Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

niyetine girince bakarim canim :)
sen borcam almaya cikiyordun bi ara ceyiz icin :) ben de dusundum ki borcamina kadar almis kiz :)

bunalima girince de alinabilir haklisin :) alisveris insani bunalimdan cikariyor zaten :))

kuzum hic bahsetmiyorsun? Son durumlar nedir? Hadi soyle kizmicaz bak :KK1:

canım hiçbir şey almadım en son nevresim takımı aldıydım:)

ama almam lazım artık
aynen öyle bu aralar sıkışığım canım ya..alamıyırum bir şey ama çok heve sediyorum

kızmayın ama dün buluştuk ve barıştık çok güzl bir gün geçirdik kahkahalar attık hiç bitmesin bugün dedm ya ,zaman dursun onun yanında iken dedim ,gözlerimin iiçne bakarak ne olur afet beni yalvarıyrum sana dedi yok felan dedim ama dayanamamdım ..

Kızlarr çok güzel gidiyor evlenme teklifi etti :KK1:
Dedim böyle kuru kuru olmaz kabul etmem dedim ,unutamayacağın teklif edeceim sana dedi.:KK9:

Bu aralar ablam annem ben bir çeyiz hazırlmatelaşesinde görüyromş,ikisininde rüyası çıkar yani..

Hiç bişey almamam lazım başlamalıım bir kırık iğnem yok..

Kızmayın bana:)

Gunaydin canlarim!!

Oh be 2 soluk gelmis cok sukur forumumuza:)

Esencim film baya etkileyiciydi ondan oyle demistim.. Filmin ozeti iranli bi kadini taslayarak .. anladin sen:KK43:
Film biter bitmez yazmistim da o yuzfen oyleydim:KK43:

December canım ben biliyordum zaten barisacaginizi :KK1: madem mutlusun dicek bisey yok.. Kizmicam demistim zaten:) insallah bi daha uzmez kuzum seni..

Kizlar dun yakin bi erkek arkadasim bana kilo almissin dedi:KK43:(( aldim gercekten de ama o oyle deyince daha cok moralim bozuldu:KK43:(((

gunaydin canlarim!!

esencim film baya etkileyiciydi ondan oyle demistim.. Filmin ozeti iranli bi kadini taslayarak .. Anladin sen:KK43:
film biter bitmez yazmistim da o yuzfen oyleydim:KK43:

december canım ben biliyordum zaten barisacaginizi :KK1: Madem mutlusun dicek bisey yok.. Kizmicam demistim zaten:) insallah bi daha uzmez kuzum seni..

Kizlar dun yakin bi erkek arkadasim bana kilo almissin dedi:KK43:(( aldim gercekten de ama o oyle deyince daha cok moralim bozuldu:KK43:(((

:)işallah canım inşallah..adamın yanında cidden mutluyum ya dün bunu anladım..

Kaç kilo fazlan var canım başalayalım kışda geliyor artık ...yavaştan başlasak diyorum...

Gunaydin canlarim!!

Esencim film baya etkileyiciydi ondan oyle demistim.. Filmin ozeti iranli bi kadini taslayarak .. anladin sen:KK43:
Film biter bitmez yazmistim da o yuzfen oyleydim:KK43:

December canım ben biliyordum zaten barisacaginizi :KK1: madem mutlusun dicek bisey yok.. Kizmicam demistim zaten:) insallah bi daha uzmez kuzum seni..

Tamam canım anladım zaten ama filmi merak etmiştim gerçekten...

Ya nasıl da dikkat ediyorlar erkekler kilo almaya vermeye... Ya o kadar da değildir bence giydiğin şeylerden de farkeder...

Nasılsın canım keyifler nasıl ?

canım hiçbir şey almadım en son nevresim takımı aldıydım:)

ama almam lazım artık
aynen öyle bu aralar sıkışığım canım ya..alamıyırum bir şey ama çok heve sediyorum

kızmayın ama dün buluştuk ve barıştık çok güzl bir gün geçirdik kahkahalar attık hiç bitmesin bugün dedm ya ,zaman dursun onun yanında iken dedim ,gözlerimin iiçne bakarak ne olur afet beni yalvarıyrum sana dedi yok felan dedim ama dayanamamdım ..

Kızlarr çok güzel gidiyor evlenme teklifi etti :KK1:
Dedim böyle kuru kuru olmaz kabul etmem dedim ,unutamayacağın teklif edeceim sana dedi.:KK9:

Bu aralar ablam annem ben bir çeyiz hazırlmatelaşesinde görüyromş,ikisininde rüyası çıkar yani..

Hiç bişey almamam lazım başlamalıım bir kırık iğnem yok..

