Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

en iyisi,
gamsız olcan bu hayatta :KK70:

Tamamen gamsız olmak mümkün değil de, takılıp kalmıyosun yani sorunlara...
Belki o anda yine canımı sıkıyor ama sonrasında kafamda büyütmeyebiliyorum artık.
Ama alışkanlık da yapmasın yani dimi...
Herşey dümdüz de olmasın !

Kendinle gayet barışık olduğunun:)
Ben de çok uğraşırım kendimle başkasına fırsat kalmaz:)

Keşke alınsa o da yerinde duruyor.Öyle insanlara özenmişimdir.
Çok sabırlıyımdır ama birden patlama potansiyelimde yok değil :)

Keşke alınsa o da yerinde duruyor.Öyle insanlara özenmişimdir.
Çok sabırlıyımdır ama birden patlama potansiyelimde yok değil :)

Aynen ben de öyleyim.
Normalde çok sakinim, kimsenin sabredemeyeceği şeylere sabredebilirim.
Ama patlarım da yani, biz de insanız sonuçta canım.
Bazen de fazla sabırlı olduğuma ve bazı insanlara gereksiz yere hoşgörülü davranmışım ona üzülüyorum.

Bence içine atmak yerine, gerektiği yerde pat diye lafını söyleyip geçeceksin... Ben bunu anladım.

saç bakım yağı kullan geçer canım.
ben çok dökülmeye başladığında haftada 2 kere yapıp 2 - 3 saat bekletiyorum.
daha doğrusu banyo yapmadan önce sürüyorum saç diplerine yedirip masaj yaparak, sonra banyo ediyorum.

badem yağı, hint yağı, zeytinyağı falan vardı karışımda.

tek başına badem yağı bile iyi gelir.zeytinyağı eklersen de ne ala.

sagol canım deniycem çok sagol :) bıktım saçları toplamakdan eşimde kızıyorr şu saçlarına ya çare bul yada topla ben genelde saçlkarım salık gezerimd e:)

saç bakım yağı kullan geçer canım.
ben çok dökülmeye başladığında haftada 2 kere yapıp 2 - 3 saat bekletiyorum.
daha doğrusu banyo yapmadan önce sürüyorum saç diplerine yedirip masaj yaparak, sonra banyo ediyorum.

badem yağı, hint yağı, zeytinyağı falan vardı karışımda.

tek başına badem yağı bile iyi gelir.zeytinyağı eklersen de ne ala.

sagol canım deniycem çok sagol :) bıktım saçları toplamakdan eşimde kızıyorr şu saçlarına ya çare bul yada topla ben genelde saçlarım salık gezerimde :)

kızlar kusura bakmayın yoğunluktan yazamadım

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür edereim saolun..

cumartesi günü halamın kızının sözü vardı baya gerginlik yaşadım çpk sinirlendim halama babanneme zaten gitmekde istememiştim annem zorla gönderdi ..

tam bir hizmetçi durumundaydık ya sinir oldum onun yanında başka şeylerde oldu ..

sabahına halsizlik ayak ağrısı ,ateş ,üşüme ,titreme heryerim ağrıyorduuu.yürüemiyordmm,doktora gittim serum verdiler ateşim 39,5 kafamı öne eğemiyordum eğdiğime kafamı kaldıramıyordum yani..

bugünde dudaklarım uçukladı ya ..halsizlik devam ediyor:KK43:

siz neler yaptınız kızlar?

Merhaba kizlar nasilsiniz???

Canim benim, benim de sana onerecegim tek sey saclarim gitti eyvah saclarim dökülüyor deyip sikintiya girmemen. Cunku stres yaparsan dôkülmeye devam eder.. Benim bundan 4-5 sene evvel acayip saclarim dôkuluyordu, dusa gitince agliyordum sacsiz kalcam diye o derece dôkuluyordu. Baya da inceldi saclarim.doktora falan da gittim.biseyler kullandim. sonra baktim deli gibi dokulse de saclar bitmiyo. Stres yapmayi biraktim saclarim kendine gelmeye basladi.sonra cok sukur eski haline döndü:))

haklısın canım tavsiyene uycam stres yapmak yokk sagol :) biraz yağlarla bakım yapayım bayadır yapmadım :)

Otacı'nın şampuanları iyi gelmişti ama şimdi tekrar dökülmeye başladı. Sanırım stresten oluyor.
İçine eskiden ben çam terebentin koyuyordum o da iyi oluyordu ama birkaç damla koy şampuana. Yoksa kötü kokuyor.
Bir de şampuandan önce defne sabunları var ya zeytinyağlı aktarlarda satılan onlardan kullanmıştım çok güzel gelmişti ama dene bak gör. Herkesin saçına herşey güzel gelecek diye bişey yok.

/QUOTE]

sagol canım denemekde fayda varr :)

X