Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Teşekkür ederim hoşgeldiniz. Listeye ekledim , ocak ayından beri bitirdiğiniz kitap sayısını da yazarsanız eklerim listeye.Keyifli okumalar.

moni morordek hedef38beden kardelelen321 miyaww__ @beyazinci S Suzi1704 serguzestt ballikayfe oynakbasi34 eceboce @tuzsuz_ruh Floweroflife damlapal @MiuLego

Konumuzun fit ve kitap kurdu olma yolundaki güzel kadınları sizden ricam hafatda en az iki gün bildirim yapmanız örn: 60. sayfadayım gibi. Bildirimlerinize beni etiketlerseniz devamlılığı görürüm okumayanları da görürüm ona göre
Lütfen herkes ilk sayfadaki tabloda kendisine baksın ve eksik olanalrı bana söylesin.
+ bir konu yeni başladığınız kitapların sayfa sayısını da yazın ki listeyi güncelleyim :)
Herkese bol okumalar dilerim

Ben de geldim bildirimle kitabımın son 10 sayfasındayım bugun biter yarına yeni bir kitap seçer ve başlarım. Daha önceki Zweig kitabı gibi kah sıkıldım kah merak ettim. Zweig 'i hala farklı buluyorum kesinlikle değişik bir kafası varmış.

Teşekkür ederim hoşgeldiniz. Listeye ekledim , ocak ayından beri bitirdiğiniz kitap sayısını da yazarsanız eklerim listeye.Keyifli okumalar.

Teşekkür ettiiim
Sayayım bu akşam kaç kitap okumuşum tamamadır

Hemen bildireyim. Bugün elimde sürürnen kitabı okumaya başladıö buraya yazdıktan sonra iyi motive oldu bana. Ne güzel bir yer yahu :)

308 sayfalık kitabım
Bugün elime aldım 51. Sayfadaymışım

Şuana kadar 122 ye gelmişim. Takıma bakmaya gelmiştim ara vermiş oldum ama okumaya devam şuanda. Hergün mutlaka uğratım inşallah bu topiğe. Gerçekten güzel bir motive olacak. Ellerinize emeğinize sağlık

Ocaktan beri okuduğum kitaplar:

(Eksik var fazla yok bazılarını ne zman okudum emin olamadım)

1. Dan brown-başlangıç
2. John verdon- aklından bir sayı tut
3. Sabahattin ali- kürk mantolu madonna
4. İclal aydın- üç kız kardeş
5. Alexandre dumas- monte kristo kontu
6. Pelin çift- adaletin ustaları

kitapzede

Teşekkür ederim devamlı olur inşallah konumuz :) Sayımız arttıkça seviniyorum

iki kitap okursam nasıl olacak canım :) kişisel gelişime de devam etmek istiyorum da
kürk mantolu madonna benim için dönüm noktasıdır <3 üç kız kardeş nasıldı canım belki şu an ki kitap bitince ona geçerim bende

Canım kürk mantoluyu madonnayı lise zamanları okumuştum. Unutmuşum. Onyğzden bir daha okudum ben de ara ara okunası kitap ..

Ğç kız kardeşi hiç ama hiç beğenmedim. Çok kötü. İclal aydın kaleminden beklemezdim açıkçası ilkokul kitabı gibi. O kadar uzun sürede zoraki bitirdim ki. Vakit kaybı resmen başlama hiç bence

bende lisede okumuştum ilk :) aa o zaman başka kitap seçeyim bu ara sağlam kitaplar okumak istiyorum çok ara verdim çünkü okumaya

Kitabımı bitirdim.
Stefan Zweig- Satranç

Son sayfaları merakla okudum. Farklı bir hikayeydi. Tavsiye puanım : 5/10

Yeni kitabım
Uzm.Psk.Didar Kantarcı Boğda- Kocamın Kenarı
Sayfa:125
Arka Kapak:

Pınar, Sibel, Reyhan, Didem ve daha ismini bilmediğimiz niceleri…

Bu kitapta, eşlerinden çeşitli şekillerde darbe yemiş ama bir şekilde ayakları üzerinde kalmayı başarmış güçlü kadınların gerçek yaşamöykülerini okuyacaksınız.

Tüm öyküler, çift terapileri ve aile danışmanlığı konularında uzman bir psikoloğun gerçek ses kayıtlarının deşifresinden derlenmiştir.

Eline sağlık kitapzede
Sayfa sayısı güncel kitabımızın sayfa sayısı mı?

birinci kitabı yazarım listeye ama sen ikinci kitap için de bildirim veririn her seferinde bitirince biten kitap sayına +2 şeklinde eklerim :)
tamamdır o zaman :) teşekkür ederim
güzel bir kitaba benziyor ismi de ilginç iyi okumalar

Yen
Yeni başladığın kitabı bitir merakla bekliyorum yorumunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…