Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wQmGcTU/]
weight.png

[/url]

günaydın millet hayırlı cumalar:KK3: biraz olsun kilo verebilmişim mutluyum 59 dan gına gelmişti artık :KK47:.bugün sabah sporumu yapamadım:KK50: internet yoktu .gerçi zaten yapcakhalim de yoktu dün gece 1 ekadar ütü yaptım.sızddım sonra da sabaj zor kalktım net olsaydı yorgunum demez yine yapardım :KK52:..biraz kendim aklımda kaldığı kadarıyla 10 dk.yaptım ama :KK53:olmuyor..:KK56:semizotu ,domates biber kırmızı biber. peynir ekmek şekersiz çayla güzel bir kahvaltı yaptım,sonra yan odaya geçtim orada arkadaşlar börek poğaça katmer ,simit ve diğer kahvaltılıklarla kahvaltı yapıyormuş .:KK56:..çok ısrar ettiler ama yemedim.hatta bir tanesi kewndiniş ödüllendir dedi ben :KK19:cık dedim zaten hiç ama hiç canım çekmedi oysa önceden olsa atlardım direk..demek ki benden bi durum olacak..aferin bana di mi:KK9:

aferin kız sana:KK9::KK9::KK9:
böyle gidersen hedeflerine kısa sürede ulaşırsın...
hiç sevmem ütü yapmayı...
benim de canım istemez birileri bişey yerken.önceden daha cok canım cekerdi gördüğüm şeyleri. demekki doğru yoldayız.
işte ben de 1 senede falan veririm herhalde fazla kilolarımı:KK1::KK1::KK1: bu gidişle anca:KK1::KK1::KK1: bana da 58lerden gına gelmişti ki 57lere düştüm sonunda çok şükür...
ama sen 58i es geccen bu gidişle:KK3::KK3:

Evet doğru bir tepki vermiş annen haklı ! Onlar tecrübeleriyle konuşuyor, biz duygusal düşünüyoruz bekarken ...

tabi canım. bi bildikleri var tabi ki.. yoksa kızı evde otursun keyif çatsın hangi anne istemez.

Kızlar ben de bu sabah 49.3 geldim. İşte ben 48.8 ile 49.3 arasında salınım yapıyorum :)
Dengelemeye başladım sanırım kiloyu...

canım tebrik etmemek mümkün değil... dengelemeyi de başarırsan zaten bu iş tamamdır... burayı bırakmazsan geri kilo da almazsın canım:KK34:
ben de artık acele etmiyom kilo vermek için. zaten uzmanlara göre ideal kilomdayım:KK1:

valla ben hiç unutmuyorum kız tartılmayı :) yavaş yavaş gidiyorr gidiyorda çok yavaş pko dan dolayı bu pko benı öldürcek ama yencem bu pkoyu kırcam şu direncimi.bizde vercez inş.canım sabırlı olalım :))
çocuk konusuna gelincee eşim çok rahat bu konuda doktor bana zayıfla olur yumurtlaman düzelir dedi diyee bana zayıfal olur takma kafana diyorr işte beim zayıflamaı bekliyorr başka doktrada gidemiyorum senı en iyi doktora götürdüm özele gittik bu sene sonunda da olmazsa gideriz bekle diyor hemde borçalrımız var hafıfletırız dıyorr.ama bazne eşimin böylee yapması benı sinir etsede mantıklı düşündüğüm zaman en azında bana destek oluyorr oda cocuk cocuk dese 2mizde sıyırmıs olurduk her halde zamanı var rabbım ne zaman verirse olcak diyorr ama bazen gönül ferman dilemiyorr işte ara ara geliyor bana çevre baskısıda var tabı ara ara geliyorlar işte bana ama bugun daha iyiym :)) sagol canım

