Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Tabiki kurtarmıyor. Ama bazı evliliklerin sağlıksız da olsa yürümesine neden oluyor...
Çocuk olmayınca ayrılık kararı daha cesurca alınabiliyor.
Sen hala seviyorum gibime geliyor diyorsan umut ışığı var demektir.
Benim içime Allah bir soğukluk verdi artık bilmiyorum

Ne denir ki bunların üzerine.Allah sana insafta mı vermemiş be adam

allah yardım etsın sanada canım gonlune gore mutlu ol ınsallah((((((((((((((((((((((

İnsan olan yapar mı bunu ya ?
Kusura bakma da sokakta köpek yavrusu görsen böyle yapmazsın ya , benim aklım hafızam almıyor !
Şimdi ne değişti canım ? Psikolojisi mi düzeldi ? Ya da psikolojisi düzelydiyse ne düzeltti ?

kızım duzettı sanırım bılmıyorum yada zaman olgunlastırdı bılmıyorum ama ne duzettıyse mucıze

:)vermemıs heralde ...yada sadece aılesıne karsı vermıs kardesı uzulmesın dıye gıttı aklınca ...artık oyle dııl ama çok sukur

Ne değişti canım ?

allah yardım etsın sanada canım gonlune gore mutlu ol ınsallah((((((((((((((((((((((

Sağol canım.
Benim çektiklerim seninkinin yanında çok hafif kalıyor aslında...
İnşallah sen de mutlu olursun. Senin için endişeleniyorum, üzülüyorum.

Ben de merak ettim değişen ne?

bunlarıda aılem bıle bılmıyo bı kısmını kabul edılebılır taraflarını anlattım sadece ....kendı aılesıde bılmıyor gorumcem bılıyo sadece o konustu sanırım abı kendıne gel dıye

mesela en basıtınden dun adet gunum karnım acayıp acıyo bıtkı cayı yapmıs onceden hayatta yapmazdı kızımla ılgılendı anne hasta dedı bu bıle bısıy yanı benım ıcın sonra artık ısteklerımı soruyo yapalımmı alalıımmı gıdelımmı onceden hayatta sormazdı

Gerçekten düzeldiğine inanıyor musun ? Bu birincisi...
İçindeki kırgınlıkları es geçebiliyor musun ? bu da ikincisi..

bazan dedıgın gıbı bana yaklasmasını ıstemıyorum uyumasını beklıyorum odaya gıtmek ıcın aklıma gelınce sonra bı sebeklık yapıyo unutturuyo:)ne bılıyım çok karısık
duzeldımı tam olarak dııl daha çok yol almamız gerek ama umut var

Son düzenleme:

Tabiki evliliğini yürüteceksen ailen kısmen bilebilir ama senin yaşadıkların da az buz değilki be kuzum yaaa...
Görümcen de iyi biri heralde... Tabi içini bilemem..

O kadar mı sormuyordu ya. Benim eşim sorardı ya. O kadar da değil. Benim eşim şimdi değişti , adama bir haller oldu son zamanlarda... Ama bilinçli yapıyor birçok şeyi...
Bir de benim ailem biliyor herşeyi. Ondan da rahatsız oluyor.

Seninki sempatik geliyor sana sanırım. Bir şekilde kandırıyor seni demekki...

Bazen diyorum ki, işte evliliğini yürütenler benden daha çok sorun yaşıyorlar.
Ama bir şekilde devam ediyor..
Ben niye böyle soğudum birdenbire. Niye koptu ipler...
Benimki heralde şöyle bir kere bile bana sarılsa hadi ya saçmalama uzatma artık küskünlüğü dese belki bu kadar soğumazdım diye düşünüyorum.
Demekki o da bana karşı soğuk...

evet canım aslında aılesı bana karsı ıyı ama sureklı yanlarında olalım ıstıyolar....evet bı sekılde gonlumu alıyo sımdı aradı sesını duymak ıstedım dedı:))aramamak ıse yaradı baksenın arayacagın yok bekledım dekledım calmadı telefon dedı:)

evet sen karsıdan bı tepkı beklıyosun bencede yapmadıksa kızdın ve sogudun

Fatoşummm Allah yardımcın olsun umarım gerçekten değişmiştir eşin,kızın da en kısa zamanda tekrar yakınlaşır sana kız o snei sevmiycekte kimi sevcek annesisin sen onun :))

Ailesiyle aranın iyi olması güzel.
Sana bu birdenbire düşkünlüğü neden acaba ?

evet sen karsıdan bı tepkı beklıyosun bencede yapmadıksa kızdın ve sogudun

Çok öncesinde beklerdim tepki...
Ama bizimki asıl mesele ben ve oğlumu ikinci plan yapması. Ailesi biz değiliz onun. Ailesi kardeşleri anası babası..
Daha düne kadar babasını bir kaşık suda boğacakken şuanda bana gösteri yapar gibi ondan iyisi yok.
Bana karşı babası saygısızlık yaptı onu bile unuttu şimdi. Sanki hiçbir sorun olmadı şuanda tek sorunlu düşünen benim gibi davranıyor...
Beni yıpratan bu ! Beni ondan soğutan da bu...
Ailesi de ayrıca çok oyuncu, plancı, yapmacık hiç sevmiyorum. Onlarla bir araya gelmeyi düşününce tüylerim diken diken oluyor !
Bunlar sonuç, birikimin sonucu...
Ben çok sabrettim, büyüklük yaptım hatta hiç görmedim hatalarını (yapı olarak da öyleyimdir, kendime yapılanı kolay unuturum ) ama olmadı.
Şimdi şuanda bana yapılanları tek tek hatırlıyorum ne garip dimi...
Ama bizimki psikolojik savaş... Yani ortada onun ailesiyle ne bir tartışma var ne başka birşey var... Birkaç defa ufak çapta olmuştur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…