Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Nefret ediyorum şöyle çocuklarının,kardeşinin evliliğine burnunu sokup huzur bozan insanlardan.
Genelde kızın ailesi kızından kopamayınca yapar bunu ya da kayınvali veya fesat görümceler yapar ama bunlar ailecek bi tuhaflar yaa...
Sende haklsın eşini sevmedikten sonra aynı yatağı nasıl paylaşır ki her akşam insan..

Çok zor bi durum ama yine de sen çok güçlüsün bunların altından kalkarsın.
Bence boşanma sürecinde de doktora gitmeye devam et evliliğin için değil kendin için..

Annenler ve çocuk dün gittimi memlekete canım?

Suanda yoldayiz canim. Onlari ugurluycaz
Sagol canim desteginiz icin..

Evet canım ya genelde kayinvalide ve gorumce sorun cikartir iliskilerde ama eseninkinin ailesi bi tuhafmis

ahh canım allah herkese kalp güzelliği versin gerçekten ail çok önemli oluyor ..
3 kişiler girince keinlikle çokda fazla yürümyor evlilikler ,ilişkiler..

Kizlar yarina yetistirmem gereken bi proje raporum var
Ama hic canım istemiyor(((

Kardelen nerdesin kuzum??
Yeni evine tasindin bizi unuttun

excity napıosunn bebeğimm??

Ya kuzum adını söylesene sen bari artık yaa sır gibisiniz valla hadi Esen aile sırlanırını anlatıo ondan gizlio kendini sen niye gizliosun?

Kizlar yarina yetistirmem gereken bi proje raporum var
Ama hic canım istemiyor(((

Kardelen nerdesin kuzum??
Yeni evine tasindin bizi unuttun

burdayım canım iyi akşamlar geçmişe bakıp öyle cevap yazayım dedim ama çok geride kalmışım başım döndü öyle çok iş yapıyorum kş yaptığım kolilerin yerleştiriyorum önceden çok iş yapıyordum ya burda o işin 2 katını yapıyordum bir de bugün niyetliydim artık akşam kafam hiç bir şeye basmıyordu (dün niyetli değildim taşındığımız gün niyetliydim aklım hep sizde..aynı yerde olsaydık yardım ederdiniz biliyorum

Benim gorumce ve kv pek etkili degillerdi. Kv cahildi.
Bana kaynanalik yapanlar kayinlarim ve fitneci eltilerim.
Kp. de az degil!

esenciğim Allah kavuştursun yazılanları tam okuyamadım ama bu büyükleri anlamıyorum bozacaksınız madem niye evlendşrirsin oğlunu ...hiç evlendirme ..kayınlar eltilere noluyor anlamıyorum dış kapının dış mandalları

bu zor dönemde Allah yarin ve yardımcın olsun elinii bırakmasın belki başbaşakalınca çocuk var diye susup içine attığınızherşeyi konuşursunuz bi karar verirsin ve yıpranmazsın

Aç kapıyı gelioruz canım benimm hep beraber toparlarız hemencikk

teşekkürler canım
Günaydın kızlar.Kardelencim Allah kolaylık versin.
Güle güle huzurlu oturun inşallah.

sağol güzelim daha güzeli siziin olsun inşallah

günaydın canım nasılsınnnnnnnnnnnn

sben ,esencim nasılsınız kızlar?

kardelencim evin hayırlı uğurlu olsun ..
teşekkürler sizleri hepinnizi çok seviyorum

gülinciğim şu günlerde en sevdiğim cümle

doğru yoldasın gülinciğim ayakta durmak oturmaktan daha çok kalori yakıyor

benim erkek kardeşimde seneler sonra ilokul arkadaşına aşık oldu evlensdi şimdi 2 çocuğu var

Ben de ne kadar da zayıflasam da illaki o göbiş çıkıveriyor...
Karın egzersizi yapmak lazım !
sezeryanla doğum yapanlarda sezeryan göbeği oluyor esenciğim bendeki de gitmiyor

ağzına sağlık canım ben de ilk görünce ne işi var burda yanlış topikte diye düşündüm

Sağol canım...
Eşim için dış kapının dış mandalı değil demekki...
Yarın görüşürüz inşallah..
Kendine iyi bak..

Allah sana da kolaylık versin, taşınıyorsun yoruluyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…