Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar heralde benim yine tansiyonum düştü..
Oturduğum yerde başım dönmeye başladı...
Uykumu tam alamıyorum, akşam da tam dinlenemiyorum sanırım...
Yarın da oğlumla , annemleri göndercem memlekete :KK43:

Ben de dekorasyon dergileri almıştım bir sürü...
Onlarla kendim tasarladım hep evimin içini perdeyi vs.
Tatlı telaşlar bunlar ama biraz erken davranıyosun gibime geliyor

Kareler kullanışlı olmabilir. Kullanış da önemli birşeyleri alırken onlara dikkat edin...
Şu kütahya porselenin serileri çok güzel, aradığın herşey var. Sade gösterişli renkli vs.
Onlara bir bak istersen...

Erken olduğunun farkındayım ama son senede de aşırı masraf olucak altından kalkamayız diye korkuyorum,yavaştan alıyım diyorum..

Kütahyanın güzel hakkaten ama Çorlu'da satan yer bulamıorum

Kızlar heralde benim yine tansiyonum düştü..
Oturduğum yerde başım dönmeye başladı...
Uykumu tam alamıyorum, akşam da tam dinlenemiyorum sanırım...
Yarın da oğlumla , annemleri göndercem memlekete :KK43:

Uykusuzlukta yapıyo bazen,niyetli değilsen ayran iç hemen allah korusun bayılır kalırsın

Erken olduğunun farkındayım ama son senede de aşırı masraf olucak altından kalkamayız diye korkuyorum,yavaştan alıyım diyorum..

Kütahyanın güzel hakkaten ama Çorlu'da satan yer bulamıorum

Doğru öyle de olabilir ama o zaman modası geçmeyecek şeyleri sona bırak. Ya da o alacağın paraya altın al koy kenara...

Uykusuzlukta yapıyo bazen,niyetli değilsen ayran iç hemen allah korusun bayılır kalırsın

Niyetliyim artık ramazanın sonuna kadar...
Uykusuzluk da var...
Canım da tatlı çekti şekerim de düşmüş olabilir...

Doğru öyle de olabilir ama o zaman modası geçmeyecek şeyleri sona bırak. Ya da o alacağın paraya altın al koy kenara...

Niyetliyim artık ramazanın sonuna kadar...
Uykusuzluk da var...
Canım da tatlı çekti şekerim de düşmüş olabilir...

Altın hesabımız var bankada canım o ayrı onu en son kullanıcaz zaten.

Allah kabul etsin işten kaçta çıkıcaksın??

bend kare yemek takımlarını seviyorum yaa.hep kare yemek takımına bakıyorum ama mak.koyduğund akırılabiliyormuş:KK43:daha güze duuryor ama ..

zennubecim ne güzel süpriz yapıcaksınız..valla öyle çok şeyler hoşuma gidiyorki alasım geliyor ama kendimi frenliyorum tupperware almaya karar verdim:)

Allah mı yaptırdı ne :KK37:

Benim de çok uykum geldi, gitti benim gözler de...
Zihnim zaten uyuyor resmen...

o kadar bakıyordum ama ayy ne güzel olur :)rabbim hakkımızda hayırlısı e ise onu nasip etsin canım..

aynen ya telefonda bile konuşurken zorlanıyorum evrakları karıştırdım ya..

İyi o zaman. Ortak hesap mı ?

Ben 6'da çıkıyorum canım.
Sen kaçta çıkıyorsun?

Evet canım ortak hesap her ay ikimizde aynı miktarda koyuyoruz.6-7 ay falan oldu hesabı açalı..

Ben de 6 da çıkıorum çok iyi oluyo 6 da çıkınca yaa tabii sen evli olduğundan pek farketmiodur evde de yorulursun sen

o kadar bakıyordum ama ayy ne güzel olur :)rabbim hakkımızda hayırlısı e ise onu nasip etsin canım..

aynen ya telefonda bile konuşurken zorlanıyorum evrakları karıştırdım ya..

Evet Allah herkesin hakkında ne hayırlısı ise onu nasib etsin...
Değiştirmeyecekmisin çizelgeni :)

Leyla oldum desene :KK1:

Kizlar az uyuyorsunuz da uykunuz ondan.. :KK43:
Esencim sen de alisiksin ama kafan cok dolu ondan ve oruclusun vucut da yorgun kafada. Azcik dinlen kuzum..

Evet Allah herkesin hakkında ne hayırlısı ise onu nasib etsin...
Değiştirmeyecekmisin çizelgeni :)

Leyla oldum desene :KK1:

o şeyi nasl bulrum yarın yaparım:)

Esencim sen de alisiksin ama kafan cok dolu ondan ve oruclusun vucut da yorgun kafada. Azcik dinlen kuzum..

aynen öyle 3 de uyudum ya:KK43:oruçda uyku yapıyor eve gştmek gözümde büyüyor yatak olsa uyucam şurda yanii:KK43:

Evet canım ortak hesap her ay ikimizde aynı miktarda koyuyoruz.6-7 ay falan oldu hesabı açalı..

