Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

zennubecim morhipodan almıştım tulum, elbise, gömlek falan..
bugün gelecek bakalım nasıllar çok merak ediyorum

güle güle kullan canım.ben internetten kıyafet almadım hiç.malum şu fazlalıklar var ya insan tahmin edemiyor nasıl duracağını.

aman kızlar kayınpeder lafı demeyin şimdi onlardayız çünkü.ay bişi demeye korkuyrm.adam ona buna bağırıyo evde teror estiriyo valla...bana bir lafı olmadı şimdiye kadar cok şükür de.zor ya bçöyle sürekli kalanlara Allah yardım etsin valla.insanlare eskiden nasıl yaşıyormuş öyle???

Sağol canım.ben de zayıflayınca almaya başladım işte.
Önceden kimse kimseye laf etmezdi, öyle geçinip giderlerdi.

Merhaba kizlar nasilsiniz???
:))) iyiym canım sagol yogunum birazz şu çizelgeyi bile düzeltemedım daha :) size bir sorum olcak kızlar saçlarım çok dökülüyorr her yer saç oluyorr napcam ben önerebilceğiniz bişey var mı?
Canim benim, benim de sana onerecegim tek sey saclarim gitti eyvah saclarim dökülüyor deyip sikintiya girmemen. Cunku stres yaparsan dôkülmeye devam eder.. Benim bundan 4-5 sene evvel acayip saclarim dôkuluyordu, dusa gitince agliyordum sacsiz kalcam diye o derece dôkuluyordu. Baya da inceldi saclarim.doktora falan da gittim.biseyler kullandim. sonra baktim deli gibi dokulse de saclar bitmiyo. Stres yapmayi biraktim saclarim kendine gelmeye basladi.sonra cok sukur eski haline döndü:))

sizinkiler cins canııım

hıh, aynen.
iç güveysinden hallice

Bu kadar cins olunmaz dimi ?
Allahtan çok görüşmüyoruz.

:))) iyiym canım sagol yogunum birazz şu çizelgeyi bile düzeltemedım daha :) size bir sorum olcak kızlar saçlarım çok dökülüyorr her yer saç oluyorr napcam ben önerebilceğiniz bişey var mı?

Otacı'nın şampuanları iyi gelmişti ama şimdi tekrar dökülmeye başladı. Sanırım stresten oluyor.
İçine eskiden ben çam terebentin koyuyordum o da iyi oluyordu ama birkaç damla koy şampuana. Yoksa kötü kokuyor.
Bir de şampuandan önce defne sabunları var ya zeytinyağlı aktarlarda satılan onlardan kullanmıştım çok güzel gelmişti ama dene bak gör. Herkesin saçına herşey güzel gelecek diye bişey yok.

Derdi ne ki ?
Aman sana laf etmiyosa iyi bari!

esencim,bardağın dolu tarafından bak ve çok sık görüşmediğinize şükret

decembercim neyin var kız.

Bu kadar cins olunmaz dimi ?
Allahtan çok görüşmüyoruz.

Derdi ne ki ?
Aman sana laf etmiyosa iyi bari!

asabi şekerim o eve gelince herkes geriliyo.babadan yana şansım yok yaaa kendi babam da öyle .tam birbirini buldular...

Selam şekerler muhabbetiniz bol olsun.
Keyifler yerindedir umarım.

iyidir şekerim.daha doğrusu "iç güveyinden hallice" bu topiktekilerin modu böyle bugün....sen nasılsın???

Kizlar sevdicegim bana zayiflamissin tatilde suzulmussun dedi:) daha tartilamadim ama:) mutlu oldum cok:))

Ayakta da kalın çınarlar gibi:)
Adet dönemim çok şiş hissediyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…