Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

tebrikler ecrincim..sen bu azimle daha çok kilo verirsin:KK9:

aman canım boşver, kafanı takma..ben de öyle, iki gülsün hemen yelkenler iniyo..
kötü bişey değil bu..
üzülme bu kadar..
biz de tartışıyoruz bazen, ben uzatmıyorum artık..önceden uzatıyodum, hatasını anlasın diye ama bazen 1 hafta bile sürüyodu..
bi de yeni evliyiz..sonra düşündüm hiç gerek yok dedim..
şimdi bi tartışma olsa da siniri geçtiği zaman gidip öperim hemen o da yumuşar..

hepsinin ayrımı var bana göre..
eşime karşı sonsuz şekilde yumuşak kalpli olurum ama çevreye karşı öyle değil..

başkaları iyi niyetini suistimal ediyor, aptal yerine koyuyor seni..

esencim, iyi olmaya çalışıyorum çünkü sürekli sıkılıyorum burda..
kafaya takmamaya çalışsam da genel durumum sıkıntılı..
sürekli evin içindeyim sabahtan akşama kadar..
e insan haliyle iyi olmuyor, iyi olmaya çalışıyor..

Bilemiyorum haklısın aslında bazen alttan da almak gerekir ama beni anlamadığında deliye dönüyorum resmen beni anlasın diye kavga ediyorum anlıyomu sanki yoooo ben boşuna yırtınıyorum o yine bildiğini yapıyo

Canım aslında bazen hissettireceksin kırılabildiğini , seni öyle kolay kıramayacak !
Hissettirenler çok güzel hissettiriyor ve daha iyi oluyor erkeklerin gözünde...

Hayırlı olsun çizelgen , olmuş :)

Ya varlığını hissettirmek lazım biraz. Öyle olanlar kazanıyor. Böyle tavsiye verenlere kızardım ama öyle napim...

Kesinlikle haklısın varlığını hissettiren biraz sert olanlar kesinlikle kazanıyo çünkü karşında çekiniyo kırmaya daha bi dikkatli oluyo kırmaya korkuyo ama böyle yumuşak olunca bi güzel rahatla kırabiliyoda bağırabiliyoda daha bi kıymetsiz oluyosun kavga anında.Off içim sıkıldı.

kardelencim ben tablo için bi yorumda bulunmuştum ama kimse cevap vermedi..

Kilo tablosu niye yalan olsun..aranızdan birisi kabul ederse yapmayı devam eder..

Ben yapmak isterim ama yeni katılanları ya da bildirimleri takim etmeyi nasıl yaparım onu bilmiyorum

Bilemiyorum haklısın aslında bazen alttan da almak gerekir ama beni anlamadığında deliye dönüyorum resmen beni anlasın diye kavga ediyorum anlıyomu sanki yoooo ben boşuna yırtınıyorum o yine bildiğini yapıyo

Ben yapmak isterim ama yeni katılanları ya da bildirimleri takim etmeyi nasıl yaparım onu bilmiyorum

ben de anlasın diye özellikle üstüne basa basa rahatsız olduğum konuya değiniyodum ama yok arkadaş anlamıyo.ben kendimi yoruyorum boşuna.
aslında anlıyolar da safa yatıyolar..
yatsın, ben de artık yatıyorum..
hiç kendimi yoramam valla..

gülincim sen çalışıyosun, kafası sakin biri yaparsa daha iyi olur bana sorarsan..

bi hafta biri geliyo beni ekle diyo, bi de söz veriyo üstelik..sonraki haftalarda bakıyosun yok..
ben sinir oluyorm böylelerine..

evet hemde 4 kilo falan bide kendimden vermem gereken 3 kilom vardııı ne yapacağımm benn.. siz nasıl başardınızz:KK14:

7den sonra yemezsen zayıflarsın ve kilonu da korursun ileriki zamanlarda..
yavaş yavaş veririm sorun değil diyosan 7den sonra hiç bir şey yeme..
ama hemen vermem lazım diyosan günde 1 saat spor yap. yürüyüş mü egzersiz mi sen bilirsin.

kilo vermenin altın kuralı bu ikisidir.
tabi normal öğünlerde de abartmayacakısn..