ben de unutmam kız ilk işim tartılmak olur.. ama işte anla nasıl aklımı başımdan aldıysa uçuklar...
canım eşinin stres yapması için bi durum yok zaten ortada. doktor madem dedi kilo verince olur diye. sen de dene bakalım kilo vermeyi. sanırım çalışmıyorsun. spor salonuna falan yazıl kendi başına spor yapamıyorsan. metebolizmanı hızlandır bi şekilde. yaşın sınırda olsa anlayacağım aceleni de yaşın daha cok genç. 87lisin herhalde. ben senin yerinde olsam asla acele etmezdim çocuk için. anı yaşamana bak sen. eşinle bol bol başbaşa zaman geçir. sene sonuna da bişey kalmadı zaten. ondan sonra gidersiniz tekrar doktora. belki bu esnada bile oluverir. madem adetin düzene girmiş. canım bak bu zamanlar çok kritik zamanlar. eşinle birbirinizi de üzmeyin sakın çocuk yüzünden. etrafına da ben daha gencim cocuk için acelemiz yok deyip susturuver. ne bakıyon milletin lafına. onlar insanı daha cok strese sokmak için varlar.

Niye sinirlisin ki canım ?
Dur hele bir sakinleş..
Uçuk daha da azacak şimdi...
Sen istediğin zaman gelebiliyorsun işe ne güzel. Bu bile yeter insana ya
güldürdün kız beni. bugün ilk defa gülümsedim:nazar:
evet canım bu yaz rahatım.. :nazar: olsun o kadar ya bu kış cok zahmet çektim.

valla ben hiç unutmuyorum kız tartılmayı :) yavaş yavaş gidiyorr gidiyorda çok yavaş pko dan dolayı bu pko benı öldürcek ama yencem bu pkoyu kırcam şu direncimi.bizde vercez inş.canım sabırlı olalım :))
çocuk konusuna gelincee eşim çok rahat bu konuda doktor bana zayıfla olur yumurtlaman düzelir dedi diyee bana zayıfal olur takma kafana diyorr işte beim zayıflamaı bekliyorr başka doktrada gidemiyorum senı en iyi doktora götürdüm özele gittik bu sene sonunda da olmazsa gideriz bekle diyor hemde borçalrımız var hafıfletırız dıyorr.ama bazne eşimin böylee yapması benı sinir etsede mantıklı düşündüğüm zaman en azında bana destek oluyorr oda cocuk cocuk dese 2mizde sıyırmıs olurduk her halde zamanı var rabbım ne zaman verirse olcak diyorr ama bazen gönül ferman dilemiyorr işte ara ara geliyor bana çevre baskısıda var tabı ara ara geliyorlar işte bana ama bugun daha iyiym :)) sagol canım

Şekerim niye bozuyorsun moralini.Geçen gün haberlerde vardı kesinlikle hamile kalamazsın dedikleri kadın
doğurmuş hem de dördüz:) Ve doğal yollarla.Allahın ol dediğinin önüne hiç bir şey geçemez.
İnşallah sana da nasip olur annelik.Rabbim gönlüne göre versin.

Canım sen çocuğa değil de kilo vermeye odaklan.
Bak bir arkadaş da tedavi görüyordu, ona da senin hiç çocuğun olmayacak denmişti yaşı da ilerlemişti onun.
Neyse artık çocuğum olmayacak diye sigara bile içmeye başladı tekrardan.
Ama meğer hamileymiş. Şimdi çocuğu oldu işte...
Yani bu işleri bilecek olan Allah. Bir de yaşın küçük senin sanırım. Hiç acele etme.. Etraftakilere de öyle söyle, daha gencim eşimle tadını çıkarmak istiyorum balayı yapmak istiyorum deyiver geçsin gitsin :KK34:

2x2 = 4 gibi birşey bu artık :)
Eşime kalsa ben börek mörek yapsam, yufkalar açsam benden iyisi yokmuş !

yok canııım, o kadar da değil bizimkisi :KK70:
mutlu olur o kadar :KK70:

günaydın canım...
iyi diyelim iyi olalım.. senden naber?
ben de isterim kek:KK17:

günaydın canım...
bence de... birer dilim bize yeter de artar... şimdi bi kahve yapcam... yanında da bi dilim kübranın kekinden olsa ne güzel giderdi...

valla kız ne iyi giderdi :KK70:

şekerler ben de 53,5 olmuşum.
oturduğum yerden 300 gram daha vermişim :KK70:

excity, ben senden kiloluydum diyete başladığımda, seni geçtim :KK70:
sen ne alemdesin :KK70:

Ya içim kırık benim , düzelmiyor bir türlü...
İçimde bir sinir var...
Mış gibi yapmaktan sıkıldım...

sen birilerine mi kırgınsın yoksa canım???
ne yapsam rahatlarsın peki canım??? bi düşün de yaz bakayım...
ya da birileri sana ne yapsa ne dese rahatlar açılırsın???

