Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

yasin tatlım ,hergün akşam okucam dedim ama misafir geldi ,biz gittik ,çarşamaba gnüde ben halsizdim okuyamadım o yüzden biraz kendimi kötü hissediyorum..

Inşallah canım .annem kızıcak gerçi ama napim dayanamıyorummm

gülincimmm gelsin bakalım memnun kalıp kalmıcağını yazrasın buraya

Kuzucum anlayamadım ne demek istediğini??

Neyden memnun kalıcam ki?

selam güzel bayanlar
size bir sır vereyim oruç en rahat iş yaparken geçiyor işyerinde oturduğum yerde buruşup duruyordum bugün evde koşturuyorum hiç açlık falan hissetmedim ara da susuzluk hissediyorum işyerinde saat 10.30 da başlardım acıkmaya koşturmaktan aklıma gelmiyor .inanın iş yapmak yerine yatsaydım daha zor geçerdi...

iyi akşamlar
nasılsınız haftasonunuz nasıl geçti
.benim koşgturmayla geçti ...
ben de yemekten sonra bi bakayım dedim benim canlarım napıyorlar dedim aöma kimse yok
akşam sadecer 3 bardak su 1 kase yoğurt salatalıklı nanali pulbibrli karpuz peynir yedim az önce de fruttare çilekli yedim şimdi de kalkıp çay yaoacağim çay içmeyince iflah olmam ben yorgunluğum geçmez canım isterse belki ütü yaparım
şimdi çıkıyorum ama ara da bakacağım uğrarım yani .. öpüldünüz

selam güzel bayanlar
size bir sır vereyim oruç en rahat iş yaparken geçiyor işyerinde oturduğum yerde buruşup duruyordum bugün evde koşturuyorum hiç açlık falan hissetmedim ara da susuzluk hissediyorum işyerinde saat 10.30 da başlardım acıkmaya koşturmaktan aklıma gelmiyor .inanın iş yapmak yerine yatsaydım daha zor geçerdi...

sen iş yerinde yorulmuyosun heralde ?
Ve de ev işinii seviyosun. Benim en güzel işyerinde geciyor oruç.. Hem klimalı gezmeden yerimde ...
Haftasonları bitiyorum.
Bugün de tüm gün dışardaydık. Oruç değildim ama çok yoruldum. Gelir gelmez de bizim beyefendi dışarı çıkacam dedi gitti.
Benim de sinirlerim bozuk !

sen iş yerinde yorulmuyosun heralde ?
Ve de ev işinii seviyosun. Benim en güzel işyerinde geciyor oruç.. Hem klimalı gezmeden yerimde ...
Haftasonları bitiyorum.
Bugün de tüm gün dışardaydık. Oruç değildim ama çok yoruldum. Gelir gelmez de bizim beyefendi dışarı çıkacam dedi gitti.
Benim de sinirlerim bozuk !

canım sıkma canını sadece kendine edersin stres bütün hastalıkların sebebi..eşin oruç tutmuyor galiba ...işyerinde çok yorulmuyorum yazışma yapıyoruz o da herzaman olmuyor.ev işini seviyor muyum emin değilim aslında yapılması gerektiği için yapıyorum işyeri klimalı ama yine deaçlık susuzluk çok hissediyorum evde koştururken aklıma gelmiyor bu ara da bu sattene işm olduğunu soruyorsanız yemeği yiyip bulaşıkları topladım karpuz yiyorum imsak 04.13 te de

canım sıkma canını sadece kendine edersin stres bütün hastalıkların sebebi..eşin oruç tutmuyor galiba ...işyerinde çok yorulmuyorum yazışma yapıyoruz o da herzaman olmuyor.ev işini seviyor muyum emin değilim aslında yapılması gerektiği için yapıyorum işyeri klimalı ama yine deaçlık susuzluk çok hissediyorum evde koştururken aklıma gelmiyor bu ara da bu sattene işm olduğunu soruyorsanız yemeği yiyip bulaşıkları topladım karpuz yiyorum imsak 04.13 te de

