Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

adeta kım daha haklı daha guçlu meselesı olmuş sızınkı esın kadın ruhundan azcık anlasa duzele bılır dı

bana duskunlugu son olaydan sonra oldu
ankaraya gelmem bırakacagımı bıttını soylemem korkuttu...gerı dondukten sonra yavas yavas duzelmeler basladı
bu sefer son dedı mutlu olacagız dedı ve sozunu ılk defa tutuyo

Son düzenleme:
adeta kım daha haklı daha guçlu meselesı olmuş sızınkı esın kadın ruhundan azcık anlasa duzele bılır dı

O kadın ruhundan çok iyi anlar !
Saatlerce annesine psikolojik destek verirdi, görümcemle de konuşmasını görseniz !
Benimle de çok güzel konuşurdu evlenmeden önce felan çok güzel moral verirdi bana. Moralim bozuk olsa hemen arardım düzeltirdi...
Adamın içine cin kaçtı sanki...
Ya o tercihini yaptı, beni kaybetti... Şimdi de ne yapacağını bilmiyor. Çünkü ben kendimi biliyorum o da beni biliyor ama çaba da sarfetmiyor. Yani çaba sarfetse de değişen bişey olmayacak...
Ailesini kabul etmiyorum, görüşmek istemiyorum. O da bunu kabul etmek istemiyor..
Eeee tercih onun... O ailesini seçti... Dikkatinizi çekerim kardeşlerinden babasından bahsediyorum ailesi derken...
Ha fiziksel anlamda bizimle ama ruhen sürekli onlarla..

bana duskunlugu son olaydan sonra oldu
ankaraya gelmem bırakacagımı bıttını soylemem korkuttu...gerı dondukten sonra yavas yavas duzelmeler basladı
bu sefer son dedı mutlu olacagız dedı ve sozunu ılk defa tutuyo

Evet doğru yakın zamanda kısa bir ayrılık yaşamıştınız dimi. O zaman seni çok takdir etmiştim bak faydasını görüyorsun..
İNşallah da sözünü tutmaya devam eder...

bence sız ayrılsanız ona anca o zaman dank edecek onlarla mutlu olamayacagını yanlız kalınca sana çok yalvaracak

Evet doğru yakın zamanda kısa bir ayrılık yaşamıştınız dimi. O zaman seni çok takdir etmiştim bak faydasını görüyorsun..
İNşallah da sözünü tutmaya devam eder...

ınsallah cnm gozle gorulur deyısıklıkler.....ınsallah senınkınınde aklı basına gelır bı sekılde telafı edeer yaptıklarını oglu ve sen ıcın

bence sız ayrılsanız ona anca o zaman dank edecek onlarla mutlu olamayacagını yanlız kalınca sana çok yalvaracak

Ona hiçbirşey olmaz, yeniden evlendirirler onu geçer gider...
Onlar evlendirmeye çok meraklıdır zaten...
Ben hiç öyle şeyleri bile düşünmüyorum. Yok yalnız kalacak da bana yalvaracak da... Hiç de sanmıyorum ...
O yalnız kalsa da yeniden evlenip mutsuz olsa da bana asla yansıtmaz !

sen bıtırmıssın canım en az sasarla bu meseleyı bıtırmeye bakacaksın .....sende kendını feda etme yoluna bak o zaman

ınsallah cnm gozle gorulur deyısıklıkler.....ınsallah senınkınınde aklı basına gelır bı sekılde telafı edeer yaptıklarını oglu ve sen ıcın

Benim işimi zorlaştırmasın, kötü ayrılmayalım başka birşey istemiyorum!
Ha bir de oğluna da maddi olarak destek olsun...

Önceki mesajlarımı okudun mu bilmiyorum ama önce bir uzmana gideceğiz, önce onun için ikna edeceğim. Sonrasında Allah kerim...
Olayları akışına bırakacağım...

evet okumustum hatta kabul edenlerın evlılıgı duzelıyo demıstık ...hayırlısı olsun senın ıcın canım

Sen birbirinize küstüğünüz zaman veya tartıştığınız zaman eşinin sana uzatma deyip sarıldığı oldu mu hiç ?

evet okumustum hatta kabul edenlerın evlılıgı duzelıyo demıstık ...hayırlısı olsun senın ıcın canım

Kabul edeceğini sanmıyorum ben !
Benim de eskisi gibi yapıcı konuşacak halim kalmadı..
Sağol canım benim...
Senin için de hakkında hayırlısı olsun...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…