Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

günaydın nasılsınız iyimisiniz sabah sabah jillen yaptım çok zor ayakta yapılanlar zor değil de yatarak nmekik ve şnava benzer hareketler var onlar zor bir de dumbelım yoktu şişeyle idareetmeye çalıştım.ama birkaç sefer yapsam alışırım güzel ter attırıyor
hepin ize mutlu hafta sonları diliyorum

Günaydııın hatunlaaar
sonunda evim boyanıyo

avokado 4 ü seçtim ton olarak
nil yeşili yoktu kardelencim ya
ben de en yakın bunu seçtim

az sevende sürünsün:))

Günaydınn herkeseee

Öncelikle size decemberin slmlarını getirdim kızlar.Dün msjlaştık tel.den.Şuan tatilde hatta benim memleketim Gelibolu'da O yüzden internete giremiyo hepinizi çok özlediğini de iletti özellikle esencim seni çok merak etmiş.December'dan hepinize sevgiler

Küboşumm tarih sorma kuzum bana ağlarım şimdik hee Belli değil kuzum okul+askerlik var

As canım
sen de selamlarımızı ilet
tatil yapsın güzelce
kafasını boşaltsın
gezsin tozsun
üzülmek yasak ona

tamam tamam ağlama
sormadım farzet:26:

As canım
sen de selamlarımızı ilet
tatil yapsın güzelce
kafasını boşaltsın
gezsin tozsun
üzülmek yasak ona

tamam tamam ağlama
sormadım farzet:26:

A.s selam canım iletirim ben de slmlarınızı
Mutlu şuan da keyif yapıyo decemberim

Ağlamiyceğiimmmm bugün öğlenden sonra ve yarın aşkımla olup aşklaniceğiimmmm o yüzden moral bozmak yok

Günaydııın hatunlaaar
sonunda evim boyanıyo

avokado 4 ü seçtim ton olarak
nil yeşili yoktu kardelencim ya
ben de en yakın bunu seçtim
güzele benziyor çok anlaşılmıyor ama benim evin rengine de benziyor güle güle kullan eşin rengi sana mı bıraktı

sabret güzelim evlendikten sonra daha zor olur asker yolu beklemek sabredin ben inanıyorum çok mutlu olacaksınız

Aminn ablacımm hayırlı zamanda olması en güzeli tabi ki inşallah çok mutlu oluruz

ooooh gezin
biz de geziyoz

Hee gördüm kocişinle gezdiğin fotolarını

evet kardelencim
ben seçtim
o da beğendi

yaa,biz birbirimizi çekiyoz ama
bizi çeken yok
makinam eos 600d

odaklanması falan lazım
herkese de veremiyon ki çek diye
tam netleyemiyolar

şimdilik tek takılıyoz bakalım

kızlar kahvaltıya buyurun .... domates salatalık kırmızı biber maydonoz reçel peynir labne yumurta tam buğday ekmeği çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…