Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Evet ya erkek.Biz burda 4 çalışanız birde patron var.Tek bayan da benim.Biri araların da olmasın hemen diğerinin alttan alttan dedikosunu yapmaya başlıyolar.Erkekler kadınlara dedikoducu der ama onlar daha beterler

erkekler daha dedikoducudur canım dikkat et tek bayan olman kötü olmuş

AYNEN ÖYLE.tabiki önemli .size resmini gösteririm ancak bayramdan sonra:)yakışıp yakışmadığımız söylersiniz:)
hemde nasıl çok büyük sıkıntı çekerim ya ..

Ben gördüm ben gördüm kiiiiiiii :KK9:

erkekler daha dedikoducudur canım dikkat et tek bayan olman kötü olmuş

Evet kötü oluyo ama odam ayrı nasıl olsa muhattap olmuyorum kimseyle.

merhaba kızlar hiç keyfim yok ağzımda aftlar var çok kötü yapyı beni ..ağzımın iç tarafı ve başım ağrıyor .zaten sahurda içtiğim çaydan da anlamadım her yudumda yanıyordu aftlar ..konuşmamı bile etkişliyor çok berbatım

Nasıl gidiyo şuan aranız,seni rahatsız eden tavırları var mı?

çok şükür çok iyiyiz:nazar::nazar::nazar:

tavırları yok şu anda.

ama beni sinir etmek ,kızdırmak çok hoşuna gidiyor dün diyorki bugün seni kızdırmayı beceremedim ki kızdığım noktada önemli bir nokta ciddiye alma bazı konuştuklarımı diyor sırf kızdırmak için söylüyorum diyor.ben eartık ciddiye almıyorum huyunu iyece alıştım yani anlıcağın..

işyerindne bi gerizekalı yaa kendisi benden daha uzun süredir burda çalışıyo diye kendisini patrol sanıyo,bide inanılmaz meraklı.İnternetten çeyiz alıyorum kargo geliyo duyduğu gibi yanıma gelip yine ne aldın çeyizine bakalım hadi falan diyo ben böyle herşeye burnunu sokan bi erkek görmedim ya sanane ne aldıysam aldım belki iç çamaşırı aldım sanane yani

Hiç sevmem öyle tip erkekleri, herşeye burnunu sokuyor. Hele de bir bayanın...
Uzak dur o adamdan !
Evet en çok da erkekler yapıyor dedikoduyu ama kadınların üzerine yapışmış dedikoduculuk...

merhaba kızlar hiç keyfim yok ağzımda aftlar var çok kötü yapyı beni ..ağzımın iç tarafı ve başım ağrıyor .zaten sahurda içtiğim çaydan da anlamadım her yudumda yanıyordu aftlar ..konuşmamı bile etkişliyor çok berbatım

GEçmiş olsun canım. Onlar niye çıkıyor acaba ? Yorgunluktandır heralde, geçmedi mi onlar daha ?

tavırları yok şu anda.

ama beni sinir etmek ,kızdırmak çok hoşuna gidiyor dün diyorki bugün seni kızdırmayı beceremedim ki kızdığım noktada önemli bir nokta ciddiye alma bazı konuştuklarımı diyor sırf kızdırmak için söylüyorum diyor.ben eartık ciddiye almıyorum huyunu iyece alıştım yani anlıcağın..

Ya ben böyle kızdırmaya çalışan erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. Seni bilmem ama benim tarzım değil...
Sanki beni önemsemiyor , kendi eğleniyor gibime geliyor :44:

aslınd abenim için hiç dış görünüş önemli değil kalp güzelliğidir önemli olan :)

Dış görüşünüş de önemli... Yani beğenmen de lazım, yanına yakışması da lazım...
Ben de daha önce öyle düşünürdüm de...

Bugün iftarı iptal ettim. Çok yorgunum, çok uykusuzum. Moral olarak da iyi değilim...
Leyla gibiyim yani...
Keşke eve gidip direk yatabilsem..

tavırları yok şu anda.

İnşallah hep mutlu eder seni,hele bi görüşün de ondan sonra neler olucak merak ediyrum çok

Hiç sevmem öyle tip erkekleri, herşeye burnunu sokuyor. Hele de bir bayanın...
Uzak dur o adamdan !
Evet en çok da erkekler yapıyor dedikoduyu ama kadınların üzerine yapışmış dedikoduculuk...

Erkek arkadaşım da farkında olayın ağzını,burnunu kırıcam onun bigün diyo :KK9:

Ben de çok sinir oluyorum,artık bişey sorsun yüzüne bile bakmadan cevap veriyorum,ama onun gibi hödür nerden anlasın ki bunu

Bugün iftarı iptal ettim. Çok yorgunum, çok uykusuzum. Moral olarak da iyi değilim...
Leyla gibiyim yani...
Keşke eve gidip direk yatabilsem..

