Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Teşekkür derim canım benim :)
inşallah çok mutlu oluruz çokkk
Buralı canım Çorlu'lu yani

Eki Görüntüle 483554

gülincim baksana şuna çok güzel ya..:)

Bunu daha öncede görmüştüm çokta hoşuma gitmişti canım ama fiyatı fazla gelmişti galba bana çünkü 1 alsan olmaz

merhaba kizlar hic iyi deilim konusmak istedim bana fikrinizi solerseniz sevinirim
sevgilimle iliskiye gitdik 2 gun sonra adet oldum zaten
ama bu ay 4 gun gecikti ve hala yok
neden olebilir acaba aklima ilk gelen sey hamilelik oldu
ama iliskiye girdikten sonra adet oldum zaten
hem sevgilim icime bosalmadi

Hadi gözün aydın canım !
Anne yanı gibisi yok dimi ?
İyi yolculuklaaaarr, ben de öptüm.

evet kesinlikle:)
herkes bir yana o bir yana.canım tombişim yerim onu.şimdi eltimlerdeyiz.akşam yemeğe burdayız yine, 11 12 gibi cıkarız .sahur surprizi olacak yani bizimkilere:)

Eki Görüntüle 483554

gülincim baksana şuna çok güzel ya..:)

ooo bakıyorum çeyiz düzüyorsunuz kızlar:))))))))))))

Açtığın konulara baktım,şubat ayında da aynı soruda konu açmışsın acaba hamilemiyim diye???
Madem düzenli bi cinsel hayatın var korunma yöntemlerini dene o zaman 2-3 ayda bir acaba hamilemiyim diye dertlenmezsin
Üstelik burası geyik topiği,cinsellik değil!!!

10 lira ama çok güzel ya:) 2 kişilik için :

arkadaşlar deyince bende bi baktım profile maaşallah yanii hep mutsuzum sevgilim beni seviyormu belli değil ben onu seviyorum o ne derse yapıyorum 17 yaşımdayım bebek istemiyorum yuhh bide isteseydin yanii yazılarında türkçen de çok kötü anlaşılmıyor bile. sen sevdiğinin her dediğini yaparsan yarın bir gün hamileyim napacam diye konu da açarsın.
bu küçük yaşta üzülüyorum açıkcası. sonradan pişman olacağın şeyler yapma. yada yaptığından pişman olma

Ya ben asıl bi türlü yemek takımı beğenemiyorum çok fazla para da vermek istemiorum nasıl alcam bilmiyorum hiç yaa

Sende ben gibi güzelliğinden önce kullanışına bakıyorsun:)

Estetiğe de önem veririm ama kullanışlı olup olmadığı da önemli. Evde bir sürü kullanılamayan estetik şeylerin olması kötü olur :)

Ya ben asıl bi türlü yemek takımı beğenemiyorum çok fazla para da vermek istemiorum nasıl alcam bilmiyorum hiç yaa

Onu son anda bile alırsın canım ya. Modası da geçebilir.
Ben evleneceğime yakın almıştım kütahya porselenin son çıkan modellerindendi sanırım...
Bir de klasik beyaz simli bir tane kütahya porselenin takımı hediye gelmişti onu da getirdim eve :)
Bana kalsa günlük kullancağım yine alıcam :)
Evlendikten sonra bile yenilerini almak istiyor insan...

İkinizin de aynı memleketten olması güzel...
İnşallah mutlu olursunuz canım...
Biran önce de evlenirsiniz inşallah

İnşallah canım sağol güzel dileklerin için...
Senin için de herşeyi hayırlısı olur inşallah

Bi yanım öyle diyo ama biyandan da bişeyler almak istiyorum ne alsam ki ben yaa

Ne güzel ya , haber vermediniz mi geleceğinizi ?

o bizi yarın gündüz bekliyor.ama biz gece baskızı yapıcaz

ben kare olanları cok beğeniyorum.daha zarif geliyor.gez dolaş bir bakalım.
ben evlendiim sıralar bizimkiler maddi kriz yaşıyordu.ben kütahya porselenin alt grubu vardı .onun ihraç fazlası ürünlerinden takım yapmıştım kendime.gayet de güzel oldu.(tabi kare değil)
ağzınızın tadı yerinde olsun da canım bunlar cok da farketmiyor inan...:)))

Ne güzel çok sevinecekler !

Aman ağız tadı iyi olsun gerisi hikaye...
Ben biraz gösterişli seviyorum ama sadeleri de güzel oluyor...

Son düzenleme:
Sağol canım benim

İllaki birşey alacaksın yani öyle mi :)

Ayy evett Çeyiz işi hastalık gibi bişeymiş yaa artık internette dolaşırken kıyafet falan bakmıorum ki hemen ev ve dekorasyona giriyorum,çeyizler çoğaldıkça ben mutlu oluorum

Ben de kareleri beğeniyodum ama bulaşık mak. girmiyomuş canım öyle duydum.
Bende fazla pahalı bişey istemiyorum şöyle uygun ama güzel bişey bulsam ne güzel olur.

Ben de dekorasyon dergileri almıştım bir sürü...
Onlarla kendim tasarladım hep evimin içini perdeyi vs.
Tatlı telaşlar bunlar ama biraz erken davranıyosun gibime geliyor

Kareler kullanışlı olmabilir. Kullanış da önemli birşeyleri alırken onlara dikkat edin...
Şu kütahya porselenin serileri çok güzel, aradığın herşey var. Sade gösterişli renkli vs.
Onlara bir bak istersen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…