Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hayırdır kız sevdiceğinle mi buluşacaksın. hey gidi gençlik hey bu günlernizin kıymetini bilin

hayırlı cumalar sana da şeker

Biz hergün görüşüyoruz ki zaten :KK17: Sabah evden alıp işe bırakır,öğlende beraber yemek yeriz ya da dolaşırız 1 saat :KK69:

günaydın canımm..allah mutluluğunu daim etsin bebeğim.insanın hayatınd aşk olunca bambaşka oluyor ya:))

bende 4 e doğru yattım uyku yok şu anda ama ilerleyen saatlrde halsizlikle beraber yoklar beni:)eve gidip hemen uyuyorum 1 saat bile yetiyor ..

günaydın canım nasılsın ?

:):)bu şekilde konuşunca sen daha çok kinleniyorsundur ben öyleym mesela kötü yanlarını yazayım anında yani:)

bayram gelsin artık yaaa dayanamıyorum önümüzdeki özel günüme olabilrim o yüzden dayanamayabilirim buluşalım diye.ama bu seferde o anlarsa:KK17:

zennube hışgeldin ohh maşallah ne güzel valla salça domates nasıl yaptın anlat bakim canım:)

şanslısın valla bence erkeğe ilk zamanlarda mutfağa sokup keyifli zaman geçirtirsen yapar yani.benimki yapar mı tahmin yürütemiyorum :)

Amin canım Allah hepmizin mutluluğnu daim etsin.

Bayrama az kaldı dayan kız azcık daha :KK9:

hoşbuldum canım ay ne güzel olurdu valla beraber yesek :)))
yemek yemeyi de yapmayı da yedirmeyi de hepsini severim ben:))
:KK1: o yüzden diyet sayfalarındayım sanırım ....

evet her arkek başka başkadır benimkine ii gelen yöntem şu oldu:
işten geldim oh bi rahatlayım deyip eşofman filan giysem hayatta gelmez.cici bir elbise ,saçına başına azcık özen olursa yanımda olur.
bir de pohpohladın mı tamamdır.mesela:ayyyy bi mutfak önlüü bi adama bu kadar mı yakışır ,nasıl yapyosun falan filan işte.:KK16:

tabi bazılarına ne yapsan bir işe yaramaz malesef :KK43:((

Süpersin yaa işte ben buna çok özeniyorum.Ben mesela hoşuma gitmeyen bişey olsun hemen çemkiririm ya da laf sokarım sonra o da zorluyomuşum gibi düşünüp hiç yapmaz.

Bayılıyorum senin gibi eşiyle kavga etmeden istediğini yaptırtan hatunlara,ne güzel tanımışsın eşini :nazar:

Oh aile saadeti şimdiden..
Maşallah size...
Biz de hep beraber annem babam eşim oğluşum bir tane de arkadaşım iftara gideceğiz..

Teşekkür ederim canım benim.
Size de afiyet olsun

Bayram yaklaştı neler yapacaksınız kızlar? Nerede geçireceksiniz?

Ben Gelibolu'da olucam kızlar sizler neler yapıcaksınız?

dayanayım dayanayımmm:))

gülincim bende senin gibi çiftlere özeniyorum valla sürekli beraber ne güzel:)

ben bayramda aşklayım burda olucam yani:)

Teşekkür ederim canlarım :KK16:

Bu akşam sevdiceğim,annem ve ben dışarda iftar yemeği yicez :KK17: Genellikle annem yanımızdayken ne hikmetse illa birbirimize kızcak bişey buluruz inşallah bu akşam sakin geçer :KK9:

oh oh afiyet olsun şimdiden..
benim annem de buraya geldiğinde her aksam yemeğe sevgilimi cağırır. annem yemekleri yapar bi bakmışım ben gidene kadar sevgilim gelmiş olur. kıskanmaya bile başlamıştım:KK9: aman inşallah hep böyle olurlar:)

Hep özel günleri bulur dimi şu dönem:) Nerede giriyorsun denize?

aynen öyle canım:KK5: hep özel günleri bulur. canım nereye gideceğime karar vermedim henüz. hiç olmadı yine çeşme olur:))

ayyy kızlar ne güzel yaaaa..biizmkinde böyle bişey olmaz ya ..abimde öyle değildi ama kız olunca farklı oluyr sanırım .abimin sevgilisi geliyor diye ne hazırlık yapardı :)

benim kayınvalidem de yapar mı acep:KK9::KK9:

Biz memlekette olacağız Allah'ın izniyle...

Ben eşimi git gide babasına benzetiyorum ve çok canım sıkılıyor !

sizin memeleket nereydi canım? mersin miydi?

canım ister istemez babalarına benziyor erkekler:KK43: bazı huyları benzemese bazıları benziyor..

ayyy kızlar ne güzel yaaaa..biizmkinde böyle bişey olmaz ya ..abimde öyle değildi ama kız olunca farklı oluyr sanırım .abimin sevgilisi geliyor diye ne hazırlık yapardı :)

benim kayınvalidem de yapar mı acep:KK9::KK9:

canım bizde kardeşimin kız arkadasi için de yapıyorlardı:KK3:

canım ister istemez babalarına benziyor erkekler:KK43: bazı huyları benzemese bazıları benziyor..

