Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kardelen merhaba canım nasilsin? Boy kacti canım senin diyetisyen ideal kilon 50 demis ya ondan soruyorum. Ben daha once gittigimde ideal kilon 57 demisti doktor. Simdi ben de gitmeyi dusunuyorum da dalga mi gecer acaba diye de cekiniyorum:KK43: benim boy 1.67

merhaba canım teşekkürler iyiyim sennasılsın iyisindir inşallah sadece yorgunum günün yorgunluğu var bir de mutfaktan daha şimdi çıktım yeşilçay içiyorum haa boyumu sormuştun boyum 150 sen baya uzunmuşsun bana göre benim boyum böyle olsa kilo ve diyet sorunum olmazdı herhalde

2 Senemiz daha var malesef.
Erkek arkdaşım seneye son sınıf olucak sonra hemen nişan düşünüyoruz ardından 5 ay askere gidicek daha sonra düğün yani 2 yılı geçicek bile belki.
Ama şöyle de bişey var bu süre bize çok yarıycak.Kimse burunu sokmasa daha mutlu olucaz ya o ayrı tabi.
Herkes diyo ki şimdi gitsin 15 ay yapsın askerliğini.Ama düşünemiyolar o 15 ay askerdeyken nasıl para kazanıcak.Geldikten sonra en az 1 yıl da kendini toparlaması lazım yani süre yine aynı olucak.

Erkek arkadaşım 3 ortakla araba galerisi var okul bitene kadar işini tam anlamıyla oturtmak istiyo.Eğer 15 ay giderse dükkan falan kalmaz ortada.O yüzden bu süre de hem para biriktiriyoruz,hem okullarımız biticek,hem de eşyalarımızı yavaş yavaş alıcaz.

Ama insanlara anlatamıyoruz bunu.Sanki biz istemiyomuşuz gibi her kafadan ses çıkıyo bende üzülüyorum haliyle.Akrabalardan askerliği beklemeyin evlenin niye uzatıosunuz ki diyen bile var bunlar moralimi çok bozuyo benim

sen millete bakma güzelim benim babaannemin bir lafı vardır el ile tavşan avına gidilir der sizin planınız gayet mantıklı ayakları yere basan bir plan ..karışçaklarına sizi takdir edip desteklemeleri lazım..bu ara da fotonu gördüm çok tatlısınız

içimde kalmasın bozuyum diyorum
ama bu sefer de kendini çok önemli biri sanar diye düşünüyorum
çok önemsendiğini falan zanneder.

kübra cığım ben de çok yaşadım böyle şeyler cehenneme giden yol iyi niyet taşlarından örülüymüş, aslında kimseye hakettiğinden fazla değer vermemek lazım böyle kişlere verilecek en güzel tepki onları yok saymaktır.muhatap olursan sizi kendşi seviyesine çekmiş olur her zaman ağırlığını koruyan taraf ol canım

evet,olabilir.
gittiği kadın çok dedikoducu çünkü.

bundan sonraki gittiğimiz yerlerde kimseye yardımcı falan olmucam valla.
kim ne düşünürse düşünsün.
subay karılarına havalı gözüyle bakılır hep.
ama bu görüşü de onlar yaratıyolar.

isteyen havalı desin, isteyen nevale desin valla.
ben insan müsveddelerine insan gibi davranmaktan bıktım artık.

çok haklısın canım ama yine deinşallah kafa dengi birisini bulup arkadaş olursun yoksa tek tabanca olursan yalnızlık çekersin keşke bizim buraya gelsen kız ben arkadaşların deyşimiyle iyi niyetli saf birisiyim öyle iş çevirmek filan gibi oyunlardan da anlamam gerçi ara da bu yüzden üzülmüyor değilim amaaaan olsun ne güzel anlaşırdık..

$428434_443760645654389_680498578_n.jpg

kızlar face te gördüm ..şu aralar hepimiz millet ne der diye kafasımıza takıyoruz en başta da ben

kübra cığım ben de çok yaşadım böyle şeyler cehenneme giden yol iyi niyet taşlarından örülüymüş, aslında kimseye hakettiğinden fazla değer vermemek lazım böyle kişlere verilecek en güzel tepki onları yok saymaktır.muhatap olursan sizi kendşi seviyesine çekmiş olur her zaman ağırlığını koruyan taraf ol canım

evet canım, yok saymak en iyisi aslında...

çok haklısın canım ama yine deinşallah kafa dengi birisini bulup arkadaş olursun yoksa tek tabanca olursan yalnızlık çekersin keşke bizim buraya gelsen kız ben arkadaşların deyşimiyle iyi niyetli saf birisiyim öyle iş çevirmek filan gibi oyunlardan da anlamam gerçi ara da bu yüzden üzülmüyor değilim amaaaan olsun ne güzel anlaşırdık..

keşke, nerde..
senin gibi saf olsa keşke herkes..
o zaman arkadaşlıklar daha iyi olurdu..
Eki Görüntüle 460943

kızlar face te gördüm ..şu aralar hepimiz millet ne der diye kafasımıza takıyoruz en başta da ben

çok doğru..
yok saymak lazım böyle kişileri.
haddinden fazla değer vermemek lazım..

biz de dışardan geldik canlarım..
eşimle bugün 1 yılımız doldu..
özel bişey yapmadık,
pizza tarzı börek yaptım.
arkadaşlarıyla da oturduk, sohbet ettik.
iyi geçti zaman..

Hosbuldum kizlar,
İstanbul trafigi beni mahvetti, aksam isten sonra cikalim gezelim dedik misafirlerimizle cikmaz olaydik, 3 saat gidis gelis trafikte gecti. Kopruyu yine kapatmislar
Cok gerginim!
Cok yorgunum.

hamarat falan derken sana nazr değirdik herhalde

yok, sizin değil burdakilerin değdi.
o bahsettiğim kadın da keklerin çok güzel oluyo falan dedi.
verdi gazı verdi gazı.
sonuç, hüsran.

ama ben hiç yaş pasta yapmadım, belki ondandır.
kek, kurabiye, börek türevlerini yaparım hep, güzel olur da, yaş pastaya girişmemiştim.

yok, sizin değil burdakilerin değdi.
o bahsettiğim kadın da keklerin çok güzel oluyo falan dedi.
verdi gazı verdi gazı.
sonuç, hüsran.

ama ben hiç yaş pasta yapmadım, belki ondandır.
kek, kurabiye, börek türevlerini yaparım hep, güzel olur da, yaş pastaya girişmemiştim.

Benim elim de yatkindir o turlu seylere, hayalim bir gun kendi urettigim yas pastalari satmak. Ama simdi nerdeeee..
Hem vaktim yok, hem enerjim yok! Hayat bana her yonden zor!

Benim elim de yatkindir o turlu seylere, hayalim bir gun kendi urettigim yas pastalari satmak. Ama simdi nerdeeee..
Hem vaktim yok, hem enerjim yok! Hayat bana her yonden zor!

ay inşallah istediğin olur canım benim..
insanın hayallerini gerçekleştirmesi kadar güzel bir şey yok..

X