Hayır geç kalınmış tepkilerim var içimde...
Onları taşımak zor geliyor...

İçinde tuttukların yaran olur ilerde diye boşuna denmiyor.
Onları atsan yenileri alacak yerlerini.
Kişilik değişmiyor ki canım insanları kırmamayı kendi kırılmandan daha
çok önemsiyorsan bu durum kaçınılmaz

kız nispet mi yapıyon sen bana?
canım ya ben bu sabah bi hısımla cıktım evden tarılmayı unutmusum. dun sabah 57.7ydim o yüzden onu hesaba katıyorum bu haftaa. ama ondan önceki gün e 57.1dim o da ayrı mesele 1 dünde 600gr tebrik etmek lazım beni:KK50:

valla canım eridin gittin sen, ben kaplumbağa gibi ilerliyorum. gıdım gıdım:KK1::KK1::KK1:
ben sizin kadar dikkat etmiyorum canım sanırım. herşeyden azar azar yiyiyorum. ama bi silkelenip kendime gelmem lazım:KK52:
spor yapsam daha iyi gitcek de...
aslında diyetisyene de gitmeyi düşünüyorum.
siz ne dersiniz kızlar???

canım kıbrısa gidince yeni bi şehir yeni bi vücut süper bir başlangıç yapcaksın hayata:KK34: milletin dediğine de aldırma. zayıflık insana her zaman daha cok yakışıyor. eğer yüzün incecik bi deri bi kemik kalmıyorsa...

sen birilerine mi kırgınsın yoksa canım???
ne yapsam rahatlarsın peki canım??? bi düşün de yaz bakayım...
ya da birileri sana ne yapsa ne dese rahatlar açılırsın???

Aslında ben hep kendime yakın bulduklarımla derdimi paylaşırım. Yine kendi kendime onların konuşmalarıyla ve desteği ile çözümü de bulurum...
Sizleri yakın buldum paylaşıyorum..
Birilerine kırgınım canım. Telafisi var mıdır bilmiyorum. Bunun telafisine inancım olsa bu kadar üzülmezdim heralde...
O birisi en yakınımdaki kişi olması da artıran neden...

İçinde tuttukların yaran olur ilerde diye boşuna denmiyor.
Onları atsan yenileri alacak yerlerini.
Kişilik değişmiyor ki canım insanları kırmamayı kendi kırılmandan daha
çok önemsiyorsan bu durum kaçınılmaz

İnsanları kırmayı geçtim de...
Her türlü tepkin boşuna oluyorsa o zaman işte elin kolun bağlanıyor ve herşey anlamını yitiriyor...

yok canııım, o kadar da değil bizimkisi :KK70:
mutlu olur o kadar :KK70:

valla kız ne iyi giderdi :KK70:

Kız sen eridin gittin beni de geçtin :)
Boyun bana göre uzun incecik olmuşsundur eminim..
Daha ne kadar vermeyi düşünüyorsun?

kız nispet mi yapıyon sen bana?
canım ya ben bu sabah bi hısımla cıktım evden tarılmayı unutmusum. dun sabah 57.7ydim o yüzden onu hesaba katıyorum bu haftaa. ama ondan önceki gün e 57.1dim o da ayrı mesele 1 dünde 600gr tebrik etmek lazım beni:KK50:

valla canım eridin gittin sen, ben kaplumbağa gibi ilerliyorum. gıdım gıdım:KK1::KK1::KK1:
ben sizin kadar dikkat etmiyorum canım sanırım. herşeyden azar azar yiyiyorum. ama bi silkelenip kendime gelmem lazım:KK52:
spor yapsam daha iyi gitcek de...
aslında diyetisyene de gitmeyi düşünüyorum.
siz ne dersiniz kızlar???

canım kıbrısa gidince yeni bi şehir yeni bi vücut süper bir başlangıç yapcaksın hayata:KK34: milletin dediğine de aldırma. zayıflık insana her zaman daha cok yakışıyor. eğer yüzün incecik bi deri bi kemik kalmıyorsa...

