Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Oh iyi olmuş. Niye 25 gündür kayınvalidelerdeydiniz ?
Aynı şehirlerde mi oturuyorsunuz hepsiyle ?
Ohh mis gibi kışın yersiniz işte ne güzel...
Allah en hayırlı zamanda sana da güzel evlatlar nasib etsin inşallah... Sizin de epey olmuş evleneli. Epey de 3 sene gerçi ama :)
Ben 4 yıllığım ama sanki daha fazla yıldır evliymişim gibi hissediyorum kendimi..

Kışa hazırlık muhabbeti bizde de var:) Eylüle yakın başlar.
Sanki karlarla kaplı erişilmez bir yerde yaşıyormuşuz gibi
depo edilir her şey:) Mazallah aç kalırız bir de kışın.

bunun neyini beğendin diyor sinir ediyorlar beni.
işi var şu anda grafiker ..
o zaman askerlikten dolayı giremediydi.şimdi söylesem niye olmucak ne yapıcam bilmiyorum

Ailenin fikri önemli canım benim...
Allah korusun ilerde başına birşey gelse yine dönüp dolaşıp onlara dönüyorsun...
Yine olmayacak diyorsun ? Nolacak böyle ? :44:

:))laf sokmak işe yaramıyor gerçekten.çünkü yemek erkeğin işi değil psikolojisiyle yetişmişler zaten.ben şanslıyım cok şükür,seviyor mutfağı.bazılarına ne yapsan sökmüyor.ama onun dağıttığı mutfagı da cok toplamışımdır.laf etsem bi daha yapmak istemeyecek.sonra o da dağıttıklarını toplamaya alıştı.
bir de ben başkalarının yanında da söylerim güzel yemek yapar diye.hoşuna gidiyor farkedyrm:))

siz de iftarlara gidiyorsunuz bakıyorum gülincim oh ne güzel tadını cıkarın .
annelerin yanında nedense sorun cıkıyor .bizim de öyledir.sonra anneme acıklama yapmak zorunda kalırım!!!!
annelerin nazarı cok değer die duymuştum acaba ondan olabilir mi ki???söyle cok bakmasın

Bizde öyle şeyler hiç yok. Rahatız yani :)
Ama doğal şeyler olsa yapılabilse en güzeli...

:))laf sokmak işe yaramıyor gerçekten.çünkü yemek erkeğin işi değil psikolojisiyle yetişmişler zaten.ben şanslıyım cok şükür,seviyor mutfağı.bazılarına ne yapsan sökmüyor.ama onun dağıttığı mutfagı da cok toplamışımdır.laf etsem bi daha yapmak istemeyecek.sonra o da dağıttıklarını toplamaya alıştı.
bir de ben başkalarının yanında da söylerim güzel yemek yapar diye.hoşuna gidiyor farkedyrm:))

siz de iftarlara gidiyorsunuz bakıyorum gülincim oh ne güzel tadını cıkarın .
annelerin yanında nedense sorun cıkıyor .bizim de öyledir.sonra anneme acıklama yapmak zorunda kalırım!!!!
annelerin nazarı cok değer die duymuştum acaba ondan olabilir mi ki???söyle cok bakmasın

Aslında benim eşim anneleri hasta olduğu için hep onlar yapmış yemekleri öyle de yetişmemiş. Abileri de eşleri ev hanımı olduğu halde kimisinin yaparlar.
Şuanda bizimki sinirinden yapmak istemiyor sanırım biraz da...

Benim de tam tersi annem olmadığında tartışma çıkıyor. Çünkü eşim daha rahat laf söyleyebiliyor kimse olmadığında bana !

eşim de öğretmen , yaz tatilii için geldik.benim memlekette görev yapıyoruz.yaz tatilinde de kayınvaldemlerdeyiz ağırlıklı olarak.aslında bu kadar kalmazdık ama burada ramazan daha kolay geçiyor eşim için.ama bence en iyi kendi evinde geçiyor ramazan.yemek telaşı olmayınca yapıcak pek birşey olmuyor...şimdi yine oradayız.benimkiler az geldin diye tavır yapıyor.bayramdan sonra da onlarda oluruz.evimi cok özledim artık ben yaaa
eşin dışarıdan kaynaklanan sebeplerden dolayı böyle ise bir süre sonra anlayacaktır inşallah.bence sıkıntılı bir SÜREÇ bu .gececek:)))
ben de habire bitkisel birşeyler deniyorum ne yapayım.olmazsa tedavi olmak gerekecek yaaa(inşallah şifa olur da gerek kalmaz.

bunun neyini beğendin diyor sinir ediyorlar beni.
işi var şu anda grafiker ..
o zaman askerlikten dolayı giremediydi.şimdi söylesem niye olmucak ne yapıcam bilmiyorum

işi var ,askerliini yamış.annen niye istemiyor ki???karakteri ile ilgili birşey mi yoksa tipine bakıp da mı diyor o lafı???

hakkaten yaptıklarımızı görünce Allahım kıtlık mı başlıycak diyorum
ama hepsibir yana şeftali konservesi bi yana kızlar.şiddetle tavsiye ederim

Ay delircem birazdan şu aptalları seçerek mi bana yolluyolar anlamıyorum!!!

