Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi geceler herkese..
esenciğim canım artık bundan son ra ileriye bakacaksın en kötü karar kararsızlıktan iyidir sonuçta kararını verdin ve uygulamaya başladın Allah hakkında hayırlısını göstersin dediğin gibi çocuklar sandığımızdan daha farkında herşeyi ama sana tavsiyem yine deçocuk psikoloğu ile görüşmen çünkü o kücük dünyalarında ne fırtınalar kopuyordur bilemeyiz ...
canım düğün belki seneye yada daha sonraya bilmiyorum zor olanı atlattık düğün bir çşekilde olur

iyi geceler herkese..
esenciğim canım artık bundan son ra ileriye bakacaksın en kötü karar kararsızlıktan iyidir sonuçta kararını verdin ve uygulamaya başladın Allah hakkında hayırlısını göstersin dediğin gibi çocuklar sandığımızdan daha farkında herşeyi ama sana tavsiyem yine deçocuk psikoloğu ile görüşmen çünkü o kücük dünyalarında ne fırtınalar kopuyordur bilemeyiz ...
canım düğün belki seneye yada daha sonraya bilmiyorum zor olanı atlattık düğün bir çşekilde olur

Evet öyle canım..
Gideceğim muhakkak pedagog'a inşallah.

Düğün bir şekilde olur veya öyle aile içinde birşey olsa bile yeter bence...

Kabul ettim canım faceden

Esencim sen nasılsın duyguların ne durumda rahatladın mı yoksa hala karmaşıkmısın?

Canım aslında büyük bir yük kalkmış gibi üzerimden. Ama bir yandan da bir süreç başlayacak benim için onun tedirginliği var.
Çocuk için durumlar nasıl olacak hep o türlü şeyler düşünüyorum.
Bir yandan da geçmişe yönelik kızgınlık var hala içimde...
Bu süreçte tatilde olmam çok iyi oldu...

aaa kızlar hoşgeldiniz yalnız olduğumu zannediyordum ben de uyumuyorum ara da çocuğu kontrol ediyorum pijamasız yatıyor de üzerini açmasın diye bakıyorum oturabildiğim kadar oturcam eee napıyosunuz

aaa kızlar hoşgeldiniz yalnız olduğumu zannediyordum ben de uyumuyorum ara da çocuğu kontrol ediyorum pijamasız yatıyor de üzerini açmasın diye bakıyorum oturabildiğim kadar oturcam eee napıyosunuz

Hoşbulduk canım. Sende hoşgeldin.
Ben de napim oğlandan fırsat buldum oturdum buraya , kafa dağıtmaya çalışıyorum canım. Ben de bir yandan oğlana bakıyorum. Siz olunca durdum ben de burda..

Son düzenleme:
Hoşbulduk canım. Sende hoşgeldin.
Ben de napim oğlandan fırsat buldum oturdum buraya , kafa dağıtmaya çalışıyorum canım. Ben de bir yandan oğlana bakıyorum. Siz olunca durdum ben de burda..

iyi yapıyosun canım ben de hep buraya takılmak istiyorum yüzünü görmediğin birisiyle dost olacağımı söyleseler inanmazdım ama oluyormuş sizler benim dostlarımızsınız bazen diyorum esen ne yaptı bgülin barıştımı decmber inşallah mutlu olur

iyi yapıyosun canım ben de hep buraya takılmak istiyorum yüzünü görmediğin birisiyle dost olacağımı söyleseler inanmazdım ama oluyormuş sizler benim dostlarımızsınız bazen diyorum esen ne yaptı bgülin barıştımı decmber inşallah mutlu olur

Evet öyle oluyor inan.
En yakınındaki insanlarla bile paylaşamadığım şeyleri burda sizlerle paylaşabiliyorum...
Keyifler nasıl canım ?

