Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

öyle aman aman sevdiğim biri değil.
normal derecede.
ama samimiydim, yardımcı olmaya çlaıştım hep.
tabi bunu duyunca gözümden düştü anında.
zerre değeri yok şimdi.

bu, bana çok zayıfladın, zayıflık sana yakışmıyo, yüzün çökmüş diyen kadın.

Allah Allaaah bu insanları da anlamak zor valla...
Boşver o zaman gitme. Aman sitem mitem de etme dediğin gibi kendini bişey sanır.
Demekki seninle dedikodu felan yapamıyor, tarzı değilsin.
Bazı insan öyle olur, rahat rahat dedikodu yapacak onu bunu çekiştirecek sen de çok gerçekçisin senden çekinir...
Amaan boşver..

evet,olabilir.
gittiği kadın çok dedikoducu çünkü.

bundan sonraki gittiğimiz yerlerde kimseye yardımcı falan olmucam valla.
kim ne düşünürse düşünsün.
subay karılarına havalı gözüyle bakılır hep.
ama bu görüşü de onlar yaratıyolar.

isteyen havalı desin, isteyen nevale desin valla.
ben insan müsveddelerine insan gibi davranmaktan bıktım artık.

Belli...
Aman havalı desinler..
İnsanı zorla havalı konumuna sokarlar işte...

İnsanları anlamak zor...
Benim de iki eltim görümceme gitmişler, işte hakkında ne düşünüyorsun diye..
Görümcem de bunların ağzının payını vermiş , çok seviyorum onu diye..
Güya ikisi de bir olup görümcemi de yanlarına alıp beni saf dışı edecekler. (benim şimdiki yorumum tabi)
Ben onlara naptım ki ?
Hem de evliliğimizin ilk yılında...
Ben de güya büyük eltime sen benim ablam gibisin, işte seni eşim çok över vs. diye böyle övgüler yapıyordum ilk evlendiğimizde felan saf saf... Arkamdan iş çeviriyolarmış.
Hiçbir sorunumuz da olmadı ha.
Ve o zamanlar hiç üzerinde durmadım sorgulamadım.
Şimdi olsa görümceme sorardım noluyor, ne diye böyle yaptılar vs. diye...
Hala da amaaan uğraşmayayım dediğim çok oluyor...

benimkide eh işte canım. sabahları erken kalkma durumu haricinde ,hiç dinelemedim
tecrübeden ziyad eabimin düğün olaylarında çok şeyler gördm ,burada ki konulardan özellikle bişey çıkarıyorum canım..

işi gücü fesatlık olan insanlar cidden hiç çekilmiyorlar ya..

Gerçi ben de arkadaşların evliliklerinden tecrübeliydim ve eşimi de daha evlenmeden önce bu konuda uyarmıştım. Ama sonuçta öyle yetiştirildiyse yapacak birşey yok...

işi gücü fesatlık olan insanlar cidden hiç çekilmiyorlar ya..

Ama insanların o kadar fesatlık düşünebileceğini de düşünemiyordum ben...
Yani ortada sebep yok biliyor musun.
Yapılarında var demekki o insanların.
Öyle yetiştiriliyolar...

yapı meselesi canım ,değişmeyince değişmiyor..

ben size bişey anlatsam şaşırsınız..

evet, alışmışlar millet hakkında kötü düşünmeye.

yapı meselesi canım ,değişmeyince değişmiyor..

ben size bişey anlatsam şaşırsınız..

Hadi anlat canım..

anlat kız
şaşmayız merak etme
şaşa şaşa alıştık

hahhaa:)alemsin maxicim ya:d

birgün abim ile dilek babanneme gidiyorlar.orada balkonda konuşurlarken hep aman ozan duymasın deyip durmuş.dilekde bozulmuş babanne benim kocamla aramı bozarsın ,gizli saklılı bişey olamaz demiş ..

bzzm oturduğumuz yeri hiç beğenmezler..dileğede yengem demişki ayy ben istelerde oturmayı seviyorum demiş..dilekde bendide siteler sıkıyor bakkal diye seslenip sepete sütümü şekerimi koyacak demiş.amamda yengeme haddini bildirmiş..

hayır anlamıyorum bu çocuğu hiç mi düşünmüyorsunuz ya ..

allahtan dilek bizim taraftan babanneme uymuş olsa biizm aramız köötü olur...kadın hiç çekemiyor..

Günaydın kızlaaar, ben geldim.
nasılsınız ?

Kız senin ne kadar çok ütün oluyor. Sürekli ütü yapıyosun ?
Niye bu kadar çok ütün oluyor ?

Naber kübracım? Keyifler nasıl ?

merhaba canım işt bi kaç parça sonn yıkadıklarım vardı spor yaparsam duş filan derken geç kalırım diye bi şey yapmışş olmak için az bir ütü yaptım.

selam kızlar bugün işte çok yoğundum saat 2 gibi bir iki sefer girip okudum sonra bakamadım şimdi de karpuz yiyenekadar bakiyim dedim ama her telden çalmışsınız konulara fransız kaldım sonra fırsat bulursam iyice okuycam
bugün diyetisyene g,ttim gelişmeler güzel 3 kg vermişim 2 kg yağ ayrıca diyetisyenin tartısında 57.8 çıktım evde 58 çıkıyordum sorunca evdekiler farklı doğrusu bu dedi ayrıca ramazan için beslenme programı verdi kiloma da 56 bizim için yeter ama ideali 50 dedi ayrıca 1 kayık dilim karpu 200 grmış o kadar yemek gerekiyormuş yemekten hemen sonrs değil de açken veye 2 saat sonra yenilebilimiş dondurmayadı sordum 2 top vanilyalı yersem 1 dilim(25gr) ekmek ile meyveyi yemiycem fruttare yersm sadece 1 dilim ekmek yemiycem
ramazan beslenme programını ilgilenen varsa paylaşabilirim fikriniz olması açısından ..neyse kızlar ben çıkıyorum yarın için taza fasulye yapıcam bugün için kabak var buyurun gelin yiyelim

Kardelen merhaba canım nasilsin? Boy kacti canım senin diyetisyen ideal kilon 50 demis ya ondan soruyorum. Ben daha once gittigimde ideal kilon 57 demisti doktor. Simdi ben de gitmeyi dusunuyorum da dalga mi gecer acaba diye de cekiniyorum benim boy 1.67

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…