Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben resim göremiyorum canım. Albüm var ama resim yok.

Sadeceyalan gelmiş, nerelerdesin kuzum sen ?
Ben de bugün seni düşündüm napıyor bu kız, nerelerde görünmüyor diye..

slm kızlar nasılsınız yurt dısındaydım gıremedım gobekler erıdımı:)şımdıde ankaradayım kardesımın nıkahı var bugun :)))

almanyadaydık eşımın çalıstıgı otel orayada bı otel açtı bızde hem ış hem tatıl babında gezdık :)

Hoşgeldin,
Ohh gez bakalım, yurtdışına gezmeye mi gittin ?

banada suprız oldu haberım yoktu eşım arada çanta hazırla bodruma gıdecez dedı :)almanyaya gıttık havaalanına gelınce soyledı bende hep yazlık aldım almanya soguk :)donduk tabıordan aldık bısıyler:)))

kız adama odun odun diyip duruyosun,
öp de başına koy heee
bak seni gezdiriyo sana süprizler yapıyo

canım benım benı bıtek sen özlemıssın((

tabi tabi bi tek o özlemiştir

almanyadaydık eşımın çalıstıgı otel orayada bı otel açtı bızde hem ış hem tatıl babında gezdık :)

oh valla hatun geziyormuş... biz de onu arıyoz ne zamandır...

koydum şimdi esencim..

sadeceyalan nirdesin gız

hani nerde kız???

Ben resim göremiyorum canım. Albüm var ama resim yok.

ben de göremedimmmmm

oh iyi olmuş kız

excity ben sana arkadaşlık isteği göndermiştim ama sen oralı olmadın heralde

arkadaş listesinde olanlar bakıyo albümlerime

sagolsun eşim çok anlayışlı :) yok çayı bilmiyorum canım verirmisin atrifini bende yapayım sabahlareı uykudan gözüm açamadıım için spor falan yapamıyorum akşamları yapıyorr yaa ama inat ettim sabahlarıda başlıycam sporaa sagol canım

sagol canımm deniycem sagol :) ben çalışıyorumm işim oturarak asansörü kullanmıyorum anca öyle hareket oluyorr ama daha çok hareket etmem lazım

sagolsun eşim anlayışlı yaa bu konularda sen milelete bakam diyor ama bana geliyorr arada pko oldugu için korkuyorumda doğru haklısın bu günleri iyi değerlendırmek lazım adamısık boğaz ettim çocuk çocuk diye iyi dayandı bana ara ara deliriyorum ama çabuk geçiyorr çalışıyorum canım hemde oturarak akşamalrı spor yapıyorumm sabahalrıda yapcam inş.evet 87 liyim ama 5yıla gircez genelde herkes 1-2 yıl doldumu yapuyo ya cocuk onun için geç kaldın diyorlar bana :) ama takmıycam artık milleti şimdi zayıflıycamm inş.

sagol canım allah razı olsun güzel dilekelrin için sagol evet o haberi okudum bende kadına 2alalım yaşamaz demişler kadın aldırmamış maşallah 4 kızı vardı çokda şekerdi hemde o kadında pkoydu :))

sagool canımm hee ne güzel haklısın valla biz hala balayındayız deyivereyim :)) veet daha gencim 87 liyim :)

Son düzenleme:
[video=youtube;gI8JQRD5ikA]http://www.youtube.com/watch?v=gI8JQRD5ikA[/video]

kızlaaaar biraz da coşalım

Tatlım miniminicikmişsin ya sen:)))
Çok şekersiniz maşallah Allah bozmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…