Bi git diyetisyene, yararı olur kesin.

Valla kızlar, ben bu işin sırrını öğrendim.
Gün içinde ne yersem yeyim, eğer normal yediysem 7,8, çok yediysem 6 da yemek yemeyi kesersen fark etmiyor.
Dün 6-7 kek dilimi yedim saat 3 gibi.
6dan sonra bişey yemedim.
Dün 53,8 idim, bugün 53,5 çıktım.O kadar kek yediğim halde.

O bana çok zayıfsın diyen kız moralimi bozmadı aslında, sadece şüphe uyandırdı.
Bi de kızlar, ben zaten şişman değildim.
34-36 arası giyerken 38e çıktım sadece.
Yeni kıyafet almamak için zayıfladım.
Göze batan bi şişmanlığım yoktu aslında.
Ama excitycim dediğin gibi, zayıflık her zaman iyidir.
Ne giysen yakışır bi kere.
Yüzüm de öyle çökmüş durumda değil aslında.
Niye öyle dedi anlam veremedim.

Yeni, zayıfladığım fotolardan koyarım, bakarsınız.
Acaba kendisi şişman, o yüzden mi öyle dedi.:44:
Hani bazıları çekemez ya.

Bi git diyetisyene, yararı olur kesin.

Valla kızlar, ben bu işin sırrını öğrendim.
Gün içinde ne yersem yeyim, eğer normal yediysem 7,8, çok yediysem 6 da yemek yemeyi kesersen fark etmiyor.
Dün 6-7 kek dilimi yedim saat 3 gibi.
6dan sonra bişey yemedim.
Dün 53,8 idim, bugün 53,5 çıktım.O kadar kek yediğim halde.

O bana çok zayıfsın diyen kız moralimi bozmadı aslında, sadece şüphe uyandırdı.
Bi de kızlar, ben zaten şişman değildim.
34-36 arası giyerken 38e çıktım sadece.
Yeni kıyafet almamak için zayıfladım.
Göze batan bi şişmanlığım yoktu aslında.
Ama excitycim dediğin gibi, zayıflık her zaman iyidir.
Ne giysen yakışır bi kere.
Yüzüm de öyle çökmüş durumda değil aslında.
Niye öyle dedi anlam veremedim.

Yeni, zayıfladığım fotolardan koyarım, bakarsınız.
Acaba kendisi şişman, o yüzden mi öyle dedi.:44:
Hani bazıları çekemez ya.

Herkesin alıştığı bir kilo var işte.. Ben de hep zayıftım. Hamileyken bile arkamdan hiç belli olmazdı hamile olduğum bacaklarım felan inceydi...
Herkes beni hamileyken doğumdan dolayı kilolarım olduğunu sanıyordu.
Şimdi çok zayıflamışsın diyenlere özüme döndüm diyorum :)
Ama annem felan sen çok zayıfladın evliliğinden önce de bu kadar değildin diyor. Ama ben kendimi normal buluyorum. Benim bedenim genelde 38 bilemedim 36 olurdu bekarken.
Şimdi 38'ler bol geliyor. 36 felan normal gelir.
Yani demek istediğim herkesin iyi hissettiği bir kilosu var. Bir arkadaş da diyor ben azıcık kilo versem yeter bana ben zayıf değildim hiç bir zaman ve böyle iyiyim. Bana göre de baya bir vermesi gerek :)
Tabi nasıl iyi hissediyorsan kendini öyle yap diyorum :)

Akşamları yememek benim de sırrımdı :)
Akşam yemeğini mümkün olduğunca erken yiyordum ve ağzıma bir lokma almıyordum. Şimdi dayanamayıp dondurmayı hüpletiyorum bazen :26:

Şu meşhur kekin tarifini bir alalım bakalım kübracım merak ettim:)

hiiiiç, normal kek işte:KK24:

Kız sen eridin gittin beni de geçtin :)
Boyun bana göre uzun incecik olmuşsundur eminim..
Daha ne kadar vermeyi düşünüyorsun?

canım ya, benim kalça bölgem birazcık sıkıntılı.
şimdi koyuyyorum fotoları, yüzüm çok mu erimiş bi bakın dışarı gözüyle.
ben kendimi sürekli gördüğüm için anlayamıyorum :KK70:

X