Valla onceden umursamiyordum. Simdi bu kadar da olmaz diyorum.
Yani onceden plani olup da bana soylememesi... Amaan ne diyorum ben, hersey bitti bu kaldi sanki.
Canim tutuyor oruc. Sahura kalkmadilar dun ondan disari cikmak istemedi.
Ben de oruc icin izinliyim bu hafta. Ama oruclu gibi oluyorsun yine de..
Sen heralde bazi seyleri kabullenmissin hayatta devam ediyosun zaten baska turlu yurumez. Sen tipik ev hanimisin aslinda.
Masallah, Allah guc kuvvet versin diyelim sana!
Sen heralde namaz kilip yatiyosun ondan bekliyosun sanirim iftari?

iyiyim canım benim. Yine tatilin sonuna geldik:KK43: ama bu sefer uzgun degilim cunku sevgilimi cok ozledim:KK1:

Gozun aydin :)
Ben de oglani dolastirdim geldim.
Bizimki yine evde kaldi.
Cok yoruluyorum.
Bu arada yine kilo vermisim. Pek yemek yiyesim olmuyor. Abur cubur yiyorum daha cok.

merhabalar nasılsınız bugün dünkü enerjimden eser yoktu çok halsizdim bir de kalktım 1-2 saat mide bulanttısı vardı.. yatmadım da doğru dürüst iş de yapmadım ertesi güne patlıcan yaptım bu gün için dünden taze fasülye var .dışarda olan bir iki battaniye yastık vardı onları hurça koydum bir iki bi şeyler koliledim .planladığım işleri yapamadım bir şeyi planlayıp da yapamadım mı çok huzursuz oluyorum . eve taşınma vakti de yaklaştı . galiba 1-2 hafta sonra taşıncam çok stresliyim . eksik eşyalar çok hepsi aynı anda da olmayacak ben bir yere gitsem de geldiğim de herşey yerleşmiş olsa keşke hepinizi öpüyorum .

merhabalar nasılsınız bugün dünkü enerjimden eser yoktu çok halsizdim bir de kalktım 1-2 saat mide bulanttısı vardı.. yatmadım da doğru dürüst iş de yapmadım ertesi güne patlıcan yaptım bu gün için dünden taze fasülye var .dışarda olan bir iki battaniye yastık vardı onları hurça koydum bir iki bi şeyler koliledim .planladığım işleri yapamadım bir şeyi planlayıp da yapamadım mı çok huzursuz oluyorum . eve taşınma vakti de yaklaştı . galiba 1-2 hafta sonra taşıncam çok stresliyim . eksik eşyalar çok hepsi aynı anda da olmayacak ben bir yere gitsem de geldiğim de herşey yerleşmiş olsa keşke hepinizi öpüyorum .

Nazar mi degdi canim sana yoksa.
Neyse dinlenmis oldun, bugun de is yapmayiver canim.
Benim motivem dusuk, moralim de...
Oyle olu balik gibi yatiyorum.

Allah kolaylik versin canim. Tasinma olayi zordur.

Son düzenleme:

Selam canim nasilsin??? Enerjinin olmamasi normal canım cok yoruluyorsun. Hatta enerjin cok bile. Tasinma isleri Zordur bilirim allah kolaylik versin:) yaparsin cnm stres yapma:) hava cok sicak canim ac karnina mide bulantisi yapiyor.

Bu arada kiZlar geldim eskisehire:)
Sevdicegimi bekliyorum:)

Selam canim nasilsin??? Enerjinin olmamasi normal canım cok yoruluyorsun. Hatta enerjin cok bile. Tasinma isleri Zordur bilirim allah kolaylik versin:) yaparsin cnm stres yapma:) hava cok sicak canim ac karnina mide bulantisi yapiyor.

Bu arada kiZlar geldim eskisehire:)
Sevdicegimi bekliyorum:)

Hey gidi genclik hey!

X