Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Epey kaynatmışsınız herkese cvp yazamıyorum

yanımda duracak ona bı oda yaptım yatagı oyuncakları herseyı varrr zaten elemanlarda olucak ben gene kızımla ılgılenecegım rahattca canım sen ne yaptın oglan nasıl oldu cnm..

Çok iyi olmuş ya. en güzelini yapmışsın...
Benim oğlanın gribi hala devam ediyor. ilaçlar da devam ediyor..

Mutlu olmadan nasıl yaşıyorsunuz canım?
Mutlu anne= mutlu çocuk ...
Mutsuz anne = mutsuz çocuk...

Son düzenleme:

niye sinir oldun ki

benim eşim de nöbetçi olur laflayalım ben de su içiyorum yanımdaki şişe biterse 3 litre içmiş olcam

kız fazla zorlama
2 saatte bir iç
böbrekler kaldıramıyomuş birden yüklenince

senin eşin ne iş yapıyodu şekerim

ya telefonda bile konuşmuyoruz. Artık bitti herşey.
Bu ne cesaret yani ? 2 gün sonra zaten orda olacağız.
Ama ailesinin yanındayken bayramda 3-4 gün aramadı çocuğu... Şimdi boş heralde boşluk dolduracak..

hıı anladım
ya sizinki tatilde birden bire mi bitti esencim
bi geldim ki boşanıyoruz yazmışsın şaşırmıştım

canım beni yalnış anlamazsan birşey söyleyeceğim hayata sadece siyah ve beyaz olarak bakmamalısın bence griler de var yani seninle kıyaslamıyorum asla ama hiçbirimiz tam anlamıyla mutlu anne değiliz... eğer sevgi varsa toler edilebiliyor bazı şeyler ve çocuklara yansımasını engelliyor diue düşünüyorum canım asla o niyetle değil ama üzdüysem hakkını helal et

niye sinir oldun ki

kız fazla zorlama
2 saatte bir iç
böbrekler kaldıramıyomuş birden yüklenince

senin eşin ne iş yapıyodu şekerim

yok canım zorlamıyorum 2 litreye yakının gündüz ve akşam içtim
eşim polis

Yok şuanda üzülmüyorum canım. Psikolojimi dışardan gelebilecek her türlü yoruma hazırlamaya çalışıyorum zaten.
"Sevgi varsa" cümlesi çok önemli birşey..
İşte o yoksa gerçekten mutsuz bir anne oluyorsun.

esencim peki sen bunu önceden anlamamışmıydın
eşinin aileci olduğunu

Canım aslında en baştan hissetmiştim. Ama bu boyutlara gelebileceğini düşünmüyor insan.
Bir de zaten kadına bakış açısı bize ters..
Ama başta hiç öyle değildi. Tam tersi eşine merhametli, yardım eden vs. değer verecek tipte göründü. Hala da öyle görünüyor dışardan...
Ama yakın akrabalarım hissediyormuş zaten. Ben de biraz çocuk için , biraz da düzelir mi acaba diye devam ettim ama yok yani iyice arttı..

hmm
anladım canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…