Kızmayın bana:)

Bu ne hız ? Şimdi barışır barışmaz evlenme teklifi nerden çıktı ?
Bu adam kendi duygularından emin bile olmadan niye böyle yapıyor ?
Bak kızmadım ama yine de içimdeki şüpheleri söylemeden edemiycem decembercım kusura bakma...
Tamam yanında mutlu olmak da güzel birşey ama acele etme..

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ,
Yaa o kadar yoğunum ki ne iş yerinden nede evden artık girip aranıza katılamıyorum.

Nasılsınız inşallah herşey yolundadır.

Ben bugün sigarayı bırakma kararı verdim ama henüz bu karardan kimsenin haberi yok hani başaramazsam diye söylemedim birde baskı hissedeceğim o zaman ters tepecek çünkü baskılara hiç gelemem inadına yaparım :KK1: En son dün akşam 23:30 da içtim bakalım başarabilecekmiyim zayıflama konusunda olduğu gibi bu konudada desteklerinizi esirgemeyeceğinizi bildiğim için size yazıyorum.

Hepinizi öptüm :KK9:

Bu ne hız ? Şimdi barışır barışmaz evlenme teklifi nerden çıktı ?
Bu adam kendi duygularından emin bile olmadan niye böyle yapıyor ?
Bak kızmadım ama yine de içimdeki şüpheleri söylemeden edemiycem decembercım kusura bakma...
Tamam yanında mutlu olmak da güzel birşey ama acele etme..

Sorun değil canım
Yok canım öyle bir niyetim yok zaten en az 1,5 sene konuşmalıyız iyice tanımalıyız bunu onada söyledim zaten oda bunun farkında zaten.
3 ay konuşup da hemen evliliğe adım atamam ,kendimi riske atamam yani

Sorun değil canım
Yok canım öyle bir niyetim yok zaten en az 1,5 sene konuşmalıyız iyice tanımalıyız bunu onada söyledim zaten oda bunun farkında zaten.
3 ay konuşup da hemen evliliğe adım atamam ,kendimi riske atamam yani

1,5 sene de çok değil mi ?
:)
Neyse hayırlısı olsun canım. Hele birkaç ay geçsin bakalım...
O da zaten senin direk evlenme teklifini kabul etmeyeceğini bilerek yapmıştır.
Keşke evet kabul ediyorum, beklediğim buydu deyip kabul etme numarası yapsaydın. Tepkisi ne olurdu acaba ? :KK1:
Öyle zarflar at arada ya karşı tarafı daha iyi tanımak için...

1,5 sene de çok değil mi ?
:)
Neyse hayırlısı olsun canım. Hele birkaç ay geçsin bakalım...
O da zaten senin direk evlenme teklifini kabul etmeyeceğini bilerek yapmıştır.
Keşke evet kabul ediyorum, beklediğim buydu deyip kabul etme numarası yapsaydın. Tepkisi ne olurdu acaba ? :KK1:
Öyle zarflar at arada ya karşı tarafı daha iyi tanımak için...

yok bence iyi canım ,ama gerçi şöyle bir şey de var ne kadar uzunda tutsan flört dönemini ,aileler iişin çine karışınca işanlılık döneminde biraz anlyorsun ve aynı evi paylaşınca daha iyi tanıyorsun.

arada takılıyor bana canım tabii neden olmasın felan diyorum sıpanın hoşuna gitmiyor değil:)

zaten bizim 2 sorunumuz şimdidien belli canım aileler tanışınca eğerki olursa rabbim hayırlısını nasip ederse

dün öyle güzel dua ettiki rabbim bizi bize nasip eylesin aşkım dedi,böyle dua etmesi çok hoşuma gitti

benim o şekilde söylemem sebebim hani kuru kuru evlenme teklifide etmesin güzel özel bir şey beklediğimi bilsin diye söylüyorum valla.

Son düzenleme:
Psikolojik sanırım sabah bir tost yediğim halde şu anda açlıktan ölmek üzereyim :KK50: İnşallah sigarayı bırakayım derken verdiğim kiloları geri almam:KK53:

Psikolojik sanırım sabah bir tost yediğim halde şu anda açlıktan ölmek üzereyim :KK50: İnşallah sigarayı bırakayım derken verdiğim kiloları geri almam:KK53:

sigarayı bırkatığın an iştahın açılyor canım bol bol spor yap meye ye

yok bence iyi canım ,ama gerçi şöyle bir şey de var ne kadar uzunda tutsan flört dönemini ,aileler iişin çine karışınca işanlılık döneminde biraz anlyorsun ve aynı evi paylaşınca daha iyi tanıyorsun.

arada takılıyor bana canım tabii neden olmasın felan diyorum sıpanın hoşuna gitmiyor değil:)

zaten bizim 2 sorunumuz şimdidien belli canım aileler tanışınca eğerki olursa rabbim hayırlısını nasip ederse

dün öyle güzel dua ettiki rabbim bizi bize nasip eylesin aşkım dedi,böyle dua etmesi çok hoşuma gitti

benim o şekilde söylemem sebebim hani kuru kuru evlenme teklifide etmesin güzel özel bir şey beklediğimi bilsin diye söylüyorum valla.

