Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

İdare eder canım...
İyi yapmışsın. Ben de öyle yapayım dedim...
Öyle mi hadi tatil de bitti...
Ben 1 hafta daha burdayım...
Bende bi hafta daha izin istedim vermediler:KK43:Ama tatilim cok guzel gecti geze geze tatil yorucu ama cok guzeldi. Bi tek marmariste gece klubune giremedik o kaldi aklimda. Arenaya gircektik. Yorgunluktan oluyorduk gozumuz yemedi:KK43: ama en kisa zamanda tekrar gitcem..

Tatilin tadini cikar canim.. İdare eder falan olmaz!

Bende bi hafta daha izin istedim vermediler:KK43:Ama tatilim cok guzel gecti geze geze tatil yorucu ama cok guzeldi. Bi tek marmariste gece klubune giremedik o kaldi aklimda. Arenaya gircektik. Yorgunluktan oluyorduk gozumuz yemedi:KK43: ama en kisa zamanda tekrar gitcem..

Tatilin tadini cikar canim.. İdare eder falan olmaz!

İyi ya zaten önemli olan tatilin uzunluğu değil içeriği.. Eğlenmişsen dinlenmiş hissediyorsan mesele o...

Tatilim kendimce güzel geçiyor. Oğluşumla denize giriyoruz, akraba/arkadaş ziyaretleri oluyor. Sakin ama güzel...
Beni 1 hafta sonrası olacaklar geriyor biraz. Şuanda kafam rahatladı aslında... Meğer ne kadar gerginmişim daha öncesinde.

Son düzenleme:
Bazi soru isaretleri var aklimda cnm. Biraz kendimi toplayip akil alacagim sizden.. Bazi konularda kafam karisik biraz..

Tatilim kendimce güzel geçiyor. Oğluşumla denize giriyoruz, akraba/arkadaş ziyaretleri oluyor. Sakin ama güzel...
Beni 1 hafta sonrası olacaklar geriyor biraz. Şuanda kafam rahatladı aslında... Meğer ne kadar gerginmişim daha öncesinde.
Canim bosver dusunme hic bi hafta sonrasini. Bak benimde aklimda soru isaretleri var az once yazdgim uzere ama simdi tatilimi bozmayim diye dusunmeyi bile erteliyorum:)
Sende oyle yap canim.. Oldugu kadar tabi..

Canim bosver dusunme hic bi hafta sonrasini. Bak benimde aklimda soru isaretleri var az once yazdgim uzere ama simdi tatilimi bozmayim diye dusunmeyi bile erteliyorum:)
Sende oyle yap canim.. Oldugu kadar tabi..

İşte şimdiden 1 hafta sonrasında yapacaklarımı düşünüp, araştırıp ona göre hareket etmem lazım.

Genel hayat tecrubesi diyelim canım..
İliskim hakkinda.. Radikal kararlar alabilirim.. Neyse sekercim ben uyuyakalirsam iyi geceler..

Hımm hayırlısı olsun hakkında canım...
İnşallah iyi yöndedir..
Neyse sonra anlatırsın inşallah. Elimizden geldiğince yardıma hazırım...
Tamam canım ben de aniden çıkmak zorunda kalırsam iyi geceler sana da...

Kimse kalmamışş :KK14:

Esencimm hayırlısıyla tatilini yap,gelecek haftayı düşünme canım.Yeteri kadar yıpranıcaksın zaten şimdiden üzme kendini.Merak etme sen çok iyi ve bilinçli bi annesin oğluna tek başına da yetebilirsin..

Excitycim senin yazdığını okuyunca çok şaşırdım açıkçası ilişkinle ilgili kararlar alman konusunda,umarım hayırlı kararlardır merakla bekliyoruz anlatmanı canım..

Topiğin kapanışını ben yapıyım bu gece :21:

iyi geceler KK'nın güzel hatunlarına :KK16:

Yine geldim bu saatte ama yine kimsecikler yok...

Maxicim aklıma gelmişken kum bejini düşünmez misin?

Kum beji de güzel de, ben mavi ve yeşil tonları arasında kararsız kaldım..
Krem, şampanya, kum beji tonları çok bilindik tonlar..

Siirtteki ev buz mavisinin bir üst tonuydu, burda da yeşil deniyim bari.
Nil yeşili, çağla yeşili arasında kaldım.

Herkes radikal kararlar verme aşamasında, ben de redikal bir karar verip, birden parlamamayı istiyorum ama hadi bakalım :26:
Şu huyumdan vazgeçmem lazım, eşim çok şikayetçi.
Aslında ben de şikayetçiyim bu huyumdan.
Daha sakin olmam lazım.

Hemen heycanlanıp, panik yapıyorum:18:

Kimse kalmamışş :KK14:

Esencimm hayırlısıyla tatilini yap,gelecek haftayı düşünme canım.Yeteri kadar yıpranıcaksın zaten şimdiden üzme kendini.Merak etme sen çok iyi ve bilinçli bi annesin oğluna tek başına da yetebilirsin..

Excitycim senin yazdığını okuyunca çok şaşırdım açıkçası ilişkinle ilgili kararlar alman konusunda,umarım hayırlı kararlardır merakla bekliyoruz anlatmanı canım..