Katil olucam birazdan

Kizlar ben de cok kizginim..
Final haftasi izne cikamazmisim. Bayramdan onceki hafta.
+ bayramda sonraki 2 hafta da izne cikamazmisim bütler var hay ben bu bütleri cikarani.. Zorla mezun etcez ogrencileri. Yaz okulunda olmazsa bütte gecersin yavrucum..
Sonra da donem basliyor zaten
Olan bize oluyor ya. Offff kizlar offf.. Haftaya izin alip evde mi otursam bilemedim... Canim sikkin cok.

Ailenin fikri önemli canım benim...
Allah korusun ilerde başına birşey gelse yine dönüp dolaşıp onlara dönüyorsun...
Yine olmayacak diyorsun ? Nolacak böyle ? :44:

FİKİRİ TABİKİ ÖNEMLİ CANIM BENİM AMA O İNSANIN İYİ VEYA KÖTÜ OLDUĞUNU TELEFONDADA ÖĞRENEMEM ÖYL DEĞİL Mİ..
ŞİMDİ ONLARA KAANI SÖYLESEM ÇIKAMAM EVDEN O YÜZDEN ÖYLE YAZDIM..
şimdi nereye kadar böyle gidecek .yarın bir gün resmiyete döküldüğüde istemiceler mi ben bunu merak edyorum canım

tipine canım..şeftali konservesini nasl yapıyosun canım

Kayınvalidenlerde felan niye o kadar kalıyorsunuz ki ?
Sıkılmıyor musun ?
Tabi kayınvalidenlerin ortamını bilmyorum belki de güzeldir...

Dene canım ama en hayırlısı zamanı da Allah bilir.. İnşallah şifa olsun da gerek kalmasın...

Başlarda dışardan kaynaklı diye düşünüyordum, şimdi o izin vermese etkilenmez diye düşünüyorum...
Süreç değil de sona geldik daha çok...

Naptın seeen, şeftali konservesi mi o da nasıl oluyor ?
Nam nammm

Ay delircem birazdan şu aptalları seçerek mi bana yolluyolar anlamıyorum!!!

Katil olucam birazdan

Noldu canım ? Kimler yolluyor kimler geliyor ?

noldu hayırdır??çalıştığın yerdekiler mi??

işyerindne bi gerizekalı yaa kendisi benden daha uzun süredir burda çalışıyo diye kendisini patrol sanıyo,bide inanılmaz meraklı.İnternetten çeyiz alıyorum kargo geliyo duyduğu gibi yanıma gelip yine ne aldın çeyizine bakalım hadi falan diyo ben böyle herşeye burnunu sokan bi erkek görmedim ya sanane ne aldıysam aldım belki iç çamaşırı aldım sanane yani

birde erkek yuhhhhhhh yani erkeklerden bayanlardan daha çok meraklıdır dikkat et ttalım.norml ayak değil

birde erkek yuhhhhhhh yani erkeklerden bayanlardan daha çok meraklıdır dikkat et ttalım.norml ayak değil

Evet ya erkek.Biz burda 4 çalışanız birde patron var.Tek bayan da benim.Biri araların da olmasın hemen diğerinin alttan alttan dedikosunu yapmaya başlıyolar.Erkekler kadınlara dedikoducu der ama onlar daha beterler

Canım sadece tipine bakarak ailenin karşı gelmesi çok saçma !
Tip de önemli biryerde onu da söyleyeyim.
Başta ben de önemsemezdim tipini vs. ama sonradan takabiliyorsun arada epey bir fark varsa...

Ailenin fikri önemli derken , evleneceğin kişi hakkındaki düşünceleri için demiştim.
Evet yani onu en baştan bilmen gerekiyor , iş resmiyete döküldüğünde de olmaz derlerse sıkıntı çekersin..

AYNEN ÖYLE.tabiki önemli .size resmini gösteririm ancak bayramdan sonra:)yakışıp yakışmadığımız söylersiniz:)
hemde nasıl çok büyük sıkıntı çekerim ya ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…