Hakkında hayırlısı olsun canım...
Arada takılmayacaksın, gerçekten kabul eder gibi yapacaktın ama artık inanmaz :)
İnşallah herşey gönlünce olur ama dikkat et :)
Herşey başlarda güzel olur, güzel görünür vs...

Günaydın kızlar ,
Yaa o kadar yoğunum ki ne iş yerinden nede evden artık girip aranıza katılamıyorum.

Nasılsınız inşallah herşey yolundadır.

Ben bugün sigarayı bırakma kararı verdim ama henüz bu karardan kimsenin haberi yok hani başaramazsam diye söylemedim birde baskı hissedeceğim o zaman ters tepecek çünkü baskılara hiç gelemem inadına yaparım :KK1: En son dün akşam 23:30 da içtim bakalım başarabilecekmiyim zayıflama konusunda olduğu gibi bu konudada desteklerinizi esirgemeyeceğinizi bildiğim için size yazıyorum.

Hepinizi öptüm :KK9:

Sana da yazamadım canım.
Sigarayı bırakmana sevindim. Sakın kilo alıyorum , geri başlayayım deme. Elimden geldiğince destekçinim !

sigarayı bırkatığın an iştahın açılyor canım bol bol spor yap meye ye

Evet şimdi sigaradan tiskinmek ve kendimi motive etmek için bu konuda yazılanları okumaya başladım.Belli bir süre sonra tat alma duyusu gelişiyormuş yani ölen hücreler yenileniyormuş o nedenle yediklerinden daha fazla tat alıp iştah artışı oluyormuş ama benimki çabuk başladı yiyesim varmış:KK52:

Hakkında hayırlısı olsun canım...
Arada takılmayacaksın, gerçekten kabul eder gibi yapacaktın ama artık inanmaz :)
İnşallah herşey gönlünce olur ama dikkat et :)
Herşey başlarda güzel olur, güzel görünür vs...

Sana da yazamadım canım.
Sigarayı bırakmana sevindim. Sakın kilo alıyorum , geri başlayayım deme. Elimden geldiğince destekçinim !

inşallah amin canım
her zman öyledir tanıma arefesi felan derken zaman geçtikçe huyunu suyunu öğreniyorsn:)

bayram için alışerişe çıkacağız bayramda bizim tarafa geçeriz dedi iyi peki dedim .birde benim oturduğıum semti gör bakalım diyor:KK9:

Evet şimdi sigaradan tiskinmek ve kendimi motive etmek için bu konuda yazılanları okumaya başladım.Belli bir süre sonra tat alma duyusu gelişiyormuş yani ölen hücreler yenileniyormuş o nedenle yediklerinden daha fazla tat alıp iştah artışı oluyormuş ama benimki çabuk başladı yiyesim varmış:KK52:

iyi gidiyorsun o zaman canım:)
olsun canım sen bırak sigarayıda bir dönem yersin ama sonra azaltırsın merak etme .ama tyesen bile spor yapmamazlıktan vazgeçme

inşallah amin canım
her zman öyledir tanıma arefesi felan derken zaman geçtikçe huyunu suyunu öğreniyorsn:)

bayram için alışerişe çıkacağız bayramda bizim tarafa geçeriz dedi iyi peki dedim .birde benim oturduğıum semti gör bakalım diyor:KK9:

Nerdeymiş semti ?
Semtini görüp napacaksın ? :)

Evet önce herşey güzel başlar, sonradan farklılaşır..
Ama tabiki sorun çıkacak anlamında değil bu...

Nerdeymiş semti ?
Semtini görüp napacaksın ? :)

Evet önce herşey güzel başlar, sonradan farklılaşır..
Ama tabiki sorun çıkacak anlamında değil bu...

ümraniye canım ..
ne bilim hadi kırmıyım diye ses etmedim tamam dedim..:)
ben herşeyi olmsuz düşündüğüm için bunda da direk olumsuzluklar üzerine yorumladım..:)

Selam güzeller:)
Nihayet hayata dönmüş başlık:)
Haftanız güzel geçer inşallah.

Günaydın kızlar,
Artık buraya kimse girmez olmuş ya. Haftasonu akrabalardaydık biz,orda kaldık o yüzden giremedim. Dün de oğlanla oynadık vs...
Bir selam vereyim dedim kimsecikler yazmamış , excity ve kardelen olmasa...

Herkes nasıl ?

ya biz de olmasak:)))
gülin hanım da bizi terketti zaten:KK43:((

X