7den sonra yemezsen zayıflarsın ve kilonu da korursun ileriki zamanlarda..
yavaş yavaş veririm sorun değil diyosan 7den sonra hiç bir şey yeme..
ama hemen vermem lazım diyosan günde 1 saat spor yap. yürüyüş mü egzersiz mi sen bilirsin.

kilo vermenin altın kuralı bu ikisidir.
tabi normal öğünlerde de abartmayacakısn..

sağol canım bu bilgilerin için. bende senin gibi evdeyim tüm ve tatlılara hamur işlerine sardım kendimi :KK14:

tebrikler ecrincim..sen bu azimle daha çok kilo verirsin:KK9:

aman canım boşver, kafanı takma..ben de öyle, iki gülsün hemen yelkenler iniyo..
kötü bişey değil bu..
üzülme bu kadar..
biz de tartışıyoruz bazen, ben uzatmıyorum artık..önceden uzatıyodum, hatasını anlasın diye ama bazen 1 hafta bile sürüyodu..
bi de yeni evliyiz..sonra düşündüm hiç gerek yok dedim..
şimdi bi tartışma olsa da siniri geçtiği zaman gidip öperim hemen o da yumuşar..

evet, dayanamıyoruz ondandır..

hepsinin ayrımı var bana göre..
eşime karşı sonsuz şekilde yumuşak kalpli olurum ama çevreye karşı öyle değil..

başkaları iyi niyetini suistimal ediyor, aptal yerine koyuyor seni..

esencim, iyi olmaya çalışıyorum çünkü sürekli sıkılıyorum burda..
kafaya takmamaya çalışsam da genel durumum sıkıntılı..
sürekli evin içindeyim sabahtan akşama kadar..
e insan haliyle iyi olmuyor, iyi olmaya çalışıyor..

Valla biz de başta çok iyiydik, ben gayet yumuşağım. Bir de aşık olunca insan hiçbişey görmüyor gözü...
Ama başkaları için senin kalbini kırınca artık eskisi gibi olamıyorsun.
Bir de sakın biriktirmeyin içinizde. Rahatsız olduğunuz konuyu konuşun belli edin.
Bence sürekli alttan alınca sizin rahatsız olduğunuzu nasıl bilecek ki ?
Bu kötü davranın manasında değil benim kastettiklerim. Sadece paspas altı yapmayın sakın sorunlarınızı , çünkü daha da büyür, zaman içinde hiç ummadığınız zamanda o tozlar halının altından puf diye çıkıverir.

Ama bir de adamına göre değişir tabi bunlar...

Benim de canım sıkkın ama çok değil. Yani eskisi kadar takmıyorum artık. Ama durduk yere uğraşıyorum canımı sıkıyor işte...

Valla biz de başta çok iyiydik, ben gayet yumuşağım. Bir de aşık olunca insan hiçbişey görmüyor gözü...
Bir de sakın biriktirmeyin içinizde. Rahatsız olduğunuz konuyu konuşun belli edin.
Bu kötü davranın manasında değil benim kastettiklerim. Sadece paspas altı yapmayın sakın sorunlarınızı , çünkü daha da büyür, zaman içinde hiç ummadığınız zamanda o tozlar halının altından puf diye çıkıverir.

alttan almak derken olayı büyütmemek benimkisi..
yoksa rahatsız olduğum konuları söylüyorum..
sağol canım bu bilgilerin için. bende senin gibi evdeyim tüm ve tatlılara hamur işlerine sardım kendimi :KK14:

ben de öyleydim ilk aylarda..pastalar börekler tatlılar..
64e yürüyünce dur dedim :KK70:

sen yine yap, eşin yesin..sen azcık bakıver tadına yeter:)

erkeklere ne kadar taviz verirseniz o kadar kaybediyor insan. belki klasik ama cidden kaçan kovalanır. davranışlarınızı değiştirin ona karşı ve şaşırmasını sağlayın araya koyduğunuz mesafeyi o farkedince size değişiyor. onu değiştirmek isterseniz önce sizin değişmeniz gerekiyor.

alttan almak derken olayı büyütmemek benimkisi..
yoksa rahatsız olduğum konuları söylüyorum..

ben de öyleydim ilk aylarda..pastalar börekler tatlılar..
64e yürüyünce dur dedim :KK70:

sen yine yap, eşin yesin..sen azcık bakıver tadına yeter:)

peki nasıl verdin kilonu ne kadar zamanda? ay çok soru sordum kusura bakma :KK17:

ben de anlasın diye özellikle üstüne basa basa rahatsız olduğum konuya değiniyodum ama yok arkadaş anlamıyo.ben kendimi yoruyorum boşuna.

gülincim sen çalışıyosun, kafası sakin biri yaparsa daha iyi olur bana sorarsan..

bi hafta biri geliyo beni ekle diyo, bi de söz veriyo üstelik..sonraki haftalarda bakıyosun yok..