Topiğin kapanışını ben yapıyım bu gece :21:

iyi geceler KK'nın güzel hatunlarına :KK16:

Canım üzülmekten çok plan yapıyorum. Hukuki vs. ne yapacaklarımı , bundan sonrası ne olacak vs...
Bir yanan da tatil yapıyorum...

Ben de şaşırdım excity'iye. Hayırlısı bakalım merakla bekliyoruz...

Gülinciğim senin durumlar ne alemde ? Keyifler nasıl ?

Kum beji de güzel de, ben mavi ve yeşil tonları arasında kararsız kaldım..
Krem, şampanya, kum beji tonları çok bilindik tonlar..

Siirtteki ev buz mavisinin bir üst tonuydu, burda da yeşil deniyim bari.
Nil yeşili, çağla yeşili arasında kaldım.

Herkes radikal kararlar verme aşamasında, ben de redikal bir karar verip, birden parlamamayı istiyorum ama hadi bakalım :26:
Şu huyumdan vazgeçmem lazım, eşim çok şikayetçi.
Aslında ben de şikayetçiyim bu huyumdan.
Daha sakin olmam lazım.

Hemen heycanlanıp, panik yapıyorum:18:

Kum beji değil de ben daha sıcak bir ton ile boyatmıştım evimi tabi mobilyalarla da uyumlu olması gerek. Çok hoş durmuştu...
Yeşilin çok güzel tonları oluyor nil yeşilini bilmiyorum ama ferah duruyor...

Canım bu huyunu eşin çok dert etmiyorsa çok da sorun yok...
Benim en ufak bir lafımı büyütüyordu eşim...
Genelde erkekler daha anlayışlı olabiliyor...
Eşin çok tepki gösteriyor mu sana ?

Kum beji değil de ben daha sıcak bir ton ile boyatmıştım evimi tabi mobilyalarla da uyumlu olması gerek. Çok hoş durmuştu...
Yeşilin çok güzel tonları oluyor nil yeşilini bilmiyorum ama ferah duruyor...

Canım bu huyunu eşin çok dert etmiyorsa çok da sorun yok...
Benim en ufak bir lafımı büyütüyordu eşim...
Genelde erkekler daha anlayışlı olabiliyor...
Eşin çok tepki gösteriyor mu sana ?

ben daha çok gösteriyorum ona karşı esencim.
genelde ses yükselten taraf ben olurum hep.

hemen çağırmaya başlıyorum :KK1:

sonradan farkediyorum, bu kadar yüksek sesliliğin lüzumu yok diye.
kendimi dizginlemeye çalışıyorum.

kendi mobilyalarım olsa, renk de hep belli olur ama burdaki eşyaların hepsi ayrı telden çalıyor :KK37:
bari ferah bir renk olsun diyorum.
yoksa, sıcak tonları ben de çok severim.insanın içini ısıtran renkler.

ben daha çok gösteriyorum ona karşı esencim.
genelde ses yükselten taraf ben olurum hep.

hemen çağırmaya başlıyorum :KK1:

sonradan farkediyorum, bu kadar yüksek sesliliğin lüzumu yok diye.
kendimi dizginlemeye çalışıyorum.

kendi mobilyalarım olsa, renk de hep belli olur ama burdaki eşyaların hepsi ayrı telden çalıyor :KK37:
bari ferah bir renk olsun diyorum.
yoksa, sıcak tonları ben de çok severim.insanın içini ısıtran renkler.

Eşin bunu içinde saklayıp büyütüp mesele yapmıyorsa sorun yok.
Genelde ben sesimi yükseltsem (ex) eşim 2 katı yükseltirdi sesini.. O yüzden de sorunlar çözülmez hiçbir zaman.
Eşinle konuştunuz mu bunu dert ediyor mu ?

Evet kendi mobilyalarınız değil dimi , o zaman kafana göre genel bir renk takıl canım. Ferah renkler de insanı olumlu yönde çok etkiliyor...

Eşin bunu içinde saklayıp büyütüp mesele yapmıyorsa sorun yok.
Genelde ben sesimi yükseltsem (ex) eşim 2 katı yükseltirdi sesini.. O yüzden de sorunlar çözülmez hiçbir zaman.
Eşinle konuştunuz mu bunu dert ediyor mu ?

Evet kendi mobilyalarınız değil dimi , o zaman kafana göre genel bir renk takıl canım. Ferah renkler de insanı olumlu yönde çok etkiliyor...

çok bağırıyosun der genelde.
muzdarip aslında.

daha sakin olmamı istiyor.

ben cırladığım zaman o sesini yükseltmez bana, cırlama hemen der :KK1:

çok bağırıyosun der genelde.
muzdarip aslında.

daha sakin olmamı istiyor.

ben cırladığım zaman o sesini yükseltmez bana, cırlama hemen der :KK1:

Ne güzel nazını çeken bir kocan var...
Bizimki yok suratını asıyosun yok bilmem kaşını kaldırıyorsun diye biriktiriyor içinde sonra söylüyor tartıştığımızda...
Benim gibi neşeli birinin de suratını astırabiliyorsa ne ala ona..

Ne güzel nazını çeken bir kocan var...
Bizimki yok suratını asıyosun yok bilmem kaşını kaldırıyorsun diye biriktiriyor içinde sonra söylüyor tartıştığımızda...
Benim gibi neşeli birinin de suratını astırabiliyorsa ne ala ona..

esencim..bişey dicem ama...seninki başka birini bulmuş olmasın?..

X