Canım aslında büyük bir yük kalkmış gibi üzerimden. Ama bir yandan da bir süreç başlayacak benim için onun tedirginliği var.
Çocuk için durumlar nasıl olacak hep o türlü şeyler düşünüyorum.
Bir yandan da geçmişe yönelik kızgınlık var hala içimde...
Bu süreçte tatilde olmam çok iyi oldu...

Bunları yaşaman çok normal bi düzene alışmışken başka bi düzen kurmaya çalışıcaksın Allah kolaylık versin canım

Canım benim çok sağol,biz burda nelerimizi paylaştık yanımda ki insana anlatamazken gelip burda anlattık bambaşka bi dostluk oluştu aramızda iyi ki de oluştu :KK48:

Bunları yaşaman çok normal bi düzene alışmışken başka bi düzen kurmaya çalışıcaksın Allah kolaylık versin canım

Canım benim çok sağol,biz burda nelerimizi paylaştık yanımda ki insana anlatamazken gelip burda anlattık bambaşka bi dostluk oluştu aramızda iyi ki de oluştu :KK48:

Allah razı olsun canım..

Evet buraya girmeden yapamıyoruz hepimiz değil mi ?
Burdaki muhabbetimiz başka birşey !

Günaydıın, bitmiyor evdeki işler ooof of.

bizim evin rengi beyaz gibi ama değişik sanki bŞKA bir renk yansımış gibi ama güzel

sizin ev nil yeşili mi kardelencim

Oğluşum için ben de üzülüyorum canım. Şuan bazı şeylerin farkında. Ama tam da anlam da veremiyor. Oğlumun da olgun davrandığını düşünüyorum.
Normalde babasını sürekli sorardı, şuanda çok da sormuyor. 2 defa mı ne sordu. Baba gelecek mi diyor.
O şarkıyı dinliycem inşallah..
Sen kaç yaşındaydın ayrıldıklarında ? Babasızlığın sıkıntısını çektin mi ? Hiç anneni veya babanı suçladın mı ?

Ben hep babamı suçladım, suçlu olan oydu çünkü. Ailenin yıkılmasında ki tek etken onun davranışları, düşünceleri, sarfettiği sözlerdi.
Babasızlığın sıkıntısı tabi ki çekiliyor, çekilmiyor diyen yalan söylemiş olur.
Kimse istemez sonuçta anne-babasının ayrı olmasını.
Babasıyla çok iyi anlaşanları görünce insan bi tuhaf oluyor.
Biz de çok iyi anlaşırdık çünkü.
Ama şimdi eser kalmadı, en son, eşim buraya geldiğinde ben ankarada kalmıştım 1 hafta, o dönemde tartıştık ve bir daha görmek istemiyorum seni dedim.
50 yaşına geldi hala pavyonda karılarla fingirdeşiyor, sonra da ben senin babanım.Yok ya.
Her gün içer, hafta sonları oğlunu görmeye geldiğinde de 10 lira verip gider.Bi de ben değiştim der gerizekalı adam.
Konuştukça yaptıklarını içimdeki tiksinti daha da belirginleşiyor, sinir oluyorum.

Ben sanırım 17 yaşındaydım.Ya 17 bitimi ya 18 başlangıcı. O dönemlerdeydi.

Boşanma evresinde acilen pedagoga git canım.
Ben anneme bin kere dedim hep erteledi, şimdi kardeşimin nasıl bir psikoloji içerisinde olduğunu tam anlamıyla bilemiyor.Bazı şeylerde anlaşamıyorlar, hep bağırış çağırış.
Nerde nasıl davranman gerektiğini çok iyi bilmelisin, o yüzden sakın ha pedagogu ihmal etme.

Nedendir bilmiyorum ama senin kocan çok pişman olacak gibi geliyor bana.
Şu an çok iyi sandığı şeyler dönüp dolaşıp pişmanlık getircek ona, çünkü farkında değil.
Ne kaybedeceğini bilmiyor.
İnsanın evindeki huzur hiç bir yerde olmaz.
Senin eşin bunu çok geç anlayacak.

