Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sana bu hissi verdiğim için çok özürdilerm gerçekten içten diliyorum bu özrü.
Lütfen anlatmaya devam et içinde tutma..
Daha zor günlerin olucak boşanma aşamasında bil ki o zaman da yanında olucaz

Sana bu hissi verdiğim için çok özürdilerm gerçekten içten diliyorum bu özrü.
Lütfen anlatmaya devam et içinde tutma..
Daha zor günlerin olucak boşanma aşamasında bil ki o zaman da yanında olucaz

Sen de hakkını helal et. Ben çok üzülüyorum, belki burda güçlü kadın imajı oluyordur ama o gücümü bitirmeye çalışıyor eşim !
Allah razı olsun, bana destek oluyorsunuz. İnşallah o zor günler, daha kolay geçer de bitti gitti işte diye yazarım birtek...

Olur mu öyle şey hakkım helal olsun tabi ki ama öyle gidicek gibi konuşma yaa

Sen güçlüsün ve bu süreçi daha kolay atlatıcaksın,oğlun sana ilaç gibi gelicek.Yorulduğunda tükendiğini düşündüğün de ona sarılıcaksın sım sıkı

Selam canlarım.Hayırlı cumalar.
Esencim özeliniz sizde kalsın evet.Tahmin edebiliyoruz zaten.
Ama doktora anlat içinde taşıma daha fazla.
Düşünüp kurup durma aklında sağlığından olacaksın Allah korusun.

Eşin fena gazına geliyo başkalarının belli ki,en başından kin tutucağına içinde baştan anlatsaymış keşke sana..
Peki boşanma lafı geçti mi? O konuda ki düşünceleri ne sence?

Kendi kafası yok mu da gaza geliyor?
Kendi kendine düşünüp kuruyor kafasında bir de...
Konuşmuyor işte. O zaman da ikiyüzlülük oluyor...
Ben diyorum sen dr.a gitmeyi kabul etmezsen , herşeye rağmen benim tüm bu çabalarımı görmezsen bu iş yürümez dedim.
O sanıyor ki böyle devam edecek.
Onun annesiyle babası da normal bir evlilik yaşamamışlar ki görmemiş öyle birşeyi, öyle gidecek sanıyor...
Ben inan burda ne ailesini kötülemek istiyorum, ne eşimi... Sonuçta çocuğumun babası. Sadece sizinle bir kız kardeş gibi paylaşıyorum. inanın kimseyle de bu boyutta paylaşmadım bu meseleleri...

Bilmiyorum, bazen herşeyi bırakıp gidesim var... Zaten çocuğum olmasa çoktaaaaaaaaaaaaaaan gitmiştim... Belki size bile yazmazdım, bu kadar da sızlanmazdım. Olmadı bitti gitti diye tek bir cümle ile açıklardım geçerdi giderdi. Hayatımdan da silerdim o adamı geçerdi giderdi...

İnşallah dediğin gibi olur...

Bazı insan böyle olur malesef başkasının aklıyla hareket edip kendi kafalarını kullanamazlar.
Dediğin gibi o şuan da nasıl olsa bu şekilde yürür düşüncesinde ama bitti boşanalım diyince zamanla kafasına dank edicek.
Genel de bu tip insanlar zaman geçince ailelerinin gerçek yüzünü görünce,aslında hiç yanında olmadıklarını görünce anca o zaman kafasına dank eder.O zaman anlıycak oğlunun da seninde kıymetini..

Boşanınca napıcaksın ailenle memlekete mi gidiceksin?

Zaten tek başıma gidip anlatacağım gibime geliyor. İşte ayrılıkla ilgili konuşurum artık...
Evet düşünüp durmuycam , dün gece değmeyeceğini daha iyi anlamış durumdayım.
Hala içimde muhasebe yapıp duruyorum karar aldım dediğim halde, bir yanım keşke yürüseydi diyor.
Adamın umrunda değil. Sanki karşısında bırakın ev arkadaşını (eşi felan geçtim) sanki düşmanı var..
Hala duygusal laflar göremiyorum onda !

Ben hala diyorum ona sen bana en ufak bir sevgi kıvılcımı gösterseydin herşeyi yapardım senin için diye...
Hala benim hatalarımdan bahsediyor. Adam robot olmuş, duygusuz hissiz... Benim yanımda ol deyip duruyor bozulmuş plak gibi !
Kendi egosunu düşünüyor hala.

