Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

benim güvenim kazanmak için herşeyi yapacağını sölüyor.,

haklısın sadece 3 haftalık tanıdığım biri,sizde burda gördünüz senle o kadar mesajlaşıyordum yanında o kadar mutlu ve huzurluydumki ..

bilmiyorum gerçkten.yapmıcağına yeminler ediyor ,söz veriyor hani eğerki böyle bişeyi tekrar ederse affetmiceğimide biliyor çok pişmanım diyor.

hani eğerki şu an ki durum da güvenimi kazanamazsa konuşmam ,olmuyor der siler atarım ..

ama bu kadar yalvarışına bir şans vereyim diyorum ,şu an bu şekşlde konuşarak hata da yapıyor olabilirm ama en azından şans verdim ama sen kullanmadın der ,ben rahat olurum .

öbür türlü verseydim acaba ne olurdu soru işareti olsun istemiyorum kafamda..

ben şu anda bierse biter diyerek ,yaparsada yapar diyerek bunları göze alarak ,oba göre davranarak devam edeceğim canım..

biliyorum benim üzülmemem için yapıyorsunuz bunu allah razı olsun ama işte bn bu şekilde de yapmazsam acaba verseydim ne olurdu diye kendi kendime sorular sormak zorunda kalmam.

hani denedim ama olmadı .derim.. anlatabildin mi canım

ben hiç bu kadar mutlu ve huzurlu olmamıştım canım..

decemberim canım hiç bu kadarmutlu huzurlu olmadım diyorsun da acaba barıştıktan sonra gerçekten mutlu ve huzurlu olacak mısın bunu düşün tabii yine sen bilirsin ama can çıkmayınca huy çıkmaz bundan öncekinde de ikinci şans vermiştin sonuç ortada biraz haddimi aşmış olabilirim ama üzülmeni istemem

öğle yemeğim yayla çorbası keşkül beykoz kebabı diye bir yemek vardı canım istemedi
az öncede pul biberli yoğurtla 1,5 dilim ewkmek yedim birde 2-3 tane siyah erik

benim güvenim kazanmak için herşeyi yapacağını sölüyor.,

haklısın sadece 3 haftalık tanıdığım biri,sizde burda gördünüz senle o kadar mesajlaşıyordum yanında o kadar mutlu ve huzurluydumki ..

bilmiyorum gerçkten.yapmıcağına yeminler ediyor ,söz veriyor hani eğerki böyle bişeyi tekrar ederse affetmiceğimide biliyor çok pişmanım diyor.

hani eğerki şu an ki durum da güvenimi kazanamazsa konuşmam ,olmuyor der siler atarım ..

ama bu kadar yalvarışına bir şans vereyim diyorum ,şu an bu şekşlde konuşarak hata da yapıyor olabilirm ama en azından şans verdim ama sen kullanmadın der ,ben rahat olurum .

öbür türlü verseydim acaba ne olurdu soru işareti olsun istemiyorum kafamda..

ben şu anda bierse biter diyerek ,yaparsada yapar diyerek bunları göze alarak ,oba göre davranarak devam edeceğim canım..

biliyorum benim üzülmemem için yapıyorsunuz bunu allah razı olsun ama işte bn bu şekilde de yapmazsam acaba verseydim ne olurdu diye kendi kendime sorular sormak zorunda kalmam.

hani denedim ama olmadı .derim.. anlatabildin mi canım

ben hiç bu kadar mutlu ve huzurlu olmamıştım canım..

canım bu sadece aldatma meselesi de değil.. hadi ilerde aldatmadı başka kimseyle konuşmadı diyelim.. ama bu sefer de başka konularda aldatcak seni.. kandıracak.. senden birşeyler saklayacak.. arkandan iş çevirecek..

ve eğer affedersen, böyle birşeyi bir kez kabullenmiş olacaksın! ve bunun geri dönüşü yok! kendine olan saygın açısından diyorum..
bide canım sen cok pinpiriklisin meraklısın herşeyi soruyorsun ediyorsun.. en baştan nasıl anlamadın başkasıyla konuştuğunu??? ve bundan sonraki hayatında madem böyle birşeyi kabullenebilecek potansiyelin var didiklemeyeceksin karşındaki kişiyi..

ağır konuştuysam affet canım ama şu an bazı şeylerin farkında değilsin (aşıksın belki ondan)
dışardan nasıl göründüğünü görmeni istedim sadece..

herşeyin farkındayım ama yine de şans vermek istiyorum diyorsan senin bileceğin iş tabi o zaman diyecek birşey yok.. sadece saygı duyarım..

affetmek en büyük erdemdir ama böyle birşeyi affetmen kendine saygısızlık..

Kizlar nerelerdesiniz??? En son ben yazmisim kimse yazmamis.. :KK43:((

December canım seni kardesim yerine koyup oyle yazdim o yuzden umarim uzmemisimdir seni .. Sen bizim icin cok degerlisin uzulmene dayanamam ..

Kizlar kuzey guneye mi bakiyorsunuz yoksa??? Ben bakamiyorum:KK43:( sevgilim ve arkdasi misafirim.. Azerbeycan kanalindan gs macina bakiyoruz.. Bakak gorek.. Ayy cok komik konusuyorlar:)

Kizlar nerelerdesiniz??? En son ben yazmisim kimse yazmamis.. :KK43:((

December canım seni kardesim yerine koyup oyle yazdim o yuzden umarim uzmemisimdir seni .. Sen bizim icin cok degerlisin uzulmene dayanamam ..