:)bizde yapardık :)
ama bend eistiyorum bekliyorummmmmm ama tanışmaya gitmiceğim için unutayım ben bunu :)

:)bizde yapardık :)
ama bend eistiyorum bekliyorummmmmm ama tanışmaya gitmiceğim için unutayım ben bunu :)

kız öyle deme elbet gitcen bi gün:)
bu arada ben sevgilimin ailesiyle tanıştım. eskişehirde evime de geldiler.kız kardeşi kaldı bi süre ama ben izmirde hiç onlara gitmedim. o bize geldi ama.annem babam kardeşim hatta babannemle bile tanıştı. napayım fırsat olmadı hiç gitmeye.

evet sevgiliyiz canım:)

tamam canım ona göre çekiştirelim enişteyi:)

Evet canım mersin...
Aman babasına kıyısından köşesinden bile benzese yarın ondan ayrılmam için büyük bir neden...

kız öyle deme elbet gitcen bi gün:)
bu arada ben sevgilimin ailesiyle tanıştım. eskişehirde evime de geldiler.kız kardeşi kaldı bi süre ama ben izmirde hiç onlara gitmedim. o bize geldi ama.annem babam kardeşim hatta babannemle bile tanıştı. napayım fırsat olmadı hiç gitmeye.

tamam canım ona göre çekiştirelim enişteyi:)

nasıl bir şey bu tanışmak .ben konuşamam ki heyecandan:) tamam telefonda konuşuyorumda yüzyüze görüşmek çok farklı ..
anam bizimkiler istemiyorken tanıştırmk imkansız..hatta ayrılmadan önce kaan iki anneyi tanıştıralım demişti annesi kabul etti benimki istemedi..dışarda görüşülür mü felan falan diye..çocuk buna varana kadar düşündü yani.

ayy ne güzellll siz evlilik ne zaman tatlım?

nasıl bir şey bu tanışmak .ben konuşamam ki heyecandan:) tamam telefonda konuşuyorumda yüzyüze görüşmek çok farklı ..
anam bizimkiler istemiyorken tanıştırmk imkansız..hatta ayrılmadan önce kaan iki anneyi tanıştıralım demişti annesi kabul etti benimki istemedi..dışarda görüşülür mü felan falan diye..çocuk buna varana kadar düşündü yani.

ayy ne güzellll siz evlilik ne zaman tatlım?

Sizinkiler niye istemiyor ben onu anlamadım canım ?
Yani olay ciddiye gidecekse ?
Resmiyete dönüşür diye mi korkuyordu annen acaba ?

Sizinkiler niye istemiyor ben onu anlamadım canım ?
Yani olay ciddiye gidecekse ?
Resmiyete dönüşür diye mi korkuyordu annen acaba ?

benim dengim değilmiş,yakışmıyormuşuz!!!

şu anda ciddi olduğumuz için konuşuyoruz canım benim..tanıştırmak zaten en azından resmiyete gidileceğine dair bişeydi,sadece kaanın işe girmesini beklyorduk..bikaç zaman sonrada olacaktı yani ama olmadı ..kendiside diyor senin ablan ve annen karışmasaydı bu durumdan daha farklı yerlerde olabilirdik dedi geçen gün..

Günaydııın,
Araya kaynadı senin mesajın. Burda iş yerinde de yoğun olunca ben...
Bir yandan da buraya yazıyorum :)
Kolay gelsin valla ne güzel hazırlıklar maşallah. Böylesi hazırlıklar kalmadı sanıyordum. Bize de gönderiver o doğallardan tadına bakalım :KK34:

Nasılsın keyifler nasıl ?
Sen öğretmenmiydin ?
Sen eşine iş yaptırmayı biliyorsun , veriyosun gazı ohhh :))) Öyle olmak lazım...

Bizimkini çevresi etkiliyor şekerler...
Bir de bana kızdığından inat için yapmıyor.
Bilerek yapmıyor yani , odunluğundan değil...

Biz 4 senelik evliyiz zennubecim. Siz kaç senelik evlisiniz ? Çocuk varmıydı ?

iyiyim canım bi hafta annemdeydim o zaman yaptım kışlıkları.hem annemi özlemişim 25 gündür kayınvaldemlerdeydim öncesinde .iyi geldi bana.eşim de yoktu.anne kız takıldık yani:)
annemlerde yaptım kışlıkları.apartmanlarda cok zor.salça biber günşte kurumalı zaten.ama kışın yemesi güzel oluyor:))
öğretmenim ben..kasımda 3 senelik evli olucaz inşallah.cocuğumuz yok ,benim lpg (tüpler)ler tıkalı:KK43::-)((bakalım napıcaz..

benim dengim değilmiş,yakışmıyormuşuz!!!

şu anda ciddi olduğumuz için konuşuyoruz canım benim..tanıştırmak zaten en azından resmiyete gidileceğine dair bişeydi,sadece kaanın işe girmesini beklyorduk..bikaç zaman sonrada olacaktı yani ama olmadı ..kendiside diyor senin ablan ve annen karışmasaydı bu durumdan daha farklı yerlerde olabilirdik dedi geçen gün..

Neden oyle dusunuyorlar canım
Isı olmadıgı ıcın mı

X