡♡♡

Bende de kitabı yarım bırakmama takıntısı var ördeğim. Bazen hiç beğenmediğim kitapları resmen zorla da olsa okuyorum. Çok uzun sürüp kitap okumamı da engelleyebiliyor ama takıntı işte.

Bende de var aynı takıntı ille biri bitecek ki diğerine başlıyalım öbür türlü yarım kalan aylarca sürünüyor

Tamamdır yarın ekleyeceğim tabloya iyi okumalar :)

Yarın listeye ekleyeceğim:)bende

Ben de kendime çok uyuz oluyorum bu konuda. Yarım kaldığı için içim hiç rahat olmuyor ama işte

O takıntı bende de var ama ördekime de katılıyorum. Çocuk gelişimiyle ilgili benim de yarım bıraktığım kitaplar var. Öyle kitaplar bi anda okunmuyor zaten. İhtiyaç duydukça başvurduğun bi kılavuz gibi

Ahahah di mi içim bayılıyor şöyle yapın böyle yapın şunu bilin bilmem ne
Zaten ara verdim artık bebeklerle ilgili kitap falan okumayacagim. Okusam da boş gibi geliyor bazen, söz konusu bebek olunca en iyi kitap annelik iç güdüsü sanki

Aynen öyle gerçekten. Ben de bi ara deli gibi okurdum onları yok uyku eğitimi yok tuvalet eğitimi... Okurken kolay geliyo ama öyle olmuyo. Büyük kızımı deneme tahtası gibi kullandım ama şimdi öğrendim ki akışına bırak.
Dediğin gibi annelik içgüdüsüyle insan birçok şeye cevap buluyor içinde

Evet en güzeli doğal ebeveynlik

Çok merak ettim, okumalıyım.

SElamlaaaaarrr

Harika bir topikkk hemen izlemeye alayım vee okunan kitapları bildirelim.. ilk sayfayı okudum onun dışında hafta içi iyice okurum topiği.

1.5 haftadır elimde bir kitap var bi başladım kalmıştı. Bu gazla okuyayım bugün. Biter belki

Tess geritsen-bir sırrım var

Kitabını okuyorum. Tess geritsen hiç okumadım şimdiye kadar merak ediyordum epey aldım sonunda bitireyim bakalım nasık bir yazarmış

Ben de kendime çok uyuz oluyorum bu konuda. Yarım kaldığı için içim hiç rahat olmuyor ama işte

Bence çok da takıntı yapmalık bir konu değil zaten ama elimde değil. Durumumdan da çok memnun değilim.
Kardelen'in dediği gibi ihtiyaç durumunda okunabilir. Onun haricinde bazen yazılmak için yazılmış kitaplar oluyor ya da kitap kişiye hitap etmiyor. Özellikle kitap çıkarmak çok kolay olunca, cidden kalitesiz pek çok kitap da piyasada dolaşıyor. Zaman kaybı olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…