Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kizlar valiz falan hicbisey hazirlamadim ben. Oyle yorgunum ki.. Kalkip hazirlayim bari.. Yarin isten cikar cikmaz gitcem.
Ama bu yorgunluga ragmen istahim da yerinde masallah:KK43:

:KK43:((((( olsun napalim:KK43:((( insallah bi gun kismet olur gorusmek:))))

inşallah canım :)

Kizlar karpuzu yedim ya simdi bide ustune browni intense yedim;(((((((

ye bu saatte ye..azcık kilo verdin ya hemen al:KK19:

Kizlar valiz falan hicbisey hazirlamadim ben. Oyle yorgunum ki.. Kalkip hazirlayim bari.. Yarin isten cikar cikmaz gitcem.
Ama bu yorgunluga ragmen istahim da yerinde masallah:KK43:

yorgunken de hiç çekilmez şimdi bavul işleri:KK37:

kızlar chrome yükledim, sorun düzeldi..
ama ie' de devam ediyor problem..

heralde artık chrome'u kullanırım.

Kızlar ya ben bu ay adet olmadım bu normal bir şey mi ya sıcaklardan falan mıdır acaba :S

Kızlar ya ben bu ay adet olmadım bu normal bir şey mi ya sıcaklardan falan mıdır acaba :S
Herhangi bi sebepten stres yaptiysan ondan gecikmis olabilir canım... En buyuk ihtimal bu bence... Tabi baska bisey degilse:KK66: Genelde duzenli gelir mi? Onemli olan bu. adet duzensizligi varsa doktora danismanda fayda var canım.. Sicaklardan da olabilir tabi, insanin dengesini bozuyor sicaklar... Sicaklarda genelde erken gelir diye duymustum ama her bunyede farkli tabi:) insan huzursuzlaniyor gelmeyince stres yapiyo bunyeye, sonra daha da gecikiyo..

günaydın güzel çıtırlar
kaç gündür giremedim bizim pc de sorun vardı :KK50:ama işyerinde okuyordum yazdıklarınızı...çok güzel kaynatıyorsunuz :KK1:ben de şimdi leslimi yaptım duşumu alıp iş için hazırlancam yaa keşke hepimiz bi ara de olsakydık ne kaynatırdık ama değil mi:KK52: ? kendinize iyi bakın bu ara da kızlar benim yağlar inat yapıyorlar:KK47: :KK50: sonradan aldığım kilolar gitti öncekiler imat yapıyor:KK43: bu ay neredeyse hiç kilo veremedim:KK43: nolacak böyle ne yapsam ki acaba:44: öpüldünüz:KK5:

günaydın güzel çıtırlar
kaç gündür giremedim bizim pc de sorun vardı :KK50:ama işyerinde okuyordum yazdıklarınızı...çok güzel kaynatıyorsunuz :KK1:ben de şimdi leslimi yaptım duşumu alıp iş için hazırlancam yaa keşke hepimiz bi ara de olsakydık ne kaynatırdık ama değil mi:KK52: ? kendinize iyi bakın bu ara da kızlar benim yağlar inat yapıyorlar:KK47: :KK50: sonradan aldığım kilolar gitti öncekiler imat yapıyor:KK43: bu ay neredeyse hiç kilo veremedim:KK43: nolacak böyle ne yapsam ki acaba:44: öpüldünüz:KK5:

oohh..sabah sabah leslie..maşşallah diyorum..bu sıcakta iyi yapıyosun..

gidicek gidicek merak etme..

onlar inatçıysa sen de inatçı ol:KK47:

günaydın çıtır hatunlar nasılsınız bakalım

günaydın yavrum ben iyiyim sen nasılsın :)

Günaydınnn kızlarrr :KK16:

Sabah sabah nasıl bi atraksyon yaşadım bi bilseniz.

Evden çıktım kapıyı kapattım tama ayakkabılarımı giyerken yüzüğümü evde bıraktığımı farkettim kapıyı tekrar açıp aceleyle içeri girip yüzüğümü alıp hemen çıktım evden.Çok oyalandım diye acele ettim.Sevdiceğim beni işe bıraktı ben tam büroya girmek için anahtarlarımı ararken bi baktım anahtarlar yok :KK14: Filmi geriye sarıp düşünmeye başladım ve işte o an geldi aklıma 2.ye eve girdiğimde telaştan kapının üstünde unuttum anahtarı :KK53: Hemen sevdiceği aradım daha yakınlardaymış gelip aldı beni eve götürdü anahtarımı aldım kapının üstünden ve sonunda bürodayım :119: Off nasıl terledim anlatamam.