Kizlar kuzey guneye mi bakiyorsunuz yoksa??? Ben bakamiyorum:KK43:( sevgilim ve arkdasi misafirim.. Azerbeycan kanalindan gs macina bakiyoruz.. Bakak gorek.. Ayy cok komik konusuyorlar:)

Ben geldimmm :KK3:

Ben bu akşam kendime bakım gecesi yaptımmm hiç bişicik izlemiorummm birazdan ojelerimi de sürücem :KK12:

Azerice maç izlemiştim bende bi kere çok komik oluyo yaa ''Hakan Şükür topu tepti tepti teptiii'' :KK60::KK60:

Ben geldimmm

Ben bu akşam kendime bakım gecesi yaptımmm hiç bişicik izlemiorummm birazdan ojelerimi de sürücem

Hosgeldin kuzum:KK66:

Oh iyi yapmissin:) bende alisverise ciktim bu aksam 10-15 parca kiyafet aldim:)) kupe falan aldim:)) birazcik fazla para harcadim ama degdi:) moralim tavan yapti:))

Yorgunum tatlim bende hicbisey yapamadim bu aksam sevdicegimlen mac bakmanin disinda. Simdi de yaptigim alisveris yetmemis gibi alisveris sitelerine bakiyorum hala.. sabah erken kalkip dusa gircem oje surcem utu yapcam.. aslinda isim cok:KK43:

Iyi geceler kuzucummm..

Günaydııın,
Kızlar nasılsınız ?
Biraz işlerim yoğun yazamıyorum kusuruma bakmayın...
Hepinizi öptüm

Gunaydin esencim:) biliyoruz yogun oldugunu tatlim ama sen yine de yazmaya calis:) merak ediyoruz.. Son durumlar nedir canim?? Biraz daha duruldu mu ortam??

günaydın herkese
esenciğim excitycime katılıyorum seni merrak ediyoruz hala evdemi senin ex eş ..oğluşun napıyor
decemberim ne yaptın merak ettim seni
excity film izledin mi ben de açlık oyunlarını okuyorum filmini de izlemeyi düşünüyorum fırsat bulunca
gülinim nası gidiyor çeyiz işleri alacağınşeyleri takım dan ziyade tek olarak al gereksiz parçaları almamış olursun

normal sağlıklı kahvaltımı yaptım yeşilçayda içtim birtek spor yaspamıyorum gerçi evde çok koşturuyorum.

Selam kızlarrrrrrrrrrrrrrr

birileri alışverişe mi çıkmışşşşş:KK52::KK52::KK52:

Nasılsınız kızlar ,umarım iyisinizdr..

Girmiyim diyorum ama dayanamıyorum ya:KK9::KK9:

selam canim...
Evet o benim:))))) alisverisi accuk abarttim dun:)

güle güle giy canım:)neler aldın:)

bend ebiraz zaman geçsin de bot felan alıyım diyorum ama defactodada güzel şeyler gelmiş.dayanamayabilirim kırmızı panntalon alabilirim:)

güle güle giy canım:)neler aldın:)

bend ebiraz zaman geçsin de bot felan alıyım diyorum ama defactodada güzel şeyler gelmiş.dayanamayabilirim kırmızı panntalon alabilirim:)

Sagol tatlim:) Canim 1 tane saat aldim 2 tane kupe aldim 1 tane pantalon aldim 1 ayakkabi aldim gerisi de sirf tisort bluz:) 7-8 parca da onlar var:) indirim de vardi.. Benim de begenesim vardi ama:) her denedigimi aldim:) normalde cooook zor begenirim. Dener dener alamam..

Benim de pembe pantalon alasim var ama.. Cesaret edemiyorum:)) Bu arada canım az once de morhipodan babet aldim:) bide dekoratif duvar saati aldim:) bide tuzluk takimi aldim:)

Canim alisverisin tam zamani :) cik bence:) benim botum cok.. Yine de 1 tane almam lazim topuklu bi bot:) artik bidahakine:)

günaydın herkese
esenciğim excitycime katılıyorum seni merrak ediyoruz hala evdemi senin ex eş ..oğluşun napıyor
decemberim ne yaptın merak ettim seni
excity film izledin mi ben de açlık oyunlarını okuyorum filmini de izlemeyi düşünüyorum fırsat bulunca
gülinim nası gidiyor çeyiz işleri alacağınşeyleri takım dan ziyade tek olarak al gereksiz parçaları almamış olursun

normal sağlıklı kahvaltımı yaptım yeşilçayda içtim birtek spor yaspamıyorum gerçi evde çok koşturuyorum.

Kardelencim aclik oyunlarini yakinda seyretmistim baya guzeldi. Yalniz kitabini okuduktan sonra filmler biraz sonuk kaliyor yaninda. Ama guzel de oluyor:))

Kizlar saka maka ben evlenmeye kalksam benim hic ceyizim yok:KK9::KK9::KK9:
Gulinle december ceyizlerini duzdu masallah:)

Sen ne yapiyorsun tatlim?? ben iki aksamdir film seyretmiyorum.. Dun galatasaray macini bu aksam da fener macini seyrettik askimlan:)

Günaydınn...

Sizleri çok özledim ama nedendir bilmiyorum bu topiğe yazmak gelmiyo içimden çok soğudum o yüzden uğramıyorum ama arada yine uğrar bi bakarım nasılsınız diye öpüorum sizleri :KK54:

X