Ben de 6 da çıkıorum çok iyi oluyo 6 da çıkınca yaa tabii sen evli olduğundan pek farketmiodur evde de yorulursun sen

Demekki evli olmayan iki kişi ortak hesap açtırabiliyor.
Şimdiden ne güzel tasarruf yapıyorsunuz beraberce...
Ben eşimin nereye ne harcadığını bilmem.
Ailesine felan gönderiyordu para, bazen kardeşinin vs. birşeylerini ödüyor tesadüfen hesaplarda görmüştüm bir kere...
Bana söylemez yani...

6'da çıkmak geç oluyor aslında evli ve çocuklu bir bayan için. Aslında öğretmenlik en iyisi. Yarım gün ne güzel. Hem ev hanımı hem çalışansın...
Ama ramazandan sonrası geç mesailer beni bekliyor olacak :KK43:

Evet kafam dolu, ne kadar uykum olsa da zor uyuyorum canım...
Yarın oğlanı , annemlerle memlekete göndercem bakalım o yokken dinlenirim zaten...

Demekki evli olmayan iki kişi ortak hesap açtırabiliyor.
Şimdiden ne güzel tasarruf yapıyorsunuz beraberce...
Ben eşimin nereye ne harcadığını bilmem.
Ailesine felan gönderiyordu para, bazen kardeşinin vs. birşeylerini ödüyor tesadüfen hesaplarda görmüştüm bir kere...
Bana söylemez yani...

6'da çıkmak geç oluyor aslında evli ve çocuklu bir bayan için. Aslında öğretmenlik en iyisi. Yarım gün ne güzel. Hem ev hanımı hem çalışansın...
Ama ramazandan sonrası geç mesailer beni bekliyor olacak :KK43:

Canım evli olmayanlarda açtırabiliyo,özelliklerini kendin belirliosun.Mesela biz tek tek gidip para da yatıramıyorum,çekemiyoruz da.Öyle olmasını istedik.Bu yüzden banka kartımız yok sadece gişelerden ödeme yapıp para çekebilioruz ikimizin imzasıyla.Yani ben şimdi gidip para bile yatırmak istesem de tek başıma yatıramıyorum.Gişeden altına dönüştürüyolar hemen

Biz herşeyi konuşuruz maddi olarak.Kime ne kadar verdi borç verdi mi bilirim kendisi anlatır zaten bugün şöyle şöyle oldu diye.Alışverişe zaten beraber çıkarız ayrı ayrı bişey almayız ki,ben de o da kendimize kıyafet anlamında bişey almaya,para vermeye kıyamayız o yüzden o bana alır,ben ona alırım.Birbirimize olunca paraya kıymak zor olmuyo :KK9:

Ben gene bizimle ilgili şeyler anlatmaya başladım,ne zaman anlatsam illa nazar değip kavga ediyoruz yaa çenemi tutamam ki hiç :KK57:

Canım evli olmayanlarda açtırabiliyo,özelliklerini kendin belirliosun.Mesela biz tek tek gidip para da yatıramıyorum,çekemiyoruz da.Öyle olmasını istedik.Bu yüzden banka kartımız yok sadece gişelerden ödeme yapıp para çekebilioruz ikimizin imzasıyla.Yani ben şimdi gidip para bile yatırmak istesem de tek başıma yatıramıyorum.Gişeden altına dönüştürüyolar hemen

Biz herşeyi konuşuruz maddi olarak.Kime ne kadar verdi borç verdi mi bilirim kendisi anlatır zaten bugün şöyle şöyle oldu diye.Alışverişe zaten beraber çıkarız ayrı ayrı bişey almayız ki,ben de o da kendimize kıyafet anlamında bişey almaya,para vermeye kıyamayız o yüzden o bana alır,ben ona alırım.Birbirimize olunca paraya kıymak zor olmuyo :KK9:

Ben gene bizimle ilgili şeyler anlatmaya başladım,ne zaman anlatsam illa nazar değip kavga ediyoruz yaa çenemi tutamam ki hiç :KK57:

Birşey olmaz Allah'ın izniyle. İçinden felak, nas oku :)
Ama bu ortak hesap fikri güzelmiş ya.
Bir de garantiye almışsınız kendinizi :) İkiniz olmadan hiçbirşey yapılmıyor...
Olması gereken sizin yaptığınız gibi.. Siz evli olmadan bunu yapmışsınız..

Ben şuanda bizimkinin yaptığı harcamalardan hiç haberim yok.
Zaten maaşını da aşağı yukarı söylese de tam ne kadar bilmiyorum...
Amaaan düşündüm de tekrardan bizde evlilikte olması gereken temel şeyler yok !

Son düzenleme:
Hergün aynı şey,
İşe gel, eve git. Akşam yorgun bitkin uzan. Biraz çocukla ilgilen yat...
Kendimi robot gibi hissediyorum...
Kendimi çok yorgun hissediyorum. Kafam yerinde değil...
Şu ramazan bitse de bir tatile gitsem...

X