Sevdiceğe de diyorum ki ''bak herşeyde bi hayır varmış sabah sabah bu sayede baya kalori harcadım'' :KK52:

Sevdicekten gelen cevap:''sen iyice kiloyla kafayı yedin'':KK57:

günaydınnn kızlarrr :KK16:

Evden çıktım kapıyı kapattım tama ayakkabılarımı giyerken yüzüğümü evde bıraktığımı farkettim kapıyı tekrar açıp aceleyle içeri girip yüzüğümü alıp hemen çıktım evden.çok oyalandım diye acele ettim.sevdiceğim beni işe bıraktı ben tam büroya girmek için anahtarlarımı ararken bi baktım anahtarlar yok :KK14: Filmi geriye sarıp düşünmeye başladım ve işte o an geldi aklıma 2.ye eve girdiğimde telaştan kapının üstünde unuttum anahtarı :KK53: Hemen sevdiceği aradım daha yakınlardaymış gelip aldı beni eve götürdü anahtarımı aldım kapının üstünden ve sonunda bürodayım :119: Off nasıl terledim anlatamam.

Sevdiceğe de diyorum ki ''bak herşeyde bi hayır varmış sabah sabah bu sayede baya kalori harcadım'' :KK52:

günaydın canımm

sevgilin cevabına hiç şaşırmadım desem,bari öyle sömyleceğine senin yanınd aoldum deseydin kız:)

Hahahah bu hiç aklıma gelmedi benim napayım yaa ne azaman fazla hareket etsem aklıma kalori harcadığım geliyo mutlu oluyorum :KK9:

SEVDİCEK DEMİŞTİR BİZİMKİ TAKTI KAFAYI KİLOYLA DİYE:)çocuğa sevgi sözcükleri söyleseydinde mutlu olsaydı:)

günaydın çıtır hatunlar nasılsınız bakalım

Günaydın çıtır hatun !
Bizler iyiyiz, sen nasılsın bakalım ?
Gözüm ağrıyor demişsin sanki, hayırdır inşallah?

Günaydınnn kızlarrr :KK16:

Evden çıktım kapıyı kapattım tama ayakkabılarımı giyerken yüzüğümü evde bıraktığımı farkettim kapıyı tekrar açıp aceleyle içeri girip yüzüğümü alıp hemen çıktım evden.Çok oyalandım diye acele ettim.Sevdiceğim beni işe bıraktı ben tam büroya girmek için anahtarlarımı ararken bi baktım anahtarlar yok :KK14: Filmi geriye sarıp düşünmeye başladım ve işte o an geldi aklıma 2.ye eve girdiğimde telaştan kapının üstünde unuttum anahtarı :KK53: Hemen sevdiceği aradım daha yakınlardaymış gelip aldı beni eve götürdü anahtarımı aldım kapının üstünden ve sonunda bürodayım :119: Off nasıl terledim anlatamam.

Günaydın canım,
Ben de işyerinde "diyet müdürü" oldum :)))
Diyetle işi olan bana soruyor. Milletin kilosunu takip edip duruyorum elimde olmadan :)
Herkes dikkat etmeye başladı yemesine, sanki ben kızacam yerlerse :)))

Bizimki de önceleri kilo vermemi çok önemsemiyordu ama şimdi kilo verip de insanlardan olumlu tepkiler alınca ben, hoşuna gitmeye başladı. Eşin çok gençmiş vs. demelere başladılar, şimdi sıra onda :KK34:

SEVDİCEK DEMİŞTİR BİZİMKİ TAKTI KAFAYI KİLOYLA DİYE:)çocuğa sevgi sözcükleri söyleseydinde mutlu olsaydı:)

Ya sinir oluyorum o nasıl yemek yiyo anlatamam hele tatlı o kadar çok seviyo ki.Normal akşam yemeği yiyo mesela yemeği bitince evde tatlı yoksa mutlaka nutellalı ekmek yiyo ama çok normal kilosu zayıfta değil şişman da.Yav neresine yiyo o kadar şeyi :KK47:

Ya sinir oluyorum o nasıl yemek yiyo anlatamam hele tatlı o kadar çok seviyo ki.Normal akşam yemeği yiyo mesela yemeği bitince evde tatlı yoksa mutlaka nutellalı ekmek yiyo ama çok normal kilosu zayıfta değil şişman da.Yav neresine yiyo o kadar şeyi :KK47:

O zaman anlamaz tabi seni. Seninki yiyip yiyip de kilo almayan cinsten heralde !

Kızlar ben her sabah simite fena sardım! Kilo aldığım yok şimdilik ama yine de böyle rutin yemek istemiyorum. Alışkanlık yaptı.
Kepekli çekirdekli bişey var ona sardım özellikle olursa ondan alıyorum.

X