O işten eve gelip, kapıdan içeri girme anı var ya; onu çok arıcak işte.
Ben ne yaptım dicek.
Kapıdan girdiğinde seni ve oğlunu göremicek, gün geçtikçe onun pişmanlığı artıcak.

He valla kız :KK16:

Allah razı olsun canım..

Evet buraya girmeden yapamıyoruz hepimiz değil mi ?
Burdaki muhabbetimiz başka birşey !

Ben tatildeyken aklım hep burdaydı.
Acaba napıyolar, ne konuşuyolar, muhabbeti koyultmuşlardır şimdi diye diye geçirdim zamanı :KK1:

Günaydıın, bitmiyor evdeki işler ooof of.

Canım Allah kolaylık versin. Zor işler bilirim...
Neyse acelen yok, yavaş yavaş hallet...

Ben hep babamı suçladım, suçlu olan oydu çünkü. Ailenin yıkılmasında ki tek etken onun davranışları, düşünceleri, sarfettiği sözlerdi.
Babasızlığın sıkıntısı tabi ki çekiliyor, çekilmiyor diyen yalan söylemiş olur.
Kimse istemez sonuçta anne-babasının ayrı olmasını.
Babasıyla çok iyi anlaşanları görünce insan bi tuhaf oluyor.
Biz de çok iyi anlaşırdık çünkü.
Ama şimdi eser kalmadı, en son, eşim buraya geldiğinde ben ankarada kalmıştım 1 hafta, o dönemde tartıştık ve bir daha görmek istemiyorum seni dedim.
50 yaşına geldi hala pavyonda karılarla fingirdeşiyor, sonra da ben senin babanım.Yok ya.
Her gün içer, hafta sonları oğlunu görmeye geldiğinde de 10 lira verip gider.Bi de ben değiştim der gerizekalı adam.
Konuştukça yaptıklarını içimdeki tiksinti daha da belirginleşiyor, sinir oluyorum.

Ben sanırım 17 yaşındaydım.Ya 17 bitimi ya 18 başlangıcı. O dönemlerdeydi.

Boşanma evresinde acilen pedagoga git canım.
Ben anneme bin kere dedim hep erteledi, şimdi kardeşimin nasıl bir psikoloji içerisinde olduğunu tam anlamıyla bilemiyor.Bazı şeylerde anlaşamıyorlar, hep bağırış çağırış.
Nerde nasıl davranman gerektiğini çok iyi bilmelisin, o yüzden sakın ha pedagogu ihmal etme.

Nedendir bilmiyorum ama senin kocan çok pişman olacak gibi geliyor bana.
Şu an çok iyi sandığı şeyler dönüp dolaşıp pişmanlık getircek ona, çünkü farkında değil.
Ne kaybedeceğini bilmiyor.
İnsanın evindeki huzur hiç bir yerde olmaz.
Senin eşin bunu çok geç anlayacak.

O işten eve gelip, kapıdan içeri girme anı var ya; onu çok arıcak işte.
Ben ne yaptım dicek.
Kapıdan girdiğinde seni ve oğlunu göremicek, gün geçtikçe onun pişmanlığı artıcak.

Senin baya bir yaşın varken ayrılmış annenler o yüzden seni fazla etkilememiştir zaten tüm gelişimlerini tamamlamışsın. Sonra da erken yaşta evlenmişsin.
Tabiki insanın siniri bozulur...
Kardeşin için zor olmuştur.. Mutlaka gideceğim pedagog'a canım. Şuanda tatilde olduğum için ; dönüşte mutlaka en erken zamanda gideceğim.

Pişman olur mu artık bilemiyorum. Pişman olur ama kendine bile itiraf etmez o. Onun kızgınlıkları daha önde gelir.
Kafasında basit bir mevzuyu büyütür kin haline getirir...
Ailesi de zaten büyük gaz vericisi (kötü yönde)
Aklına gelmeyen kötülükleri getirirler aklına şu boşanma aşamasında da eminim !

