Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Maşallah. Biz eskidik 4 sene oldu bizim.

O ailesine de ezdirmez merak etme :) Ama bazı askerler ailelerine karşı çok yumuşak oluyor :)
Çok anneci idi bizim bir arkadaşın eşi. Sırf o yüzden ayrı şehirde yaşıyolar şimdi.

sağol canım, size de maşallah :)

bizimki de kendi ailesine çok yumuşaktır, 13 yaşından beri ayrı olduğu için ister istemez öyle oluyor ..
özlemle yaşamış hep adam napsın..

kıbırıs'ı çok beğeniyorum bir gün imkanım olursa gezeceğim oralarda tatil yapacağımmmmm :)

sevdiğin yanında olduktan sonra her yer yuvadır insana her yerrr :KK31:

ben pek sevinememiştim kıbrısa..evlendim siirte geldim, görüşemedik ailelerle her an..şimdi de kıbrısa çıktı..

gerçi burda yol sorunu olduğu için görüşemiyoduk, orda öyle bi sorun yok ama yine de uzak işte..

bakalım kıbrıstan sonra nereye gidicez..

tebrikler ecrincim..sen bu azimle daha çok kilo verirsin:KK9:

aman canım boşver, kafanı takma..ben de öyle, iki gülsün hemen yelkenler iniyo..
kötü bişey değil bu..
üzülme bu kadar..
biz de tartışıyoruz bazen, ben uzatmıyorum artık..önceden uzatıyodum, hatasını anlasın diye ama bazen 1 hafta bile sürüyodu..
bi de yeni evliyiz..sonra düşündüm hiç gerek yok dedim..
şimdi bi tartışma olsa da siniri geçtiği zaman gidip öperim hemen o da yumuşar..

evet, dayanamıyoruz ondandır..

hepsinin ayrımı var bana göre..
eşime karşı sonsuz şekilde yumuşak kalpli olurum ama çevreye karşı öyle değil..

başkaları iyi niyetini suistimal ediyor, aptal yerine koyuyor seni..

esencim, iyi olmaya çalışıyorum çünkü sürekli sıkılıyorum burda..
kafaya takmamaya çalışsam da genel durumum sıkıntılı..
sürekli evin içindeyim sabahtan akşama kadar..
e insan haliyle iyi olmuyor, iyi olmaya çalışıyor..

bu hafta kalori hesabı yaptım canımm ve 7 den sonra bişey yemeemye dikkat ettim ve yemedim :) birazda spor sabahalrı arada 15dk egzersız ohhh gitti kılocuklar önceden 100gr bile veremezdım 4 günde bu sonuç spor aynı devam :)

bu hafta kalori hesabı yaptım canımm ve 7 den sonra bişey yemeemye dikkat ettim ve yemedim :) birazda spor sabahalrı arada 15dk egzersız ohhh gitti kılocuklar önceden 100gr bile veremezdım 4 günde bu sonuç spor aynı devam :)

dikkatli yapınca insan kilo veriyor dimi canım..:)

nasıl bir erkek olursa olsun doğalarında kadınlardan az da olsa güçlü görünme çabası var her yerde...

ve bazı konularda haksızda olsalar çaktırmadan kadınların yüzünden bu durumda olduklarına inandırılrar kendilerini...

birde bunları göremeyen bir kadınsa karşısın da ki vay ki ne vay haline.... (böyle erkeklere tav olurum)

aslında erkekler safa yatan değil akıllı ama ne istediğini bilen kadınları sever ve bilirler ki böyle kadınların onları alt edebilme kapasitesi var.

kısaca bir erkeğe zayıf yönlerinizi asla gösteremeyeceksiniz, size karşı savaş açarsa ilk oradan vuracak ve buda sizin birden güçsüz kalmanıza yol açacaktır.

Evet tabiki...
Valla istediği gibi güçsüz yerden vurmaya çalışsın çok da umrumda :)
Güçlü kadın her zaman güçlüdür unutmayın :KK66:
Kendi ayaklarınızın üzerinde durun benden size tavsiye.
Ama bazı erkekler de böyle üstünlük yarışlarına hiç girmez, huyuna suyuna gidersin seni el üstünde tutar...

sağol canım, size de maşallah :)

bizimki de kendi ailesine çok yumuşaktır, 13 yaşından beri ayrı olduğu için ister istemez öyle oluyor ..
özlemle yaşamış hep adam napsın..

Aman seni ezdirmesin de !
Bir de çok sıkı fıkı da olamaz sizinki uzaktasınız zaten.

dikkatli yapınca insan kilo veriyor dimi canım..:)

Azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz :)
Ben de ah bir 59'ları görsem derdim ama hayal gelirdi, şimdi 49'ları gördüm :)

Geldimm kızlar.Tam gisiş dönüş 5 km yürüdüm bu sıcakta ama bitti başıma güneş geçti sandım kendimi büroya nasıl attım bilmiyorum şimdi de öğlen yemeği olarak simit yiyip ayran içiyorum

Geriye dönüp yazdıklarınızı okuycam biyandan.

selam kızlar neler jaytanttınız öyle:))

kızlar niye iyilikten maraz doğar ya hiç anlamaıyorum ve sinir oluyorum!!

Aman seni ezdirmesin de !
Bir de çok sıkı fıkı da olamaz sizinki uzaktasınız zaten.

Azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz :)
Ben de ah bir 59'ları görsem derdim ama hayal gelirdi, şimdi 49'ları gördüm :)

yok ezdirme huyu yoktur allahtan...
aynen.ben de 10 kiloyu nası vericem diyodum..

Geldimm kızlar.Tam gisiş dönüş 5 km yürüdüm bu sıcakta ama bitti başıma güneş geçti sandım kendimi büroya nasıl attım bilmiyorum şimdi de öğlen yemeği olarak simit yiyip ayran içiyorum

Geriye dönüp yazdıklarınızı okuycam biyandan.

Canım dikkat et ya !
Ben de ilk defa bugün çıkmadım dışarı, öyle kafa dinliyorum, kimsecikler yok.

selam kızlar neler jaytanttınız öyle:))

kızlar niye iyilikten maraz doğar ya hiç anlamaıyorum ve sinir oluyorum!!

Hoşgeldin.
İyilikten maraz doğmaz ya ama hani sınırlarını da rahatsızlarını söyleyeceksin herkese..

Canım dikkat et ya !
Ben de ilk defa bugün çıkmadım dışarı, öyle kafa dinliyorum, kimsecikler yok.

Hoşgeldin.
İyilikten maraz doğmaz ya ama hani sınırlarını da rahatsızlarını söyleyeceksin herkese..

hoşbuldum canım..
işte olmuyormalesef:KK43:

yok ezdirme huyu yoktur allahtan...
aynen.ben de 10 kiloyu nası vericem diyodum..

Ne güzel işte. Diğer sonunlar hallolur zaten eşin insan olarak iyiyse...
Çevremde eşinden ayrılanlar hep erkeğin aileleri yüzünden ayrılıyor zaten hep çözülemeyecek sorunlar ordan çıkıyor.
Ya zaten ezdirme de dediğim , lafın yerde kalıyor, veya tercih yapıyor vs.
Yoksa bizim gibi bilinçli insanlar zaten kendini ezdirmez. Öyle birşey mümkün mü... Yani eşin ezdiriyorsa bile izin vermezsin olur biter. Ben öyle düşünüyorum !

Son düzenleme:
X