Zaten kendisi düğünden hemen öncesinde kimse benim yanımda değil diye itiraf etmişti !
Bir yanım hala ona acıyor. İnsanız ya , ben bir de kin besleyebilen biri değilim. Burda kötülüklerini yazıyor gibi olsam da..
Aman ne hali varsa görsün, bunları düşünmekten yoruldum...

Son düzenleme:
O bence çok ezildiğinden dolayı hala kendini abilerine kanıtlamanın hırsında,sanki abisinin çok umrunda

Evet çok ezilmiş !
Hala da ezik !
Burda yazmaya utanırım abilerinin bizim evliliğimize nasıl karıştıklarına...
O yüzden çoğunu yazmıyorum. Hele de öyle olaylara bile girmiyorum. Kendimi düşük hissediyorum o zaman...
Şu şöyle dediydi böyle dediydi bana göre değil !
Ben hayatımda böylesi tartışmaları sevmeyen biriyim zaten dün de öyle basit şeyleri tartışmadık...
Hep sevgi, saygı, güven'den bahsettim...

Başkalarının gölgesinde kalıp kendi kişiliğini tam oluşturamamış.
İnsan kızamıyor da haklısın üzülüyor işte keşke farklı olsaydı.

Başkalarının gölgesinde kalıp kendi kişiliğini tam oluşturamamış.
İnsan kızamıyor da haklısın üzülüyor işte keşke farklı olsaydı.

Aslında çok da kızıyorum da...
Bazen de etkisinde kalsa da , bunu aşabileceğini düşünüyorum. Aşmadığına göre, onun fikri herşey...
Başkalarını da suçlamak en kolayıdır. Ben ailesini suçlamıyorum zaten kendisine de söyledim...

Bende bu yaz diyet yapanlardanım..bir türlü 52 ye düşemiyenlerdenimmmm..veriyor bir sürü sey diyetisyen..ye allahımmmm ye anca ya.bende bıraktım aralar yemiyorummm.ve kolaylıkla iniyorummmm kilommmdann.sporda yaptımmm o kadarrr bir türlü veremedimmm yaww :)

canım sorunlarını niye dile getrmemiş,erkekler böyle aslında pek konuşamırlar içleine atıyorlar canım..
Bu ne aile anlamadım bn ya..zamanında aranızda kötü bişey geçtiyse eer iyi niyetlede söylesen o hiçbir aman bunu anlamaz kafasında o şekilde kalmıştır canım.. Benim hala umudum var ama biliyo musun

kalbimin üzerinde bir sıkıntı var...
Ağlamaklıyım , içten içe ağlıyorum ama sinirden...

canım ağla rahatlarsın içine ata ata artık bir hal olsun .ağlamak kmi zaman gerçekten çok iyi olur insan kendisini sıkınca daha da moreli bozuluyor.güçlü durmaya çalışıcam diye kendine baskı yapma .nasl duruyorsan öyle olur bir noktadan sona insan kendini gçlü göremeyince yapamıyorum edemiyorum laflar kullanmaya başlıyor cnım..

Ailesiyle benim bakış açımla ciddi birşey geçmedi ki aramızda!
Onlar kafasında büyütüyorlardır sorun var diyorlarsa. Bir de zaten hiç muhatab olmadım onlarla öyle bir tartışma bile geçmedi hiç.
Onlar önyargılı insanlar. Tüm evliliklerinde problem yaşanmış. Herkes bir boşanma noktasına gelmiş. Ben o yüzden kendi evliliğimize has bir problem göremiyorum. Onların evliliğe bakış açısı sakat !
Onların yöresel olarak da kadına bakış açıları farklı...
Ben onları moderndirler diye düşündüm hepsi iyi eğitimli olunca ama özünde olmayınca olmuyor işte...
Benim yok, hani derler ya ayrı dünyaların insanlarıyız diye...

Yani senin umudun olmasının sebebi, bunlar için evlilik bitirilmez diyosun. Evet zaten bu anlattıklarım için bitirilmez..
Bir evlilikte güven, saygı ve sevgi bitmişse bitirilir. Bunları da ben biliyorum bittiğini. Siz sadece burda yazdıklarımdan bir çıkarım yapabiliyorsunuz doğal olarak...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…