En güzelini yapıyosun ahh ahh keşke bende senin gibi olabilsem.Ama yapamıyorum mesela bişeye sinir oluyorum önce kendi kendime diyorum üstüne gitmiycem kızmıycam bu önemli bi konu değil üstüne basa basa dırdır yapıp kavga çıkarmanın anlamı yok diyorum bikaç saat sabrediyorum tutuyorum kendimi sonra da diyorum ki yaa niye bu çabayı ben sarfediyorum,neye kızdıysan anlat açıklama yapıp içini rahatlatması lazım ki bidaha da yapmasın sinir edicek şeyleri düzeltsin diyorum,belki bu kez anlar da ben de rahatlarım diyorum ama yok yok yok sonuç benim kalp kırgınlığım ve kavga işte...Off off napıcam ben böyle

En güzelini yapıyosun ahh ahh keşke bende senin gibi olabilsem.Ama yapamıyorum mesela bişeye sinir oluyorum önce kendi kendime diyorum üstüne gitmiycem kızmıycam bu önemli bi konu değil üstüne basa basa dırdır yapıp kavga çıkarmanın anlamı yok diyorum bikaç saat sabrediyorum tutuyorum kendimi sonra da diyorum ki yaa niye bu çabayı ben sarfediyorum,neye kızdıysan anlat açıklama yapıp içini rahatlatması lazım ki bidaha da yapmasın sinir edicek şeyleri düzeltsin diyorum,belki bu kez anlar da ben de rahatlarım diyorum ama yok yok yok sonuç benim kalp kırgınlığım ve kavga işte...Off off napıcam ben böyle

gülin senin yaptıklarını geçmişte çok yaptım emin ol birşey olmadı sinirimin yıpranmasından ve mide rahatsızlığından başka miras kalmadı.

ne zaman kendimi geri çektim kendi haline bıraktım herşeyi düzeltmeye çalıştı ama ben başkasıyle evlilik hazırlığına girdim.

bana şimdi bunları yapan yarın öbür gün neler yapar dedim bakmadım arkama... ki geçmiş insana senelerimi vermiştim.

peki nasıl verdin kilonu ne kadar zamanda? ay çok soru sordum kusura bakma :KK17:

yok canım, rica ederim..
3 ayda 10 kilo vermiş oldum ben..

gülincim sakin ol..sen şurda yanlış yapıyosun bak..diyosun ya önce kendime diyorum dırdır etmeye gerek yok, ama bi kaç saat sonra dayanamıyorum diye..

içinde tutuma..içinde tuttuğun süre daha çok kızarsın..

bişeye sinir mi oldun?anında söyle, içinde saklama.
bunun dırdırla alakası yok..

esmer şekerin dediği gibi, değişmesini istiyosan önce kendi davranışlarını değiştircen..

benim kocam çok nazlıdır mesela..önceden bi tartışmamızda ben uzattıkça o da uzatıp naz yapıyodu..

şimdi ben takmıyorum hiç, o da uzatmıyo..

Canım çizelgeyle ilgili söylediğine cevap yazmamışım.Doğru diyosun sinir olur insan uğraşması zor bişey şu çizelge ama kimsede yanaşmıyo baksana

Bende böyle düşnüyorum işte rahatsız olduğumu söyleyiveriyorum ama o zaman ben hep sorun yaratıyo oluyorum hemen kavgaya dönüşüyo sakince hiç bişeyimizi konuşamıyoruz ki biz

Canım çizelgeyle ilgili söylediğine cevap yazmamışım.Doğru diyosun sinir olur insan uğraşması zor bişey şu çizelge ama kimsede yanaşmıyo baksana

Bende böyle düşnüyorum işte rahatsız olduğumu söyleyiveriyorum ama o zaman ben hep sorun yaratıyo oluyorum hemen kavgaya dönüşüyo sakince hiç bişeyimizi konuşamıyoruz ki biz

evet biraz sıkıcı..
o zaman şöyle bişey yapalım..
en fazla 10 kişi olacak şekilde oluşturalım tabloyu..öyle her gelen girmesin..düzenli bildirim yaparsa, 4 ya da 5 hafta falan, duruma göre bakarız.

böyle olursa yine ben yaparım..
ama dediğim gibi sadece bizimkilerle..

çok kişi olunca zor oluyo uğraşması..

sorun yaratıyorum diye düşünme.nerde rahatsız olduysan açıkça söyle.
sorun yaratıyorum diye düşünürsen zaten baştan kaybetmiş olursun.
bi de erkek arkadaşın mı sürekli sorun yaratıyosun dedi sana? aşılamış sanki sana bunu.
psikolojik baskı yapıp suçlu hissetmeni sağlamış..

bi de sakın sinirlenme..benim eşim de sinirlenince diyorum ki ne sinirleniyosun hemen..sakinleşiyo o zaman..

X