Ben tatildeyken aklım hep burdaydı.
Acaba napıyolar, ne konuşuyolar, muhabbeti koyultmuşlardır şimdi diye diye geçirdim zamanı :KK1:

Evet insanın aklı kalıyor. Ben de şimdi gireyim dedim. Zor yazıyorum bu yazıları bile , oğlan izin vermiyor :)

iyi akşamlar bayanlar ben geldim nasılsınız az biraz kaynatmışsınız
kübracığım bizim ev değilde işyerimiz bi ara nil yeşiliydi bizim evin duvarının fotosunu koyacaktım ama fotoda gerçeğinden farklı oldu rengini biz seçmedik oyüzden bilmiyorum
aklıma ne geldi bak mavi tonları eve serin bir hava veriyormuş çok açoık buz mavisi düşünebilirsin

Zor Meslek KadınlıkHarflerin Boyutu : A A A A A A A

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu" dedi "zaten yorgunum, ben yatıyorum. " Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı.Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi. Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeği için çözülsün diye de eti aşağıya koydu. Kahvaltı masasını hazırlamak için masanın üstündekileri topladı.Telefonu şarja koydu, telefon defterini kapatıp yerine koydu.

Sonra çamaşır makinesinden ıslak çamaşırları çıkarıp astı ve makineyi tekrar doldurdu. Banyodaki çöp sepetini boşalttı. Islak bir havluyu kurusun diye duş perdesinin borusuna astı. Bir gömlek ütüledi,kopuk düğmesini dikti. Çiçekleri suladı. Esneyerek gerindi ve yatak odasının yolunu tuttu.Çalışma masasının yanından geçerken durdu, öğretmene tezkere yazdı, okul gezisi için para sayıp ayırdı, eğildi, sandalyenin altına girmiş ders kitabını aldı, masanın üstüne koydu.

Bakkaldan alınacakları not etti, notu da çantasına koydu. Sonra gitti, 3\'ü 1 arada temizleme losyonuyla yüzünü yıkadı,dişlerini fırçaladı. Gece kremini ve kırışık önleyici nemlendiricisini sürdü. Tırnaklarına baktı, törpüledi. İçeriden "sen yatmaya gitmemiş miydin " diye seslenen babama "şimdi gidiyorum" deyip köpeğin su kabını doldurdu. Kapıları pencereleri kontrol etti, holdeki lambayı yaktı.Kardeşimin odasına gitti, oğlan uyumuş, lambasını söndürdü, bilgisayarını kapattı, gömleğini astı, yerdeki kirli çorapları toplayıp sepete attı. Bana geldi, "haydi yat artık, biraz da yarın çalışırsın " dedi. Kendi odasına gitti, saati kurdu, ertesi gün giyeceklerini hazırladı. 6 maddelik acil işler listesine 3 madde daha ekledi.

Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçekleştiğini gözünün önüne getirdi. İşte o sırada babam televizyonu kapattı, ortaya öylece bir "ben yatıyorum " dedi ve gitti yattı.

Sizce bu işte bir gariplik yok mu? Kadınların neden daha uzun yaşadığını merak etmiyor musunuz? ÇÜNKÜ BİZİM YAPIMIZ UZUN ÇEKİŞLİ (ve işimizi bitirmeden öyle çabuk çabuk ölemeyiz)!

iyi akşamlar bayanlar ben geldim nasılsınız az biraz kaynatmışsınız
kübracığım bizim ev değilde işyerimiz bi ara nil yeşiliydi bizim evin duvarının fotosunu koyacaktım ama fotoda gerçeğinden farklı oldu rengini biz seçmedik oyüzden bilmiyorum
aklıma ne geldi bak mavi tonları eve serin bir hava veriyormuş çok açoık buz mavisi düşünebilirsin

biliyorum canm siirtteki evimiz o tonlardaydı

Esencim nasilsin? Ben burdayim:) yatmadan bi bakayim dedim:) iyi geceler opuyorum:KK16: yarin eskisehir yolcusuyum;((

X