Eşin bişey demedi mi iptal edince canım?

geçmiş olsun canım. Onlar niye çıkıyor acaba ? Yorgunluktandır heralde, geçmedi mi onlar daha ?

Ya ben böyle kızdırmaya çalışan erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. Seni bilmem ama benim tarzım değil...
Sanki beni önemsemiyor , kendi eğleniyor gibime geliyor :44:

Dış görüşünüş de önemli... Yani beğenmen de lazım, yanına yakışması da lazım...
Ben de daha önce öyle düşünürdüm de...

hiç bu yönden bakmamıştım açıkçası..

Tabiki beğeniyorum yanımada yakıştırıyorum..

Bizim yemekte kritikte yaa hava çok fena karardı,gök gürlüyo fena yağmur yağıcak.Dışarda oturucaktık ne güzel gerçi içerde de otursak olur da,çarşıda da gezicektik :KK43:(

inşallah hep mutlu eder seni,hele bi görüşün de ondan sonra neler olucak merak ediyrum çok

erkek arkadaşım da farkında olayın ağzını,burnunu kırıcam onun bigün diyo :KK9:

Ben de çok sinir oluyorum,artık bişey sorsun yüzüne bile bakmadan cevap veriyorum,ama onun gibi hödür nerden anlasın ki bunu

eşin bişey demedi mi iptal edince canım?

bende merak ediyorum canım şimdi öyle düşünüyorum bayramdan sonraki hafta çıkmıyım dışarı kavgalıyız:)şaka bir yana umarım güzel gider ilşkimiz inşallah .

tipine canım..şeftali konservesini nasl yapıyosun canım

sorun tipse kesinlikle tanıştır derim.tanıdıkça severler tatlım.sonra da pişman olurlar sana böyle dedikleri için :))

Kayınvalidenlerde felan niye o kadar kalıyorsunuz ki ?
Sıkılmıyor musun ?
Tabi kayınvalidenlerin ortamını bilmyorum belki de güzeldir...

Dene canım ama en hayırlısı zamanı da Allah bilir.. İnşallah şifa olsun da gerek kalmasın...

Naptın seeen, şeftali konservesi mi o da nasıl oluyor ?
Nam nammm :KK56:

aslında sıkılıyrm.ev dubleks tipli ben yukarıda takılıyrm daha cok.bilgsyr,kitap sıkılmamak için herşeyim, getirdim.benim kocamın de bu huyu var iste.sene içinde o kadar özlüyor ki ben de birşey demiyrm.ben sık sık görüyrm bizimkileri sene içinde.3 günlük tatile bile ikna edemedim.napiim.....

işyerindne bi gerizekalı yaa kendisi benden daha uzun süredir burda çalışıyo diye kendisini patrol sanıyo,bide inanılmaz meraklı.İnternetten çeyiz alıyorum kargo geliyo duyduğu gibi yanıma gelip yine ne aldın çeyizine bakalım hadi falan diyo ben böyle herşeye burnunu sokan bi erkek görmedim ya sanane ne aldıysam aldım belki iç çamaşırı aldım sanane yani

sorma ya bazıları hakikaten cok meraklı oluyor.biz iç çamaşırı dükkanındaydık bi arkadaşlar.adamın teki arkadaşa yaklaşıp "ne alıyosun toka mı" demez mi!!!sütyen askısı bakıyorduk hem de.yuh dedim artık.

ŞEFTALİ KONSERVESİ:KK56:
şeftaliler soyulur,elma dilimi şeklinde kesilir,kavanoza konur,3-4 kaşık şeker(zevkine göre) ve 1 çay bardağı kadar su koyulur içine.ağzı kapatılır.konserveler bi tencereye konur ve tencereye su doldurulur.su konserveyi birazcık geçecek.20 30 dk kaynatılır.bu kadaaaar.afiyet olsun:)))))

geçmiş olsun canım.

aslınd abenim için hiç dış görünüş önemli değil kalp güzelliğidir önemli olan :)

bizimkiler de benimkini başka şehirden die istemiyordu.ama huyuna suyuna birşey diyemediler.şimdi evliyiz:)))
kendini cok sıkma.nasipse bir şekilde olur.su akar yolunu bulur.

Zennubecim ogretmen olmanin yaz tatilinin tadini cikaramadin desene!! Ya hic tatile cikmadiniz mi kuzum? Ne kadar zamandir kayinvalidendesin:KK43:??
Ayip etmis kocan ya.. O kadar tatiliniz var denize falan gitmeden olur mu ya:KK43:(

İnşallah hep mutlu eder seni,hele bi görüşün de ondan sonra neler olucak merak ediyrum çok

Erkek arkadaşım da farkında olayın ağzını,burnunu kırıcam onun bigün diyo :KK9:

Eşin bişey demedi mi iptal edince canım?

Yok canim. Niye desin? Dogru herseye bisey soyluyor dimi
Onun da isine gelmistir ondan dememistir

X